Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24
25
26 27 28 29 30 31 1

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

LATGALES MOZAĪKAcena : 26 €

 

 

Datums: 20.09.
1 diena

Maršruts: RĪGA – AGLONA – KARAĻKALNS – PREIĻI - RĪGA


Standarta cena: 26.00 EUR


07:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ceļš līdz Latgalei. Čertoka ezers, saukts arī Velnezers, un apkārtnes ainava. Aglonas Maizes muzejs - vienīgais maizes muzejs Baltijā, kurā var iepazīties ar maizes tapšanas vēsturi un procesu. Svaigas maizes degustācija, zāļu tējas baudīšana, iespēja iegādāties Aglonas maizīti un konditorejas izstrādājumus. Karaļkalns ar ozolkoka skulptūrām. Aglonas bazilika – nozīmīgākā katoļu svētceļojumu vieta Latvijā, kas ik gadus 14-15. augustā (Sv. Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos) pulcina desmitiem tūkstošus svētceļnieku no visas Austrumeiropas. Leļļu galerija un Miniatūras karaļvalsts  Preiļos –vieta kur var iejusties kā pasakā pielaikojot vienu no greznajiem kostīmiem.   Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 21:00 – 24:00.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

·          Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);

·          Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

·          Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas;

·          Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda;

 

IEEJAS BIĻETES UN MAKSAS EKSKURSIJAS VAI PAKALPOJUMI:

·          Aglonas Bazilika: ziedojumi – 2.00 EUR;

·          Aglonas maizes muzejs, Ekskursija ar zaļas tējas un maizes degustāciju: 5.00 EUR / 4.00 EUR (pensionāri, studenti);

·          Karaļkalns: Ziedojumi;

·          Miniatūras karaļvalsts – Leļļu muzejs: 3.00 EUR /2.00 EUR (pensionāri un bērni līdz 16 gadiem) bērniem līdz 7 gadiem bezmaksas, viens kostīms - 5.00 EUR;

 

Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās ceļojuma laikā.

 

 

PIETEIKŠANAS CEĻOJUMAM:

Piesakoties ceļojumam, ceļotājs uzrāda pasi vai ID karti, kā arī uzrāda pavadošo personu, ja tie pastāv, personīgus datus (vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, kontakta tel. numuru) un iemaksā tūroperatoram minimālo avansa iemaksu (10.00 – 60.00 EUR), atkarībā no ceļojuma cenas. Veicot šo iemaksu, ceļotājam tiek rezervēta vieta autobusā. Pilnu pakalpojuma samaksu ceļotājs veic tūrisma līguma norādītājos termiņos, bet ne vēlāk ka 10 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

ATTEIKŠANAS TIESĪBAS:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt tūrisma līgumu, samaksājot izbeigšanas maksu:

·          Atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 40 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēta minimāla avansa summa;

·          Atskatoties 30 – 20 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;

·          Atsakoties 19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;

·          Atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

CEĻOJUMAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

·          Katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments - pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo. Ceļošanas dokuments jābūt derīgs vēl 3 mēneši pēc ceļojuma beigu datumam;

·          Nepilngadīgam ceļotājam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls;

·          Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem) dodoties ceļojumā bez vecākiem līdzi jābūt pase, dzimšanas apliecības oriģināls un pilngadīgā pavadošā persona. Ceļojumiem ārpus Eiropas Savienības teritorijas vēl ir nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku pilnvara uz pilngadīgu pavadošu personu;

·          Par ceļošanas dokumentu esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks.

 

UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!

·          Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā tūrisma pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Informējam ka tūroperatoram ir tiesības 48 stundas pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma izbeigt tūrisma līgumu, ja minētais dalībnieku skaits nav sasniegts.

·          Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

·          Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.

·          Lai ceļotājiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūroperators ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību.

·          Tūroperators nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekš brīdinājuma.

·          Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkārībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Tūroperators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.

·          Ja ceļotājs iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti u c.), tūroperators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.

·          Tūroperators ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.

·          Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt audio/CD/video.

·          Tūroperators nav atbildīgs par ceļotāja nepamatotām fantāzijām un ilūzijām.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.