Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14
15
16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

KAUŅA-DRUSKININKI- VIĻŅAcena : 90 € 70 €

 

 

Datums: 30.03.
2 dienas


 1. diena. 07:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Kauņā, otrā Lietuvas galvaspilsētā, pastaiga pa Lieldienām izrotātu Laisves aleju, kur būs iespēja jautri pavadīt laiku, apskatīt Lieldienu simbolus: olas, zaķīši un citi. Pārbrauciens līdz Druskininkiem. Chek-in viesnīcā. Pēc vēlēšanās akvaparka “Druskininki” apmeklējums: 18 pirtis, visdažādākie baseini, strauja upe, džakuzi vannas, masāžas ūdenskritumi, iespaidīgi slidkalniņi, bāri un kafejnīcas. Nakšņošana viesnīcā Druskininkos. 


2. diena Brokastis. 12:00 check-out no viesnīcas. Ekskursija pa kūrortpilsētu Druskininki, kas ir slavena ar tīro gaisu, minerālu avotiem, ainavisko apkārtni, ezeru dzidro ūdeni un priežu mežiem. Vizināšanas ar gaisa vilcieniņu. Ierašanās Viļņā: pastaiga pa Vecpilsētu (1-1.5 st.). Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā ierašanās Rīgā. 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā;

 grupas vadītāja-gida pakalpojumi; 

 viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) ar brokastīm (zviedru galds) 


PAPILDUS IZDEVUMI:


„DRUSKININKAI AQUAPARK”, cenas ir šeit: http://akvapark.lt/en/aquapark/aqua-park/prices/ Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.


 PIEMAKSAS: 

Papildvieta autobusā – 30.00 EUR

Vienvietīgs numurs viesnīcā - 25.00 EUR 
CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ! 

UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!

-       Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.

-       Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.

-       Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!

-       Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

-       Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.

-       Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.

-       Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.

-       Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.

-       Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.

-       Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārstā ūdens.

-       Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.

 

Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru

un grupas vadītāja telefona numuru!!!


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.