Anglija

 

Cena : € 480 430 ,- €

Braunšveiga, Londona, Hemptona, Vindzora, Stonhendža, Solsberi, Bāta, Līdsa, Gente 


datumi : 22.09. 

8 dienas

visas naktis – viesnīcās 


 1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


2. diena “Rietumpolija – Braunšveiga – Londonas apkaime” Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Pārbrauciens pa Eirotuneli vai ar prāmi uz Lielbritāniju. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē.


 3. diena “Londonas apkaime – Londona –Londonas apkaime ” Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Londonu. Londona (London). Pilsētas apskate ar autobusu: Vestminsteras tilts, Vestminsteras abatija, Parlaments, Big Ben, Nacionālā galerija, Trafalgaras laukums, Triumfa arka, Piccadilly, City un slavenie Londonas parki, Tauers, Tauera tilts, Sv. Pāvila katedrāle. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē. 


4. diena “Londonas apkaime – Hemptona – Vindzora – Londonas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Hemptonu un Vindzoru. Hemptonas pils (Hampton Court Palace) apmeklēšana. Tā viena no divām palikušiām karaļa Henrija VIII pilīm. Vindzora (Windsor). Vindzoras pils apmeklēšana. Šī viduslaiku pils ir britu monarhijas rezidence. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē. 


5. diena “Londonas apkaime – Stonhendža – Solsberi – Bāta – Londonas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Stonhendžu, Solsberi, Bātu. Stonhendža (Stonehange) apmeklējums. Tas ir neolīta un bronzas laikmeta piemineklis. Stonhendža ir veidota no riņķa veidā izvietotiem milzīgiem akmeņiem un ir viena no aizvēsturiskajām vietām pasaulē. Solsberi (Salisbury). Pilsētas ievērojamākais objekts ir Solsberi katedrāle. Bāta (Bath). Bātu ieskauj kalni. Tā izceļas ar savu vēsturi un interesanto arhitektūru. Bātas pilsētu iekļāva UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Sī pilsēta vienmēr ir bijusi ļaužu pilna un iecienīta arī kā atpūtas vieta. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē. 


6. diena “Londonas apkaime – Līdsa – Francijas ziemeļi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Līdsu. Līdsa (Leeds). Līdsas pils - 900 gadus vecais normāņu cietoksnis šķiet kā pasaku grāmatu ilustrācija. Šī pils bijusi rezidence sešām Anglijas karalienēm, kā arī karalim Henrijam VIII. Līdsas pils Kentas grāfistē izceļas arī ar milzīgu dārzu un parkiem. Pils patstavīgs apmeklējums. XII gs. abatijas iespaidīgo drupu apmeklējums. Ceļš pa Angliju. Pārbraukšana uz kontinentu. Nakts - viesnīcā Francijas ziemeļos. 


7. diena “Francijas ziemeļi – Gente – Rietumpolija” Ceļš pa Franciju, Beļģiju. Pauze Gentē (Gent/Gand) – Svētas Romas impērijas imperatora un Spānijas karaļa Kārļa V Habsburga dzimtajā pilsētā. Viduslaikos Gente bija viena no lielākajām un bagātākajām pilsētām Ziemeļeiropā. Tranzīts: Nīderlande, Vācija, Polija. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


8. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 8. uz 9. dienu. Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 8. uz 9. dienu. Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,

 brokastis viesnīcās pēc programmas, pārbraukšana pa tuneli vai ar prāmi uz Lielbritāniju, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.


 Papildus izdevumi:

 brauciens uz Londonu - 35£, 

brauciens uz Hemptonu un Vindzoru - 35£ bez ieejas biļetēm,

brauciens uz Stonhendžu, Solsberi, Bātu - 35£, 

brauciens uz Līdsu - 35£


 Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 


Vindzoras pils ieejas biļete – 19.20£, 

Hemptonas pils ieejas biļete – 19.30£,

Stonhendža biļete - 18.20£, 

Līdsas pils biļete - 24.90£, 


AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90€ dienā. 


Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums 604151805 (AAS Balta).


 Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.