Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26
27
28 29 30 1 2

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Spānijas daileCena : € 596 540,- €

 

 

 (EKSKURSIJAS, ATPŪTA PIE JŪRAS, IZKLAIDES PORT AVENTURAS PARKĀ) SAKSIJAS ŠVEICE – PONT DU GARD – KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” - BARSELONA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS - „PORT AVENTURA” –MONTSERRATA – BESALU - FIGERASA – ŽIRONA – PUBOLA – PALSA - PERPIŅĀNA - ERFURTE 

datums: 28.07.- 07.08.22
11 dienas 
Visas naktis viesnīcās

 1.diena. 28.07. „Pretī jauniem iespaidiem…” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

2.diena. 29.07. „Dabas bezgalīgais spēks.” Brokastis*. Laiks ceļā. Saksijas Šveice - Bastei klintis, kas ainaviski tiek uzskatītas par vienu no skaistākajām Eiropas vietām. Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, un no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

3.diena. 30.07. „Ceļojums pa Romiešu laika pēdām …” Brokastis*. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate.Tas šobrīd ir visaugstākais (50 m), un ir salīdzināms ar mūsdienīgu 16 stāvu ēku! Šis trīslīmeņu akvedukts būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem un senatnē apgādāja 50 tūkstoš iedzīvotāju lielu pilsētu, katram iedzīvotājam nodrošinot 400 litrus ūdens. Pont du Gard, kas attēlots uz 5 Euro banknotes, piegādāja ūdeni Nīmai līdz pat 18.gs. vidum. Iesējams peldēties. Spānija. Kosta Brava piekraste. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā. 

4.diena. 31.07. „Katalonijas pērle Barselona. Tas ir jāredz!..” Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēcpusdienā piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 €) uz Barselonu. Laiks ceļā. Barselona – patiskaistākā un pati „eiropeiskākā” Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudišedevrs - Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions.
Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami atrasties. Ļotispāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Tā ir sena, ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem bagāta pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki"- Passageo Gracia, šarmantā viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu. Mēs piedāvājam apmeklēt Flamenko izrādi, kur varēsiet izjust Spānijas dvēseli un raksturu, mīlestību un kaisli, ugunīgajās flamenko dejās. Noslēgumā iespaidīgs muzikālo strūklaku un gaismas šovs Spānijas laukumā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. 

5.diena. 01.08. „Atrakciju parks Port Aventura…” Brokastis*. Brīva diena pie jūras vai iespēja ar vietējo autobusu doties uz piedzīvojumu un izklaižu parku “Port Aventura” (par papildus samaksu ~ 95 €, iekļauta ieejas biļete un transfērs). Lieliska relaksācija - prieks gan lieliem, gan maziem! Parks iedalīts vairākās zonās. Piemēram, «Vidusjūras zona» noformēta kā tipiska Katalonijas pilsētiņa un izvietota tieši pie ieejas parkā. Furius Baco, paši ātrākie amerikānu kalniņi Eiropā. «Mežonīgo Austrumu» atmosfēra piesātināta ar kovboju garu un papildināta ar amerikāniskām ainavām. Šeit atrodas ūdens atrakcija Silver River Flume, no kuras neviens neiznāk sauss; Stampida un Tomahawk - amerikāņu kalniņi uz vagonetēm, kā arī Grand Canyon Rapidskur balonā var pagriezties mežonīgi bangojošā kalnu upē. Drakons Hans - kritiens no Kondora smailes. Atgriešanās kūrortā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. 

6.diena. 02.08. „Monserrata – Katalonijas svētums...” Brokastis. Atpūta pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) „Monserrata – Katalonijas svētums...”. Montserratas klostera apmeklējums. Montserrata – graciozs „robotais kalnu” masīvs, kas pasaules slavenību ir ieguvis pateicoties klosterim, kura katedrāle pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropā, bet tā „sirds vietā” ir Monserata Melnā Dievmāte, ko ierodas pielūgt svētceļnieki no visas pasaules. Pastaigas pa kalnu takām un skatu laukumi, kas atklāj aizraujošus skatus. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. 

7.diena. 03.08. „Katalonijas noslēpumu skavās.” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) Katalonijas noslēpumu meklējumos – Figerasa un Besalu. Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Besalu - muzejs zem klajas debess.Vieta, kur laika ritums it kā apstājies viduslaikos.Gleznainās apkārtējās ainavas un vēstures elpas vilināti ik gadu šo vietu apmeklē daudz tūristu. Pastaiga pa noslēpumainās pilsētiņas šaurajām ieliņām Jums sagādās daudz patīkamu mirkļu. Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

 8.diena. 04.08. „Patiesais Katalonijas gars slēpjas mazpilsētu labirintos...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Žironu, Palsu un Pobulu. Laiks ceļā. Žirona - Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Palsā uz katra soļa jūtama senā Katalonijas aura – šauras ielas, klusums, kolorītas akmens ēkas. Pastaiga pa pilsētas gotisko kvartālu, kur mājīgās dzeltenā akmens ielas ieskauj aristokrātu mājas, romāņu stila torņi, Sv. Pētera baznīca, nocietinājuma mūris, IX gadsimta cietoksnis, Pulksteņtornis. Pubola – mazpilsēta, kas glabā Salvadora Dalīsievas – favorītes noslēpumus. XI gadsimta viduslaiku pils – Dalī un Gallas muzejs, kas atklāj daudzus slavenā pāra dzīves līkločus. Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

 9.diena. 05.08. „Francijas nostaļģija.” Brokastis*. Laiks ceļā. Īsa apstāšanās uz fotopauzi Perpiņānā. Kataloņu pilsētā valda dienvidnieciska gaisotne, ko rada palmas gar Tē upes promenādi, koši zilos un sārtos toņos apgleznotās namu fasādes. Mūsdienās Perpiņāna ir rosīga Rusijonas novada galvaspilsēta. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Strasbūras apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

10.diena. 06.08. „Erfurte – Tīringenes senais dārgums.” Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai- Erfurtei. Erfurte – īsta viduslaiku pilsēta: ar šaurām ieliņām, kur ēkas gandrīz sakļaujas augšējos stāvos, ar baznīcām, kur blakus rotājas dažādi arhitektūras stili, ar snaudošiem tiltiņiem, kas savieno klusās upītes Geras krastus. Erfurtes vecpilsētu pielīdzina Prāgai – tik liela un ... dažāda. Erfurte – Tīringenes galvaspilsēta, reģiona visvecākā pilsēta, kas saglabājusi unikālu viduslaiku atmosfēru. Līdzās neskaitāmajiem arhitektūras pieminekļiem pilsēta īpaši lepojas ar Tirgotāju tiltu, kas ir pats garākais Eiropā tilts - iela, pārspējot pat Florences Seno tiltu un Venēcijas Rialto. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

11.diena. 07.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..” Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā. 

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

 Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 220 € 
• piemaksa par papildvietu autobusā 160 € 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 
• pilsētas sabiedriskais transports 
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 15.95 € (65 - 69 gadu vecumā 31.90 €; 70 – 75 gadu vecumā 47.85 € ).

 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
 Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 50 €; 
 Izbraukuma ekskursija „Montserrata – Katalonijas svētums” 35 €;
 Izbraukuma ekskursija uz Figerasu un Besalu 45 €,
 Izbraukuma ekskursija uz Žironu, Palsu un Pobulu 45 €.

 Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 175 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 155 €, bērniem līdz 14g. 130 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Pont du Gard 8.50 €; Gaudi māja-muzejs 10 €; Jūras muzejs Barsolonā 20 €; „Port Aventura” 95 € (iekļauta ieejas biļete un transfērs) Salvadora Dali muzejs 14 €; „Spāņu vakars” ~ 65 €; Monserratas klosteris 16 €; Pobulas pils 8 €. 

2021. gada izmaksas.

                                                Vēlam Jums patīkamu atpūtu!

 

                                                                Tūrisma firma “INDI”

                                                               Rīgā, Pērses ielā 9/11

                                                     t. 67226627, 67210822, 67220210

                                                                      indi@indi.lv                             

                                                                 http://www.indi.lv/

                                                                            2022.g.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.