Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11
12
13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

„Pēc Imperatora pēdām”- Pleskava-Sanktpēterburga-Velikijnovgoroda –Tvera-Maskavano € 355,-

 

 

 Datums : 15.08.18-22.08.18 

8 dienas 


Ceļojuma programma :


1. diena. 15.08.18 No rīta izbraukšana no Rīgas. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas kremļa apmeklējums. Aleksandra Ņevska piemineklis uz Sokolihas kalna. Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. 


2. diena. 16.08.18 Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Tālāk pastaiga pa Vasaras parku. Kā arī apmeklēsim pērlistarp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā. Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu .


 3. diena. 17.08.18 Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina). Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! Nakts viesnīcā. 


4.diena. 18.08.18 Brokastis viesnīcā. Ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklakuvēsumu. Braucam uz Oranienbaumu - Pētera I tuvākaja drauga un sabiedrotaija Aleksandra Meņšikova rezidenci, kur viņš ta arī nepaspēja padzīvot. 1743 ķeizariene Elizabete uzdāvināja to savam troņmantniekam Pēteram Fedorovicham, un viņas sieva Katrīnai(nak. Katrīna II) , un Oranienbauma kļuva par mazo pagalmu rezidenci. Pastaiga pa krāšņo parku un ekskursija Ķīnu Pilī- Katrīnas II privātā rezidence, atvērts pēc ilgu atjaunošanas darbiem. Vakarā ieradīsimies Velikijnovgorodā. Nakts viesnīcā.


 5. diena. 19.08.18 Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar Velikijnovgorodu, Novgorodas kremļa apmeklējums. Unikālas Krievijas Tūkstošgades piemineklis, ko sauca par valsts enciklopēdiju. Jaroslavas Sētas apmeklējums. Pārbrauciens uz Tveru. Nakts viesnīcā. 


6.diena. 20.08.18 Brokastis viesnīcā. Apskata ekskursija pa Tveru, Stepana Razina krastmala, Uspenskas Katedrāle, A.Ņikitina pieminekļis, Baltas svēta trīsvienības baznīca, Imperatora pils. Ierašanas Maskavā. Izmitināšanās viesnīcā. Pēc vēlēšanas ekskursija (ar metro) uz Maskava City un brauciens ar kuģīti pa Maskavas upi, skaistāko skatu savienojums – senās galvaspilsētas panorāma ar moderno megapoli. Nakts viesnīcā.


 7.diena 21.08.18 Brokastis viesnīcā. Braucam ar metro uz centru. Apskates ekskursija kājām „Maskavas sirds – Kremlis un Sarkanais laukums”. Maskavas Kremļa – unikālu seno katedrāļu ansambļa apmeklējums. Uspenskas katedrāle – Krievijas caru laulību un kronēšanas vieta. Arhangeļskas katedrāle – Krievijas caru kapliča.(1 katedrāle apmeklejums ekskursija laikā). Pats lielākais pasaulē Cars–zvans un Cars–lielgabals. Pastaiga pa Sarkano laukumu. Iespēja apmeklet Tretjakova galereju- krievu glezniecības dārgumu lielākais krājums. Gleznas, kuras pazīstamas no bērnības un jauni negaidīti atklājumi. Vakarā izbraukšana mājup. Nakts autobusā. 


8. diena. 22.08.18 Atbraukšana Rīgā 


Ceļojuma cena: 

355 € -1 vieta autobusā + Ekskursijas pakete 85 € (tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā!!!) 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) ceļu nodokļi, autostāvvietas; 

• karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja; 

• grupas vadītāja pakalpojumi;

• 2*-3* klases viesnīcā dzivošana, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,

• brokastis viesnīcā;

• ekskursija Pleskavas kremļā;

• apskata ekskursija Sanktpēterburgā; 

• Apskata ekskursija pa Tveru; 

• Apskata ekskursija pa Novgorodas kremļu; 

• Gālēja ekskursija pa Maskavas centru.


 Ekskursijas pakete ietilpst: 

• Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.); 

• Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu);

• ekskursija Pēterhofā un Oranienbaumā – ieejas biļetes, ekskursija pa parku Pēterhofā un Kīņu pilī; 

• Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”; 

• ekskursija Maskavas Kremļā –ieejas biļetes uz teritoriju ar 1 katedrāle apmeklējumu. Papildus izdevumi: • Ekskursija ar kuģīti- 600 RUB 

• Īzaka katedrāle - 250 RUB 

• Tretjakova galereja -500 RUB 

• Ekskursija uz Maksavas City -1000 RUB 

• Metro 50 RUB/1 brauciens 


Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurs, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!! 

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma; 

 • ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt; 

 • nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vec.) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 • Krievijas vīzas LR pilsoņiem ~72 EUR (noformēšana 9 darba dienas) valūtu kurss €1~ 65 RUB

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.