Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

JAUNAIS GADS SĀMSALĀ SPA VIESNĪCĀCena : 100 € 85 €

 

 

Datums : 31.12.
2 dienas


1. diena. 08:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Virtsu ostā. Pārcelšanās ar prāmi uz Muhu salu. Pārbrauciens pa dambi uz Sāmsalu. Ierašanās Kuresārē – salas galvaspilsētā. Iekārtošanās SPA HOTEL Meri 3*/ SPA HOTEL Rüütli 4* viesnīcā. Pēc vēlēšanās SPA centra apmeklējums (baseins, sauna), Rüütli ūdens parka apmeklējums (visiem). Sagatavošana Jaunā gada svinēšanai. SPA HOTEL Meri 3* aicina piedalīties Jaungadā programmā, kurā notiks viesnīcas restorānā MARINE. SPA HOTEL Rüütli 4* aicina piedalīties Jaungadā programmā, kurā notiks viesnīcas restorānā RITTER. JAUNGADA BANKETA sakums plkst. 20:00. Svētku pasākumā Jūs gaida: BAGATĀS SVĒTKU VAKARIŅAS - BUFFETS AR ŠAMPANIEŠA GLAZI, PĀRSTEIGUMI, IZKLAIDES PROGAMMA BĒRNIEM, SVĒTKU SALŪTS. Nakts viesnīcā. Laimīgo Jaunu Gadu! - HEAD UUT AASTAT! 


2. diena. Brokastis. Pēc vēlēšanās SPA centra apmeklējums (baseins, sauna). 12:00 numuriņu atbrīvošana. 

Anglas vējdzirnavas – Jaungada svinēšanas turpinājums: svaigi ceptas maizes un kvasa degustācija. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā. 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā; viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) + brokastis; 

Grupas vadītāja-gida pakalpojumi; prāmis uz Muhu salu + pasažieru biļetes; SPA centra apmeklējums


 PAPILDUS IZDEVUMI: 

- Anglas vējdzirnavas ar maizes un kvasa degustāciju: 6.00 EUR – 7.00 EUR

 Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. 

Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā. 


 PIEMAKSAS: Papildvieta autobusā – 30.00 EUR Vienvietīgs numurs viesnīcā - 25.00 EUR Jaungada Bankets Hotel Meri 3* restorānā “MARINE”: tiek precizēts Jaungada Bankets Hotel Rüütli 4* restorānā “RITTER”: tiek precizēts
CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ!Uzmanību, svarīga informācija !!!

-       Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.

-       Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.

-       Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.

-       Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.

-       Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārstā ūdens.

-       Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.