Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Baltijas kruīzs Lieldienas Sanktpēterburgāno € 240.00

 

 

BALTIJAS KRUĪZS „LIELDIENAS SANKTPĒTERBURGĀ - HELSINKI un TALLINA Rīga - Tallina – Helsinki – 2 dienas Sanktpēterburgā - Helsinki - Tallina – Rīga Lieliska iespēja ieraudzīt Krievijas ziemeļu galvaspilsētu, apmeklēt labākos pasaules muzejus, pastaigāt pa Ņevas prospektu! Doties pastaigā pa Tallinas vecpilsētu un Helsinkiem! 


Izbraukšanas datums: 12.04.2017. – 15.04.2017. / 4 dienas / BEZ VĪZAS ! ! ! 


1. diena. RĪGA – TALLINA - HELSINKI. Izbraukšana no Rīgas plkst.05:30. Ierašanās Tallinā aptuveni plkst.10:00. Plkst.12:00 pārbrauciens ar prāmi "Eckerolines" no Tallinas uz Helsinkiem . Plkst.14:30 ierašanās Helsinkos. Apskates ekskursija Helsinkos: Somijas galvaspilsētas galvenais laukums - Senāta laukums, kas ir visvairāk saglabājies neoklasiskā stila laukums Eiropā. Ja viesojaties Helsinkos pirmo reizi, Jūs noteikti paviesosieties arī šeit. Laukuma vidū - piemineklis Krievijas caram Aleksandram II. Ļoti interesants apskates objekts - klintī izcirsta baznīca ar stikla kupolu, no kura ieplūst ļoti daudz dabīgas gaismas. Pateicoties lieliskajai akustikai, šeit bieži tiek rīkoti baznīcas un svētku koncerti. Neviena liela pilsēta neizpaliek arī bez tirgus laukuma. Helsinkos arī tāds ir un saucās tas Kauppatori vai arī Vecais tirgus laukums. Šeit var atrast vietējā ražojuma produktus un suvenīrus. Plkst.18:00 reģistrācija uz prāmi "Princess Anastasia" un plkst.19:00 prāmis dosies ceļā uz Sanktpēterburgu. Šis prāmis veic regulārus reisus no Helsinkiem uz Sanktpēterburgu. " Princess Anastasia " - ir moderns kruīza prāmis, kurš var uzņemt 2 353 pasažierus. Uz kuģa ir iekārtotas 834 dažādu kategoriju kajītes. Viesu ērtībām un labsajūtaišeit ir atrodami: a'la carte un "zviedru galda" tipa restorāni, bāri, diskotēkas, bērnu rotaļu laukumi, radošas darbnīcas, SPA, trenažieru zāle, kazino, kinoteātris, beznodokļu veikali. Šis prāmis ir sava veida peldoša pilsētiņa, kur ir pieejams viss nepieciešamais, lai atpūstos un jauki pavadītu laiku. Nakšņošana B klases 4-vietīgās kajītēs. 


2. diena. SANKTPĒTERBURGA. Plkst. 09:00 ierašanās Sanktpēterburgā. “Apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu” (3,5 stundas), profesionāla krievu valodā runājoša gida pavadībā: Kultūras pieminekļi, slavenu arhitektu šedevri, pilsētas kanāli un tilti. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums (ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā) Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Pasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. (Ekskursija un ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā) ** Tiem, kuriem ir vēlēšanās, ir iespēja doties naksnīgā ekskursijā "Noslēpumainā Sanktpēterburga" (par papildus samaksu: 15 €). Pilsēta, nakts aizsegā, atklās savus noslēpumus un leģendas no aizgājušajiem laikiem. Ņevas tiltu pacelšana - patiromantiskākā ainava, kuru Jūs sagaidīsiet ar glāzišampanieša (garantēta, ja piesakās ne mazāk kā 20 cilvēku). Nakšņošana B klases 4-vietīgās kajītēs. 


3.diena. Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu. Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu. Jūs gaida ceļojums uz vienu no lieliskākajām imperatoru dinastijas bijušajām rezidencēm - Cara ciemu, kuras tapšanā piedalījās paši slavenākie tā laika arhitekti, un tā atjaunošanā - labākie valsts restauratori, kuri tai atgrieza tās kādreizējo spožumu. Ekskursijas laikā pa Lielo Jekaterinas pili, Jūsu uzmanību visvairāk piesaistīs Dzintara istaba, ar tās ļoti neparasto vēsturi. Atkāpšanās laikā fašistu okupantu kādreiz izvesta, tā bez pēdām izzuda, un tikai tās fragmenti, kas daļēji parādās ārzemju kolekcijās atklāj to, ka šedevrs nav pazudis pavisam. Jūs redzēsiet pilnībā restaurētu kopiju, ko prasmīgi ir atjaunojuši talantīgie restauratori. Bez Dzintara istabas ekskursijas laikā Jūs redzēsiet arī citas krāšņas zāles un parādes telpas. Brauciens uz Sanktpēterburgas ostu. Plkst.17:00 reģistrācija uz prāmi "Princess Anastasia", lai veiktu pārbraucienu no Sanktpēterburgas uz Helsinkiem. Plkst.19:00 prāmis dodas ceļā. Uz prāmja mūs gaida izklaižu programma. Nakts B klases 4-vietīgās kajītēs.


 4. diena. HELSINKI - TALLINA - RĪGA. Prāmja ierašanās Helsinkos plkst.08:00. Plkst.11:30 pārbrauciens ar prāmi "Viking Line" no Helsinkiem uz Tallinu. Plkst.14:00 ierašanās Tallinā. Ekskursija pa Tallinas vēcpilsētas ieliņam: romantiskie skatu laukumi, nocietinājuma sienas un torņi Resnā Margarita un Garais Hermanis, Rātsnams, Zviedru bastions Brauciens uz Rīgu, pa ceļam paredzēta apstāšanās kafijas pauzei. Ierašanās Rīgā aptuveni 23:00. 


Ceļojuma cena: € 240.00 (1 vieta autobusā) € 320.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā) € 60.00 (ekskursiju pakete) € 50.00 (ekskursiju pakete bērniem līdz 12 gadiem )

 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. • Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 

- Brauciens ar prāmi "Eckerolines" un “Viking Line” maršrutā Tallinn - Helsinki- Tallina; - Brauciens ar prāmi "Princess Anastasia" maršrutā Helsinki- Sanktpēterburga - Helsinki- vieta B4 klases, 4- vietīgā kajītē; 

- Nakšņošana B klases 4-vietīgās kajītēs – 3 naktis - Grupas vadītāja pakalpojumi; 

- Pastaigas ekskursija pa Tallinu un Helsinkiem. 


Papildus izmaksas / "par papildus samaksu": 

- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (personām līdz 65 gadiem) / 8 € - (vecākiem par 65 gadiem); - piemaksa par vietu B2 klases, 2-vietīgā kajītē uz prāmja "Princess Anastasia”- 55 € / no cilvēka; *Ekskursiju pakete uz 2 dienām ar ieejas biļetēm (paketes apmaksa Rīgā rezervējot ceļojumu – 60 € / 50 € - bērniem no 6 līdz 12 gadiem:

 Sanktpēterburga + Pētera un Paula cietokšņa apmeklējums + Ermitāžas apmeklējums +Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu **Papildus ekskursijas / nav iekļautas ekskursiju pakete: - Vakariņas uz prāmja "Princess Anastasia" Sanktpēterburga - Helsinki- 26 € (pieaugušajam) / 13,00 € (bērniem no 6 līdz 13 gadiem); - Brokastis uz prāmja "Princess Anastasia" Sanktpēterburga - Helsinki- 12 € (pieaugušajam) / 6 € (bērniem no 6 līdz 13 gadiem); - Pakete brokastis + vakariņas uz prāmja "Princess Anastasia" Sanktpēterburga - Helsinki- 36 € (pieaugušajam / 18,00 € (bērniem no 6 līdz 13 gadiem); - Pusdienas uz prāmja "Eckerolines" un “Viking Line” Helsinki- Tallina - 22 € (pieaugušajam) / 13 € (bērniem no 6 līdz 17 gadiem).

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.