Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18
19
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Ziemassvētku Šveicecena : 384 € 295 €

 

 

 Šokolāde, gadatirgi, suvenīri, Kolmāra - Elzasas vīnu un Ziemassvētku dzimtene! Rotenburga pie Tauberes – Reinas ūdenskritums – Cīrihe – Lucerna – Montrē – Berne – Kolmāra

 Izbraukšana: 21.12.2017 - 26.12.2017 
(6 dienas / visas naktis viesnīcā)

 Aicinām Jūs veldzēties Ziemassvētku pasakas noskaņās, kur priežu skuju smarža piesātināta ar ingvera piparkūku aromātu, karsto šokolādi un karstvīnu, bet gaisā virmo jautrības, burvības un svētku gars. Neaprakstāma skaistuma sniegota virsotnes tālumā un vilinošas zilgmes ezeri. Ziemassvētku tirdziņi ar krāsaini izrotātām koka mājiņām. Eiropas brīnums – Reinas ūdenskritums, atturīgā Montrē greznība, senās Cīrihes krāšņums, mēness sonātes Lucerna un pasakaini skaistā Rotenburga pie Tauberes, kā arī eleganti mājīgā Berne – tas viss Jūs gaidīs, dodoties Ziemassvēku ceļojumā uz valdzinošo Šveici. 

1. diena - 21.12.2017. Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Ierašanās viesnīcā Polijā. 

2. diena - 22.12.2017. Rotenburga pie Tauberes. Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Ziemassvētku muzeja pilsētiņai Rotenburgai pie Tauberes, kas pamatoti iemantojusiskaistākās Dienvidvācijas viduslaiku pilsētas slavu. Pilsēta-muzejs zem debesu juma ar viduslaiku mūri, pilsētas vārtiem, rātsnamu, dievnamiem un laukumiem. Pastaiga pa pilsētu:Rātslaukums, nocietinājums, tirgus laukums un sv. Jēkaba baznīca. Pēc apskates ekskursijas mēs apmeklēsim Ziemassvētku tirdziņu „Rayterlesmarkt”. Uz tirdziņā notiekošo ir iespējams palūkoties no Rātsnama torņa. Nakts viesnīcā. 

3. diena - 23.12.2017. Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: "Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna" (par papildus samaksu: 45 €). Ceļā uz Cīrihi būs iespēja izbaudīt Reinas ūdenskrituma skaistumu. Varenā ūdenskrituma pasakainās ainavas, mutuļojošās ūdens straumes, svaigums, kas paceļas gaisā un dabas varenums liek apbrīnā sastingt uz vietas. Ne veltišīs krāšņās ainavas iedvesmojušas daudzus rakstniekus un dzejniekus. Brauciens uz Cīrihi – Šveices finanšu galvaspilsēta, mākslinieku pilsēta un bohēmas centrs pie Šveices ezera. Cīrihe – pilsēta ar augstu dzīves kvalitāti. Tas ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties unikālajām ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Ērti iegūlusistarp diviem kalniem un Limatas upei to pāršķeļot pa vidu, pilsēta kā amfiteātris ceļas augšup pa kalnu nogāzēm. Labos laika apstākļos, virs ezera pie horizonta, paveras spožās Šveices Alpu sniegotās kores. Pastaiga pa pilsētu – Grossmünster katedrāle, Frauminsteres baznīca ar Marka Šagāla vitrāžām, patisenākā Cīrihes vieta – Linderhof, slavenā Bahnhofstrasse iela ar neskaitāmiem veikaliņiem. Cīrihē atrodas viens no skaistākajiem Ziemassvētku tirdziņiem Eiropā. Šeit vietējie iedzīvotāji un tūristi, nesteidzīgi pastaigājas Ziemassvētku dāvanu meklējumos. Šis tirdziņš ir iekārtots dzelzceļa stacijas hallē un tāpēc šeit vienmēr ir sausi un mājīgi. Gaisā vienmēr virmo ceptu kastaņu, gardu desiņu un īpašā kausētā raklete siera burvīgais aromātu sajaukums. Bet goda vietu Ziemassvētku tirdziņā ieņem 15 metrus augstā eglīte, kura ir izpušķota ar vairāk kā 5000 Swarovski kristāliņiem un ir pati dārgākā pasaulē. Brauciens uz Lucernu – galvenā pilsēta centrālajā Šveicē. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteter ezera. Tas ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu. Īsa Lucernas apskates ekskursija: Mirstošās lauvas piemineklis, Gulbju laukums, jezuītu katedrāle, Rītera nams u.c. apskates vietas. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

4. diena - 24.12.2017. Šokolādes fabrika - Montrē - Berne. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: "Šokolādes fabrika - Montrē - Berne" (par papildus samaksu: 45 EUR). Dienu sāksim ar Cailler šokolādes fabrikas apmeklējumu, kur Jūs varēsiet ne tikai noskatīties kā tiek gatavots šis gardais produkts, bet arī paši nobaudīt šo slaveno Šveices šokolādi, kā arī to iegādāties. Pēc tam brauciens uz Montrē, kuru mēdz dēvēt par Šveices rivjēras pērli. Šis burvīgais kūrorts ir slavens ar muzikāliem festivāliem. Pasakainā daba ir iedvesmojusi māksliniekus, dzejniekus un mūziķus. Ziemassvētku tirdziņš Montrē jau daudzus gadus pēc kārtas nes godam pelnītu „paša skaistākā Ziemassvētka tirdziņa” titulu. Vairāk nekā 120 koka mājiņu ir izrotātas ar svētku rotājumiem un svecītēm. Šeit ir iespējams nogaršot ne tikai ceptus kastaņus un karstvīnu, bet arī īsti tradicionālus šveiciešu ēdienus. Brauciens uz Šveices sirdi – Berni. Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779.gadā, Gēte atzīmēja: „No visām redzētajām pilsētām, šī ir visskaistākā.” Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusiBerni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci. Pastaiga pa pilsētu un galveno apskates objektu iepazīšana: katedrāle, lāču bedre, pulksteņa tornis, vecpilsētas arkāde un valsts ēka. Bernes vecpilsetas arhitektūras ansamblis ir iekļauts UNESCO. Atgriešanās viesnīcā. Ziemassvētku vakars: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Ziemassvētku apsveikums no BULTA-TŪRS. Nakts viesnīcā.

 5. diena - 25.12.2017. "Brīnumskaistā mazā Venēcija – Kolmāra". Brokastis viesnīcā. Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta un viens no populārākajiem galamērķiem Francijā gan izcilās arhitektūras, gan interesantās vēstures dēļ. Brīnumskaistā mazā Venēcija – tā tiek saukta viduslaiku pilsēta Kolmāra, Francijā. Kolmāra atgādina skaistu bilžu grāmatu – to caurvij senatnīgas ielas un ieliņas ar namiem, ko rotā krāsainas izkārtnes. Tāpat šajā reģionā aug brīnišķīgas vīnogas, un vērts izbaudīt 170 kilometrus garo vīna ceļu, kas ved cauri arī Kolmārai. Ziemassvētku laikā Kolmāra ir īpašiskaista. Ziemassvētku tirdziņā piedāvā saldumus, gaļas un sieru delikateses, karstvīnu, dizaineru drēbes un suvenīrus - tas neatstās Jūs vienaldzīgus un noteiktiradīsies vēlme arī kaut ko iegādāties par atmiņu no Ziemassvētku noskaņās tītās Kolmāras. Brauciens uz viesnīcu Polijā. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 6. diena - 26.12.2017. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Rīgu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā. 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
 • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
 • Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
 - Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 
- Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+;
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: "Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna": 45 EUR; 
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: "Šokolādes fabrika - Montrē - Berne": 45 EUR; *Bērniem līdz 13 gadiem, izbraukuma ekskursijām atlaide - 25%.

 Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 80.00 €. “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 67.00 €./bērniem līdz 13 gadiem(12.99) 
- Šokolādes fabrikas apmeklējums: 9 €; 
- Reinas ūdenskritums: 3 €;
- Ziemassvētku muzejs: 4 € 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.