Ziemassvētki Elzasā - Šveice un Bādenbādene

 

cena : 371 € 285 €

 Rotenburga pie Tauberes – Kolmāra – Strasbūra – Bāzele – Reinas ūdenskritums – Cīrihe – Bādenbādene 

Izbraukšanas datums: 22.12.2017 – 27.12.2017 
(6 dienas / visas naktis viesnīcās) 

Uzdāviniet sev un saviem tuviniekiem svētku noskaņojumu! Dodieties ceļojumā pa Eiropu! Pirmssvētku steiga, Ziemassvētku tirdziņi, vilinošās vecpilsētu ieliņas, krāšņās eglītes ar raibajām gaismiņu virtenēm, svecītes un piparkūkas - tas viss atgriezīs Jūs pasakainajā bērnības pasaulē! 


1.diena. 22.12.2017: Latvija – Lietuva – Polija. Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Polijā ir paredzēta pusdienu pauze. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā. 

2.diena. 23.12.2017: Rotenburga pie Tauberes. Brokastis viesnīcā. Rotenburga pie Tauberes - maza pilsēta ar diženu slavu. Nekur citur viduslaiku vide nav saglabājusies tik lielā mērā kā šeit. Klaiņojot pa vecpilsētu ar tās mūžsenajām ēkām, nomaļajiem laukumiem un nostūriem, torņiem, strūklakām, aizsargvaļņiem, noliktavām un vīna pagrabiem, rodas sajūta, ka šeit ir apstājies laiks. Šeit atrodas arī pasaules slavenais Ziemassvētku muzejs (ieejas biļete – 4 € pieaugušajiem / 2 € bērniem no 6 līdz 11 gadiem) un te ir iespējams nogaršot vietējo gardumu "sniega piku" ar šokolādes un citiem pildījumiem. Pastaiga pa pilsētu:Rātslaukums, nocietinājums, tirgus laukums un sv.Jēkaba baznīca. Pēc apskates ekskursijas mēs apmeklēsim Ziemassvētku tirdziņu „Rayterlesmarkt”. Uz tirdziņā notiekošo ir iespējams palūkoties no Rātsnama torņa. Nakšņošana viesnīcā. 

3.diena. 24.12.2017: Ziemassvētku Elzasa. Pastaigas ekskursijas un svētku tirdziņi Kolmārā un Strasbūrā. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: «Kolmāra un Strasbūra» (par papildus samaksu: 50 €). Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta un viena no populārākajām Francijas mazpilsētām gan izcilās arhitektūras, gan interesantās vēstures dēļ. Pateicoties neskaitāmajiem kanāliem un tiltiņiem, kas caurvij pilsētu, Kolmāru mēdz dēvēt arī par "mazo Venēciju". Šī pilsēta atgādina skaistu bilžu grāmatu – to caurvij senatnīgas ielas un ieliņas ar namiem, ko rotā krāsainas izkārtnes. Ziemassvētku laikā Kolmāra ir īpašiskaista. Ziemassvētku tirdziņš piedāvā saldumus, gaļas un sieru delikateses, karstvīnu, dizaineru apģērbu un suvenīrus - tas neatstās Jūs vienaldzīgus un noteiktiradīsies vēlme arī kaut ko iegādāties par atmiņu no Kolmāras Ziemassvētku noskaņām. Strasbūra ir Francijas provinces Elzasas galvaspilsēta, kuras vecpilsēta - muzejs zem klajām debesīm, ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vislabāk pilsētas vēsturisko centru, ko sauc par „Lielo salu”, var apskatīt no ūdens, jo pilsētas senāko daļu rotā vēsturisku kanālu tīkli(stundas brauciens par papildus samaksu - 12,50 € pieaugušajiem / 7,20 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem). Iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem: Strasbūras Notre-Dame katedrāli, „Mazās Francijas” kvartālu, bendes torni, Henriha torni, Elzasas muzeju. Strasbūra decembrī- tas, pirmkārt, ir neaptverams Ziemassvētku tirgus, kurš plešas no stacijas laukuma līdz pat katedrālei, izrotājot arī citus Strasbūras laukumus. Ziemassvētku ainiņas ar Jēzu silītē, atklātā slidotava, varena egle, teatrāli uzvedumi, izstādes un tas viss ir kanēļa, karstvīna un piparkūku aromāta ieskauts un rada neatkārtojamu Ziemassvētku atmosfēru. Mazajās tirgus mājiņās var aplūkot un iegādāties dažādus amatnieku darinājumus, koka figūriņas, rotaļlietas, dekoratīvas sveces, ziemas apģērbu, bagātīgu klāstu ar juvelierizstrādājumiem un aksesuāriem, Meisenes porcelānu - visišie nieciņi var kļūt par lieliskām Ziemassvētku dāvaniņām Jūsu tuviniekiem vaisev pašam! Atgriešanās viesnīcā. Ziemassvētku vakarā apsveikums no BULTA-TŪRS: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Nakts viesnīcā.


 4. diena. 25.12.2017: Bāzele – Reinas ūdenskritums - Cīrihe. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: «Bāzele – Reinas ūdenskritums - Cīrihe» (par papildus samaksu: 40 €). Dodamies uz Bāzeli, kur mūs sagaida pastaiga pa vecpilsētu. Bāzele - trešā lielākā pilsēta Šveicē, kas atrodas valsts ziemeļos, vietā, kur robežojas Vācija, Francija un Šveice. Pilsētas vēsture sniedzas tālā pagātnē, bet mūsdienās šeit ir koncentrējušies daudz lieli iepirkumu centri, biroji un bankas, mācību un izglītības centrs. Un tajā pat laikā, šeit var atrast pirmo nacionālo mūzikas teātri, greznu rātsnamu tirgus laukumā, neskaitāmas senas un mūsdienīgas strūklakas, vairākas mākslas galerijas, mājīgus krodziņus un mazus restorāniņus. Vietējo iedzīvotāju "ieradums" iepirkties Francijā, atpūsties Vācijā, bet dzīvot Šveicē sen jau ir kļuvusi par neskaitāmu joku un stāstu tematu. Kopumā Bāzele šobrīd ir pašas bagātākās un pašas koncentrētākās Šveices pilsētas godā un vietējie iedzīvotāji ar to, protams, ļoti lepojas. Brauciens līdz Reinas ūdenskritumam – vienam no iespaidīgākajiem dabas pieminekļiem Eiropā. Milzīgā ūdenskrituma pasakainās ainavas, mutuļojošās ūdens straumes, svaigums, kas virmo gaisā - absolūts skaistums un dabas varenība. Brauciens uz Cīrihi – pilsētu ar augstu dzīves kvalitāti, Šveices finanšu galvaspilsētu, mākslinieku pilsētu un bohēmas centru pie Šveices ezera. Tas ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties unikālajām ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Ērti iegūlusistarp diviem kalniem, un Limatas upei to pāršķeļot pa vidu, pilsēta kā amfiteātris ceļas augšup pa pakalniem. Pastaiga pa pilsētu – patisenākā apdzīvotā vieta, pilsētas šūpulis - Linderhof, slavenā Bahnhofstrasse - iela ar neskaitāmiem veikaliņiem, Grossmünster katedrāle, Frauminsteres baznīca ar Marka Šagāla vitrāžām un ezera ūdens spogulis. Atgriešanās viesnīcā. 

5. diena. 26.12.2017. Bādenbādene. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Bādenbādeni. Bādenbādene atrodas ainaviski ļotiskaistā vietā Švarcvaldes kalnu pakājē, tā ir bagāta ar termāliem avotiem, ekskluzīvām viesnīcām, grezniem parkiem un dārziem. Jebkāda veida atveseļošanās programma šeit īstenojas ļoti elegantā vidē. Divpadsmit termālo avotu dziedinošo spēku atklāja jau romieši un izveidoja šeit baseinus, kurus iespējams apskatīt arī mūsdienās. Bādenbādene ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīvesveidam. "Belle Époque" laikā Bādenbādene bija Eiropas vasaras galvaspilsēta, "bagāto un skaisto" tikšanās vieta. Galveno objektu apskate:slavenās termālās dziednīcas Karakalla un Frīdrihsbāde (par papildus samaksu ir iespējams apmeklēt vienu termālo kompleksu: pieaugušajiem - 2,50 €, bērniem līdz 14 gadiem - 1,00 €), kūrorta māja, pasaulē skaistākais kazino (ieejas biļete: 5 €), teātris, slavenā Liftentāles aleja. Nakts viesnīcā.

 6. diena. 27.12.2017. Brokastis viesnīcā. Mājupceļš cauri Polijai, Lietuvai līdz Rīgai. 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; - Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). 
Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 
- Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+;
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: "Kolmāra un Strasbūra": 50 EUR; 
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: "Bāzele – Cīrihe – Reinas ūdenskritums": 40 EUR; *Bērniem līdz 13 gadiem, izbraukuma ekskursijām atlaide - 25%.

 Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!

 “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 80.00 € “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 67.00 €/bērniem līdz 13 g.(12.99) 

Papildus izmaksas / ieejas biļetes: 

- Ziemassvētku muzejs – 4 € pieaugušajiem / 2 € bērniem no 6 līdz 11 gadiem 
- Reinas ūdenskritums: 3 €
 - Brauciens ar kuģīti Strasbūrā – 16 € pieaugušajiem / 8 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem; 
- Termālās dziednīcas Karakalla un Frīdrihsbāde 
- iespēja apmeklēt vienu termālo kompleksu 3 h: pieaugušajiem/ bērniem - 25 €