Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19
20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

JAUNAIS GADS DRUSKIŅINKOS AR KAUŅAS UN VIĻŅAS APMEKLĒJUMUcena : 90 € 100 €

 

 

Datums 30.12.-01.01.19.
(3 DIENAS)
 1. diena. 08:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Kauņā, otrā Lietuvas galvaspilsētā, pastaiga pa Jaungada izrotātu Laisves aleju, kur būs iespēja jautri pavadīt laiku, apskatīt Jaungada simbolu – pilsētas egli, un iegādāties slavenus Lietuvas suvenīrus ar Ziemassvētku un Jaungada tematiku: rokdarba keramika, šakotis – tradicionālais lietuviešu pīrāgs egles formā, kas ir īsts Ziemassvētku simbols, “Midus” – zāļu uzlējumi ar medu un degvīnu. Pārbrauciens līdz Druskininkiem. Check-in viesnīcā. Brīvais laiks. Pēc velēšanās ir iespēja apmeklēt ūdens parku “DRUSKININKAI AQUAPARK”. Nakts viesnīcā Druskininkos.

 2. diena. Brokastis. Pastaiga pa Druskininkiem ar gidu, kuras laikā Jūs redzēsiet galvenos pilsētas objektus un Jaungada svinēšanas vietu. Pēc vēlēšanas var apmeklēt ūdens parku “DRUSKININKAI AQUAPARK”. Vakarā Jūs gaida tradicionāls Jaungada koncerts pilsētas laukumā: pilsētas mēra apsveikuma vārdi visiem viesiem un vietējiem iedzīvotājiem, jautra muzikālā programma, Jaungada sagaidīšana ar iespaidīgu uguņošanu, pēc kā Jums būs iespēja atgriezties viesnīcā vai apmeklēt diskotēku. Viesnīcas “Pušynas” restorānā tiek piedāvāta Jaungada izklaides programma (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Nakts viesnīcā Druskininkos. 

3.diena. Vēlās brokastis. Līdz 12:00 ir iespēja apmeklēt “DRUSKININKAI AQUAPARK”. 12:00 Check-out no viesnīcas. Ierašanās Viļņā: pastaiga pa Jaungada izrotātām ieliņām, kur būs iespēja jautri pavadīt laiku un apskatīt Jaungada simbolu – pilsētas egli. Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā ierašanās Rīgā. 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: 
Transporta pakalpojumi; 
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi; Divas naktis viesnīcā “Pušynas” divvietīgā numurā (ērtības numurā);
 Divas brokastis (zviedru galds); 

PIEMAKSAS: 
Jaungada izklaides programma – 105.00 EUR
 pieaugušie Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā 55.00 EUR bērni 14-18 gadi 

Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā 35.00 EUR bērni līdz 14 gadiem .Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā 

Papildvieta autobusā – 50.00 EUR 
Vienvietīgs numurs viesnīcā – 25.00 EUR 

PAPILDUS IZDEVUMI: 
„DRUSKININKAI AQUAPARK” – no 13.00 EUR/10.00 EUR (bērniem 7-17 gadi) 

Darba laiki: 30.12. 10:00-22:00 31.12. 10:00-20:00 01.01. 10:00-22:00 
Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties.
 Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā. 

CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ! UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!! - Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem!
 Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks. - Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām. 
- Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību! 
- Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
- Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma. 
- Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
 - Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
 - Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
 - Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi. 
- Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārstā ūdens.
 - Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām. Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!! 
Tūrisma kompānija: KLIENTS: _________________________________________ (vārds; uzvārds) __________________________________________________ (paraksts) 201__.g._____.___________________

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.