KAUŅA – TRAĶI – VIĻŅA

 

cena : 75 € 60 €


Datumi :  17.11

2 dienas

 


1 diena. 07:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanas Kauņā, Lietuvas studentu galvaspilsētā. Kauņa ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta, izveidojusies Nemunas un Neries satekā. Neliela ekskursija pa Vecpilsētu - Kauņas pils, Rātslaukums, Rātsnams - Kauņas simbols; Sv. Pētera un Pāvela Katedrāle - vislielākā gotikas baznīca Kauņā, Vitautasa dievnams, Perkunasa māja. Pažaisles Kamaldiešu klosteris, 17.-18. gs., ir vēla baroko stila izcils piemērs. Brīvais laiks. Ierašanās Viļņā, check-in viesnīcā. Brīvais vakars. Nakts viesnīcā.


2. diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ekskursija pa Viļņu, mūsdienīgo Lietuvas galvaspilsētu, kas līdz šodienai spēja saglabāt visu vērtīgāko vecās Viļņas mantojumu – šaurās, līkumainās ieliņas, dzīvojamās mājas ar dakstiņu jumtiem, senās pilsētas sienas. Ekskursija pa Viļņu vietēja gida pavadībā, pēc vēlēšanas, par papildus maksu (5.00 EUR). Pacelšanās uz Ģedimina torņa skatu laukumu, no kura var baudīt skaistu Viļņas panorāmu. Traķi, otra Lietuvas galvaspilsēta, Traķu Ezerpils apmeklējums ar ekskursiju vietēja gida pavadībā. Brīvais laiks. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā. Iespējamā dzīvošana viesnīcā Viļņā vai Kauņā! Lūgums precizēt tuvāk izbraukšanas datumam. 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā;

 Lietuvas ceļa nodokļi, grupas vadītāja-gida pakalpojumi;

 Viena nakts viesnīcā divvietīgā/ trīsvietīgā numurā (ērtības numurā) ar brokastīm (zviedru galds).


 PAPILDUS IZDEVUMI:

- Traķu ezerpils, ar vietējo gidu krievu valodā: 8.00 EUR; 7.00 EUR; 3.00 EUR

- Ekskursija pa Viļņu ar vietējo gidu krievu valodā: 5.00 EUR (bērniem līdz 12 g.v.

 - bezmaksas)

 - Pažaisles Kamaldiešu klosteris ar vietējo gidu krievu valodā: 4.00 EUR – 5.00 EUR


 Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.


 PIEMAKSAS: - Papildvieta autobusā – 30.00 EUR

 - Dzīvošana SGL numurā: 25.00 EUR 


CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA NAV  IEKĻAUTĀ!
 

Uzmanību, svarīga informācija !!!

-       Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.

-       Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.

-       Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!

-       Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

-       Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.

-       Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.

-       Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.

-       Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.

-       Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.

-       Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārstā ūdens.

-       Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.

 

Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru

un grupas vadītāja telefona numuru!!!