Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27
28
29
30 31 1 2 3 4 5

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

SPA atpūta Lietuvā!Cena: € 90

 

 

datums : 2020. gada 28. - 29. marts   
2 dienas 
PAVASARIS ŽEMAITIJĀ! Skaistā Žemaiču Kalvarija un Sedas jautri stāsti. Palanga un Sventāja. Bernāti. Relaksējoša SPA atpūta „Atostogus ūdens parkā”


SPA atpūta Lietuvā!


Tiekamies Aspazijas bulvārī 5, Rīgā, 07:20, izbraucam 07:30

Cena: 90.00 

LIETUVAS BRĪVDIENAS!
2020. gada 28.-29. martā,
sestdien - svētdien

Pavasaris Žemaitijā! 
Skaistā Žemaiču Kalvarija un Sedas jautri stāsti.
Palanga un Sventāja. Bernāti. Relaksējoša atpūta „Atostogus ūdens parkā”


1.diena, 28.03.2020.
No pl. 7.20 pulcējamies, pl. 7.30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.
Ceļš c. Saldu (arī atpakaļ). Ceļā kafijas pauze.

Brocēni
 daudziem asociējas ar cementu, jo tieši cementa un šīfera rūpnīcas dēļ pilsētu uzcēla.
Par mākslas objektiem pilsētā ierunājās pirms vairākiem gadiem, taču atturēja apziņa, ka vispirms jāsakopj vide. Izdangātos celiņus nobruģēja, izveidoja skvērus, atbrīvoja aizaugušo ezermalu, izveidoja atpūtas vietas. 
2018.g.Brocēnos notika industriālās mākslas plenērs, kurā četri profesionāli tēlnieki radīja skulpturālas figūras par ūdensrozes tēmu, jo tā sasaucas ar Brocēnu novada  simboliem.
Apskatīsim neparasto, bet simpātisko betona jeb ūdensrožu princesi.
Ielūkosimies Brocēnu Bodnīcā – jaukā vietējo ražojumu un suvenīru veikaliņā. Aiziesim līdz Brocēnu ezeram, kas drīzāk atgādina upi….

Piecu siržu kapela – kolonna.
Piestāsim nelielā Žemaitijas miestiņā, kura centrā slejas Piecu siržu kapela – kolonna. Šķiet, pavisam neiederīga apkārtējā vidē, taču te, leģendām vīta, tā stāv kopš 17.gs.… arvien kāds to uzmana un arvien atjauno…

Seda – maza pierobežas pilsētiņa, bet tik raiba un interesanta ir tās pastāvēšana! 
Kopā  ar vietējo gidu dosimies to iepazīt!  Jautri stāsti iz žemaišu, ebreju u.c. pierobežas ļaužu dzīves. Pārsteidzoši  atklājumi un pozitīvas emocijas garantētas!
Sedas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas katoļu baznīca - neparasti krāšņa koka baznīca! Sedā ir vēl viena baznīca un bijusi arī sinagoga. Dosimies uz IKDIENAS MĀKSLAS GALERIJU, kas iekārtota atjaunotajā ūdensdzirnavu ēkā. Tajā izstādītas ap 30 apkārtnes meistaru darbi –  kokgriezēju, gleznotāju, izšuvēju, zīda, papīra, rotu u.c.
*Iespēja iegādāties amatnieku darinājumus - gleznas, interjera priekšmetus, rokdarbus, cepures utt.
Ekskursija ar vietējo gidu - 3 € /pers.

Pusdienas no 6 € /pers., (pieteiktas grupai).

ŽEMAIČU KALVARIJA izvietojusies uz sena kuršu pilskalna gleznainajā, ezeriem un leģendām apvītajā Žemaitijas nacionālajā parkā. Kopš sendienām tā ir bijusi galvenā svētceļojumu vieta suitiem un pārējiem Kurzemes hercogistes katoļiem. 1619.g. uz Svētā Jāņa Kristītāja kalna  bīskaps Tiškēvičs uzcēla kapelu, kas kļuva par pamatu vēlāk dominikāņu  izveidotajam Krusta ceļam, kas garuma ziņā precīzi atbilst Kristus ceļam uz Golgātu Jeruzalemē – Via Dolorosa. No Romas kā pāvesta dāvana tika atvesta ikona, kurā attēlota Dievmāte ar bērnu, kas kopš 1649.g. pasludināta par Brīnumdarošu... Pašreizējo Jaunavas Marijas baznīcu ar zeltījumos mirdzošo interjeru uzcēla 19.gs.sāk. Ekskursija kopā ar vietējo gidu – 1 € /pers.

~17.00 Iekārtošanās viesnīcā “Atostogu parkas” – vienā no jaunākajiem Lietuvas SPA kompleksiem Palangas tuvumā. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām viesnīcas ēkā un villās kompleksa teritorijā.

Vakara atpūtai un relaksācijai SPA komplekss (iekļauts nakšņošanas cenā!) piedāvā dažādus baseinus:  
sporta, kurā iespējams piedalīties bezmaksas akvatreniņos; hidromasāžas un gaisa masāžas baseini; baseins ar velotrenažieriem; bērnu un āra baseini, Kneipa celiņš.
Pirtis: infrasarkanā, tvaika, sāls istaba, tradicionālā lietuviešu pirts “Perene”
Iespēja apmeklēt arī pirts rituālus (saskaņā ar viesnīcas programmu).
   
Картинки по запросу atostogu parkas palangaКартинки по запросу dzintara sauna atostogu parkā
 

Favorīte Lietuvā ir pasaulē pirmā dzintara pirts "Saule" kuras veidošanā ieguldīti 100 000 € un  3 t dabīgā dzintara no Baltijas jūras!

Saules pirts platība ir 22 m2 un tās iekārtošana prasīja gandrīz gadu. Pasaulē ir pirtis, kurās ir atsevišķi dzintara elementi, bet šajā pirtī izmantots milzīgs daudzums dzintara – ar to noklātas sienas, griesti un pat lāvas. Pirts jau nodēvēta par pazudušo dzintara istabu :)
Pirtī uztur 45 – 48 grādu temperatūru, un tajā iesaka pavadīt ne vairāk kā 30 min. – ar to pietiekot, lai saņemtu maksimālo labumu. Dzintarapirts apmeklējums iekļauts ceļojuma cenā!
SPA komplekss atvērts līdz plkst. 22:00   Vairāk info: www.atostoguparkas.lt

 
  Картинки по запросу dzintara sauna atostogu parkā

Pēc ūdens priekiem apetīti remdēt ir iespēja viesnīcas restorānā "Parko virtuvele" (atsevišķa maksa no 12 € /pers.)  vai doties nelielā ~ 15 min., veselīgā pastaigā uz netālo  HBH izklaides kompleksu - dzirnavu ciematiņu, kur “Radas virtuvē” iespējams ieturēt gardu maltīti lietuviešu gaumē un nobaudīt Juozo alus darītavas kvasu un alu, kas brūvēts pēc sentēvu receptēm.  Krodziņš atvērts līdz pl. 23.00.


Nakts viesnīcā.

2.diena,  29.03.2020.
Brokastis viesnīcā,  izbraucam ap pl. 9:30 .

Šarmantā, priežu mežu ieskautā  Palanga! 
Sajūtu un izskata ziņā ir pilnīgi citāda nekā mūsu Jūrmala – košāka, šķiet arī pilnāka ļaužu…. Caur pilsētu plūst Rāžes upe, pār kuru uzbūvēti 10 tilti un tiltiņi, bet pilsētas rietumu nomali apskalo Baltijas jūra ar brīnišķīgu pludmali. Jūras tilts, Tiškeviča aleja, Basanavičus gatve - galvenā gājēju iela ar restorāniem, krodziņiem, veikaliem, suvenīru kioskiem utt. Rīta pastaiga pilsētā

Sventāja –
 kūrortciemats Baltijas jūras krastā pie Sventājas upes ietekas jūrā. Vieta apdzīvota sen, ziņas par pirmo ostu jau kopš 13.gs. Vēlāk 16.-18.gs. osta veiksmīgi konkurēja ar Klaipēdas, Liepājas, Venrtspils, Rīgas ostām… Strīdus teritorija starp Latviju un Lietuvu – tikai kopš 1921.g. tā pieder kaimiņzemei.
Kā kūrorts pazīstama kopš starpkaru perioda. Mūsdienās Sventāja ar jaunu spēku apliecina sevi kā moderns, daudzsološs kūrorts…. Tapusi maza gājēju iela, kāpās pie Sventājas ietekas jūrā, atrodas izteiksmīga skulptūru grupa “Zvejnieka meitas” – metenes gaida no zvejas pārnaķam tēvu…vecā mola palekas. Iespaidīga un moderna katoļu baznīca un košais  Mērkaķu tiltiņš…

Bernāti – tālākais Latvijas rietumu punkts. Brīnišķīgs skats no augstajām kāpām uz jūru.
Robežakmens „Zaļais stars” - robežzīme tālākajā Latvijas rietumu sauszemes punktā Nīcas pagasta Bernātos ir viena no četrām tēlnieka Viļņa Titāna granīta skulptūrām, kuras 1998.g. uzstādītas visos Latvijas tālākajos sauszemes punktos par godu Latvijas valsts pastāvēšanas 80.gadadienai. Kompozīcijas pamatā ir Saules motīvs.
Pakāpsimies paugurā, kura gala uzstādīts akmens  Valsts pirmajam prezidentam Jānim Čakstem, kad 1924.g. viņš, viesodamies Liepājā, ieradās arī Bernātos. Sajūsma par apkārtni  izpaudās trīs vārdos: „Šeit jābūt kūrortam!”
Pēc diviem gadiem – 23.05.1926. Bernātu meža pakalnā atklāja Bernātu kūrorta dibināšanas akmeni, kurā iekalti viņa teiktie vārdi. Tomēr kūrorta te nav….
Kā velns sarkano krāsu vārījis…. Kā radušies krāšņie Nīcas, Bārtas un Rucavas taurtas tērpi? To noskaidrosim Bernātu dabas parkā!

Pusdienas LIEPĀJĀ no 7 € /pers.

Mājupceļš, atgriešanās līdz pl. 20.00
       
Cena: 90 €    

Cenā iekļauts: SPA kompleksa apmeklējums (1.dienā) - baseini, pirtis, dzintara saunas apmeklējums, 1 nakts viesnīcā divvietīgā numuriņā, brokastis, tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) noma, pavadošā gida pakalpojumi, ceļu nodoklis Lietuvā.

Cenā nav iekļauts: apmeklējamo vietu izmaksas, cita ēdināšana un personīgie izdevumi.

Piemaksa par SGL = 40 €   

Jauku ceļojumu vēlot,
maršrutu sagatavoja gide un grupas vadītāja Daiga Dūniņa
←  Atpakaļ
 
 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.