MUHU – SĀMSALA – SIRVES PUSSALA

 

Cena : 90 € 69 €

 datumi: 23.06., 18.08., 13.10.

 2 dienas1. diena. 07:00 izbraukšana no Rīgas uz Virtsu ostu, pārcelšanās uz Saaremaa salu. Etnogrāfiskais muzejs Koguva, Karjas Katrīnas baznīca, Anglas senās kultūras centrs: ekskursija, vējdzirnavas, maizes un kvasa degustācija; Kāli metiorītu krāteris, metiorītu/dolomita muzejs. Ierašanās Kuressaarē – salas galvaspilsētā. Check-in viesnīcā, iespēja atpūsties jūras karstā. Nakts viesnīcā. 


2. diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ekskursija pa Kuressaares Bīskapa cietoksnī. Ceļojums uz Sirves pussalu. Skaistas akmens pludmales, brīnumaina daba, Sirves bākas (1960.g.) apskate, 1941.g. kara mantojums – komandas punkts, artilērijas pozīcijas. Izbraukšana uz Kuivastu ostu, pārcelšanas ar prāmi. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā. 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: 

Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā; viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) + brokastis; 

Grupas vadītāja-gida pakalpojumi; prāmis uz Muhu salu (turp un atpakaļ). 


PAPILDUS IZDEVUMI:

- Etnogrāfiskais muzejs Koguvā "Muhu Muuseum": 3.00 EUR, 1.50 EUR

- Anglas vējdzirnavas ar maizes un kvasa degustāciju: 5.00 EUR – 6.00 EUR 

- Kuresāres Bīskapa cietoksnis: 3.00 EUR – 6.00 EUR

 - Metiorītu/dolomita muzejs: 1.00 EUR – 2.00 EUR 


Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.


 CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ!UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!

-       Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.

-       Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.

-       Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!

-       Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

-       Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.

-       Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.

-       Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.

-       Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.

-       Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.

-       Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārstā ūdens.

-       Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.

 

Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru

un grupas vadītāja telefona numuru!!!