Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Rumānija ar atpūtu pie Melnās jūras.Cena : € 575 465,- €

 

 

 Sibiu, Fēgerašas kalni, Kurtja de Ardžeša, Brana, Sigišoāra, Viskri, Brašova, Bukareste, Konstanca, Zelta Smiltis, Piatra Ņamca, Voroneca, Moldovica, Ieuda, Birsana, Sepinca, Miškolctapolca, Egera 

Datumi : 18.08., 15.09.
13 dienas
visas naktis – viesnīcās

 1. diena “Rīga – Ziemeļungārija” Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijas ziemeļos.

 2. diena “Ziemeļungārija – Sibiu – Sināijas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Transilvānijas reģions. XII gs. dibinātā Sibiu (Sibiu/Hermannstadt) pilsēta. Nakts – viesnīcā netālu no Sināijas. 

3. diena “Sināijas apkaime – Transfēgeraša – Kurtja de Ardžeša – Brana – Sināijas apkaime” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Fēgerašas kalniem un Branu. Viens no skaistākajiem kalnu ceļiem pasaulē – ceļš pāri Fēgerašas kalniem (Transfăgărăşan). Pauze pie Biļas ledāju ezera (Lacul Bâlea) 2034 m augstumā v.j.l. Kurtja de Ardžeša (Curtea de Argeș). Pauze pie klosterbaznīcas – Rumānijas karaļu apbedīšanas vietas. Brana (Bran). Iespēja apmeklēt Branas pili, kuru dēvē par “Drakulas pili”. Nakts – viesnīcā netālu no Sināijas. 

4. diena “Sināijas apkaime – Sigišoāra – Viskri – Brašova – Sināijas apkaime” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Brašovu, Sigišoāru un Viskriem. Transilvānija. Pastaiga Sigišoārā (Sighişoara/Schäßburg) – vienā no visskaistākajām un vislabāk saglabātajām Rumānijas viduslaiku pilsētām, grāfa Vlada Drakulas dzimtā pilsētā: Pulksteņu Tornis, Vlada Drakulas māja, Pauguru baznīca. Pasaules mantojumā iekļautais Viskru (Viscri/Weißkirch) ciemats. Viskru nocietinātā baznīca. Brašova (Braşov/Kronstadt). Šo pilsētu dēvē par rumāņu Zalcburgu. Vēsturiskā centra gotiskā arhitektūra. Melnā baznīca. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā netālu no Sināijas. 

5. diena “Sināijas apkaime – Bukareste – Konstancas Rivjēra” Brokastis. Ceļš pa Rumāniju. Rumānijas galvaspilsēta Bukareste (Bucureşti). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - iepazīšanās ar pilsētu: bulevardul Unirii – Bukarestes galvenais prospekts, Republikas nams, Uzvaras prospekts, bij. karaļu pils, Dimbovicas upes krastmalas, pareizticīgo katedrāle, vecpilsēta. Brīvais laiks. Ceļš pa Rumāniju. Nakts - viesnīcā vienā no kūrortpilsētām Konstancas Rivjērā pie Melnās jūras. 

6. diena “Konstancas Rivjēra – Konstanca – Konstancas Rivjēra” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Konstancu. Konstanca (Constanţa) – vislielākā Dobrudžas reģiona pilsēta. Vecpilsēta, kazino, promenāde pie Melnās jūras. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

 7. diena “Konstancas Rivjēra” Brokastis. Brīvā diena pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

 8. diena “Konstancas Rivjēra – Kaliakras zemesrags – Balčika – Zelta Smiltis – Konstancas Rivjēra” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Kaliakru un Zelta Smiltīm. Bulgārija. Kaliakras (Калиакра) zemesrags un cietoksnis. Rumānijas karalienes Edinburgas Marijas pils “Klusā Ligzda” Balčikā (Балчик/Balcic). Zelta Smiltis (Златни Пясъци) – viena no slavenākām Bulgārijas kūrortpilsētām. Atpūta pie jūras. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

 9. diena “Konstancas Rivjēra – Piatra Ņamca – Sučāvas apakime” Brokastis. Ceļš pa Rumāniju. Moldāvijas reģions. Pauza Piatra Ņamcas (Piatra Neamţ / Kreuzburg an der Bistritz) pilsētas centrā. Nakts - viesnīcā netālu no Sučāvas. 

10. diena “Sučāvas apakime – Voroneca – Moldovica – Rumānijas ziemeļi”
 Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Voronecu un Moldovicu. Bukovina. Vienas no skaistākajām celtnēm Rumānijā ir apgleznotie klosteri Bukovinas reģionā. Voronecas (Voroneţ) klosterbaznīca, kuru dēvē par “Austrumu Siksta kapellu”, Moldovicas (Moldoviţa) klosteris un ciemats. Pārbrauciens līdz Maramurešas reģionam. Nakts – viesnīcā Maramurešā. 

11. diena “Rumānijas ziemeļi – Ieuda – Birsana – Sepinca – Rumānijas ziemeļi” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Ieudu, Birsanu, Sepincu. Maramureša – iespaidīgu ainavu, koka baznīcu, veco tradīciju zeme. Pastorālās ainavas un tradicionālās koka celtnes Ieudas (Ieud) ciematā. Birsanas (Bârsana) koka klosterkomplekss. Jautrā Kapsēta Sepincas (Săpânţa) ciematā. Nakts – viesnīcā Maramurešā. 

12. diena “Rumānijas Ziemeļi – Ungārijas ziemeļi – Miškoļctapoļca – Egera – Ungārijas ziemeļi” Brokastis. Ceļš pa Rumāniju, Ungāriju. Iekārtošanas viesnīcā Ungārijas ziemeļos. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz termāliem baseiniem un Egeru. Unikālo termālo baseinu klints alās apmeklējums Miškoļctapoļcā (Miskolctapolca). Iepazīšanās ar viduslaiku pilsētu Egeru (Eger), vīna reģiona centru. Viduslaiku un baroka stila ēkas, minarets, vīna degustācija vienā no Skaisto sieviešu ielejas krogiem. Nakts - viesnīcā Ungārijas ziemeļos. 

13. diena “Dienvidpolija – Rīga” Tranzīts. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 13. uz 14. dienu - ierašanās Rīgā. 


 Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas
brokastis viesnīcās pēc programmas
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi
brauciens uz Fēgerašas kalniem un Branu ieskaitot ieejas biļeti - 45€,
brauciens uz Brašovu, Sigišoāru un Viskriem - 35 €,
iepazīšanās ar Bukaresti - 15€, 
brauciens uz Konstancu - 15€, 
brauciens uz Kaliakru un Zelta Smiltīm - 35€,
brauciens uz Voroņecu un Moldovicu - 15€
brauciens uz Ieudu, Birsanu, Sepincu - 35€
brauciens uz termālo kompleksu, Egeru ar vīna degustāciju – 45€

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

Klusās Ligzdas biļete - 6 BGL
termālās peldvietas ieejas biļete – no 9€

 AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā. 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. 
Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20.

 Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta).

 Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.