Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19
20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

UNGĀRIJA PAVASARA ZIEDU VAINAGĀ VĪTACena : € 232 € 149 ,- akcijas cena

 

 

   BUDAPEŠTA – ROMANTISKS VAKARA IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – TIHAŅAS PUSSALA - BALATONA EZERS (HEVĪZA EZERS) –VĪNA DEGUSTĀCIJA – SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - KRAKOVA 


  datumi : 01.05.

  5 dienas 

  Visas naktis viesnīcās


   

   1.diena.  „Pretī jauniem iespaidiem…” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


  2. diena.  „Donavas pērle Budapešta un romantisks brauciens ar kuģīti pa Donavu...” Brokastis*. Laiks ceļā caur Slovākijai. Pārbrauciens uz Budapeštu. Pēcpusdienā Budapeštas pilnvērtīga pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Vakaru piedāvājam pavadīt romantiskā gaisotnē, vizinoties ar kuģīti pa Donavu, malkojot ungāru vīnu. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Ierašanās viesnīcā.


   3. diena. „Šodien – atpūta un relaksācija...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukumā uz Balatona ezeru (par papildus samaksu 35 €) – Ungārijas jūru. Brauciens uz Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Atpūta Balatonfuredā - senākais un tradīcijām bagātākais kūrorts valstī, promenāde, parki, nacionālie krodziņi, greznas bagātnieku villas. Neaizmirstami iespaidi Liča vīna pagarbos 7 dažādu vīnu degustācija, gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā, bet pāri visam mūzika, mūzika, mūzika… vai lietainā laikā brauciens uz Tihaņas pussalu, bet tālāk ceļš ved uz Hevīza ezeru, kas ir pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā.Ūdens temperatūra pat ziemā sasniedz + 26C, bet no maija līdz oktobrim ezera ūdens virsma klāta ar sarkanām ziedošām no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams arī ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Vakarpusē 7 vīnu degustācija, mūzika un gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā. Atgriešanās Budapeštā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. 


  4. diena. „Mazā saldumu tūrīte Sentendrē...” Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 15 €) uz Sentedre - pilsētu ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Mikro Csodok jeb mikroskopa muzeja apmeklējums. Kaut ko tādu Jūs vēl nebūsiet redzējuši - šaha dēlis ar figūriņām uz kniepadatas galviņas, kafijas servīze uz cukurgarauda, zelta kamieļu karavāna adatas acī... Atgriešanās Budapeštā, kur Jums būs brīvs laiks un iespēja apmeklēt "Sečeņi" termālo minerālūdens baseinu kompleksu. Ūdens temperatūra šeit ir 27 – 38°C . Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā ir arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas atrakciju parks, taču, ja Jūs nevēlaties peldēties, iesakām apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu vai izstaigāt omulīgo un suvenīriem bagāto Vaci ieliņu Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.


   5. diena.. „Un atpakaļ uz mājām...” Brokastis*. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols.Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas daiļamata meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.   Samaksas kārtība: 

  • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas. 

  • Atlikusīsumma jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.


   Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

  • transporta un ceļa izdevumi,

  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

  • grupas vadītāja pakalpojumi


   Piemaksas un papildus izdevumi:

  • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 €, 

  • piemaksa par papildvietu autobusā 65 €, 

  • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

  • pilsētas sabiedriskais transports,

  • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €). 


  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 

  Izbraukuma ekskursija uz Tihaņas pussalu un Balatona ezeru (Hevīza ezeru) 35 €; Izbraukuma ekskursija. „Mazā saldumu tūrīte Szentendrē” 15 €.


   Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 50 €. 


  IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 45 €, bērniem līdz 14g. 35 €.


   Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. 


  *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


  *Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €. 

  Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām

  Pilnvērtīga ekskursija vietējā gida pavadībā Budapeštā 15 €;

  ekskursija vietējā gida pavadībā Krakovā 15; 

  Marcipāna muzejs 3 €,

  Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €,

  Vīna degustācija un vakariņas Liča vīna pagarbos 31 €;

  Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, 

  Transports Budapeštā 350 HUF, 

  Zooloģiskais dārzs 2500 HUF,

  Micro Csodok muzejs 4 €; 

  MuzejiBudapeštā No 1000 HUF


   2017.gada rudens izmaksas 


  Atcerieties, ka... 

  • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi). 

  • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC). 

  • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.

  • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā. 

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

  • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 

  • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju) Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt. 

  • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

   • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.