JAUNAIS GADS TALLINĀ UN TARTU

 

Cena : 75 € 60 €

Datums : 31.12.

2 DIENAS


1. diena. 08:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Tallinā. Check-in viesnīcā. Izbraukšana uz apskates ekskursiju pa Tallinas vecpilsētu (1 – 1.5 st. pēc vēlēšanas par papildus samaksu). Brīvais laiks vecpilsētā. Tallinas Rātslaukumā notiekošais Ziemassvētku tirdziņš piesaista ar savu pasakaino noskaņu, kurā viss šķiet iespējams! Ziemassvētku tirdziņa centrālā persona ir, protams, Ziemassvētku vecītis ar saviem ziemeļbriežiem, kas priecē visu bērnu sirdis. Savukārt tirdziņa centrālais objekts ir Igaunijas galvenā Ziemassvētku egle, no kuras saules staru formā izvietojušās ziemassvētku būdiņas - tirdzniecības mājiņas. Rokdarbu meistari un viņu darbi, igauņu tradicionālie ziemassvētku ēdieni un dzērieni, sniega skulptūras, īsti dzīvnieciņi - zaķi, kazlēni, jēriņi, poniji un zosis. Katru nedēļas nogali un svētku dienās tiek piedāvāta kultūras programma - dažādu apriņķu deju un dziesmu ansambļu un koru priekšnesumi. Skanēs Ziemassvētku mūzika, rūķi vēdīs dažādus konkursus, kuros var piedalīties visi klātesošie. Pavadiet neaizmirstami šo jauko Jaungada vakaru! Atgriešanas uz viesnīcu. 


Pēc vēlēšanās vakariņas (bez izklaides programmas) viesnīcas restorānā (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Nakts viesnīcā. HEAD UUT AASTAT! 


2. diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Pārbrauciens līdz Tartu, Igaunijas studentu galvaspilsētai, kur būs iespēja apskātīt Jaungada simbolu - pilsētas egli, kā arī relaksēties ūdens atrakciju parkā “AURA”. Ūdens atrakciju parka galvenie piesaistes punkti ir 55 un 38 metrus garās caurules, kā arī ūdens atrakciju parka piedāvājumā ir ūdens basketbols, ūdens kaskādes un ūdens masāža, ūdenskritums, upe ar pretstraumi un burbuļvannas, sauna un peldbaseins; maziem apmeklētājiem ir bērnu slīdkalnini, silts mazuļu baseins ar ūdens rotaļlietām. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā.


 CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: 

Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā;

grupas vadītāja-gida pakalpojumi;

viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) ar brokastīm (zviedru galds).


 PAPILDUS IZDEVUMI:

- Svētku ekskursija pa Tallinu – 5.00 EUR (bērniem līdz 12 g.v. bezmaksas) 

- Ūdens atrakciju parks “Aura”: 7.00 EUR, 8.00 EUR


 Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. 

Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.


 PIEMAKSAS: 

Papildvieta autobusā – 30.00 EUR 

Vienvietīgs numurs viesnīcā - 15.00 EUR


 Vakariņas DZINGEL viesnīcas restorānā – 35.00 EUR

 - Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā!!! CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ!