Šveice - Alpu ieskautie ezeri, Monblāns un skaistās pilsētas Bādenbādene

 

Cena : € 330 225 - 250,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)


Šveice - Alpu ieskautie ezeri, Monblāns un skaistās pilsētas Bādenbādene – Lucerna – kruīzs pa Lucernas ezeru – Intrelakena – Reinas ūdenskritums – Montre – Šamomī – Monblāna masīvs – Aiguille du Midi – Kolmāra


 Izbraukšanas datumi:   18.08., 15.09. - cena 250 € +   80 € ekskursiju pakete 

 6 dienas
 visas naktis viesnīcās

1.diena. Izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā. 

2.diena. Bādenbādene. Brokastis viesnīcā. Bādenbādene atrodas ainaviski ļotiskaistā vietā Švarcvaldes kalnu pakājē, tā ir bagāta ar termāliem avotiem, ekskluzīvām viesnīcām, grezniem parkiem un dārziem. Jebkāda veida atveseļošanās programma šeit īstenojas ļoti elegantā vidē. Divpadsmit termālo avotu dziedinošo spēku atklāja jau romieši un izveidoja šeit baseinus, kurus iespējams apskatīt arī mūsdienās. Bādenbādene ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīvesveidam. "Belle Époque" laikā Bādenbādene bija Eiropas vasaras galvaspilsēta un bagāto un skaisto tikšanās vieta. Pastaiga pa pilsētu. Nakts viesnīcā pie Šveices robežas. 

3.diena. Lucerna – kruīzs pa Lucernas ezeru – Intrelakena – Reinas ūdenskritums. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Reinas ūdenskritums – Lucerna – Interlakena (par papildsamaksu: 45 €). Brauciens līdz Reinas ūdenskritumam – vienam no iespaidīgākajiem dabas pieminekļiem Eiropā. Uz to īpaši iespaidīgs skats paveras no Lautenas pils upes kreisā krasta. Lucerna - Šveices arhitektūras pērle. Pastaigas ekskursija pa pilsētu: Kapelbrjukes tilts - Lucernas simbols pie Firvaldštates ezera. Redzēsim skaisti apgleznotas māju fasādes, pilsētas laukumus. Varēsiet iegādāties slavenos Šveices produktus – sieru un šokolādi. Panorāmas brauciens ar kuģīti pa Lucernas ezeru ( par papildus samaksu), no kura apkārt paveras brīnišķīgs skats uz Lucernas reģiona Alpu kalniem. Ceļš līdz Interlakenai, pastaiga pa kūrortpilsētu Jungfrau kalnu reģionā, kas atrodas starp diviem Šveices ezeriem. Šeit ir unikāls mikroklimats – maigs, subalpisks. Pateicoties tam ir rādies arīšīs pilsētas nosaukums "starp ezeriem". Kurortpilsēta atrodas 570 m v.j.l.. Būs iespēja iegadāties suvenīrus un slavenus Šveices pulksteņus (vasaras laikā ir iespēja pacelties uz vietējā kalna virsotni Harder Kulm). Nakts viesnīcā pie Šveices robežas. 

4.diena. Montre – Šamomī – Monblāna masīvs – Aiguille du Midi Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Montre – Šamomī – Monblāna masīvs – Aiguille du Midi (par papildsamaksu: 45 €). Dodamies uz Šamomī. Viens no fantastiskākajiem piedzīvojumiem pēdējo gadu laikā! Vieta, kas ātri vien kļūst par labāko ceļojuma daļu. Šamonī(Chamonix) - visvecākais (vairāk kā 200 gadu), un vispazīstamākais Francijas Alpu kūrorts, pati pilsēta Šamonī atrodas Alpu ielejā Eiropas augstākā kalna Monblāna (Mont-Blanc 4808 m v.j.l. ) pakājē, 1010 - 1200 m virs jūras līmeņa. Šamonī kurortam ir sena vēsture - šeit slēpo jau no 1893. gada un 1924. gadā šeit norisinājās pirmās Ziemas Olimpiskās spēles. No lejas paveras vienkārši brīnišķīgs skats uz augšu. Ar funikulieri "iekarosiet" Eiropas augstākā kalnu masīva Monblāna vienu no virsotnēm – Aiguille du Midi (3777 m v.j.l.) no kura Eiropas augstākā virsotne liekas ar roku sasniedzama. Vakarā pārbrauciens līdz Montrē (Montreux) - pilsētiņai, kuru pamatoti dēvē par Šveices rivjēru. Ženēvas ezera piekrastē ir gara promenāde, sniegiem klātas kalnu virsotnes, ezerā vizinās kuģīši- Rivjēra, ko iecienījušas daudzas slavenības. Mazā un atraktīvā Montrē pilsētiņa, pazīstama ar intensīvu kultūras dzīvi, ar izstādēm, koncertiem un izcilislaveno Montrē džeza festivali. Nakts viesnīcā pie Šveices robežas. 

5.diena. Kolmāra. Brokastis viesnīcā. Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta un viens no populārākajiem galamērķiem Francijā gan izcilās arhitektūras, gan interesantās vēstures dēļ. Brīnumskaistā mazā Venēcija – tā tiek saukta viduslaiku pilsēta Kolmāra Francijā. Un pilnīgi pamatoti, jo cauri pilsētai gar senām, gleznainām pildrežģu mājām un zaļiem krastiem, kur sēru vītoli noliekušisavus zarus – vijas kanāli, kuros slīd laivas. Tas viss pilsētai piešķir īpašu šarmu. Kolmāra atgādina skaistu bilžu grāmatu – to caurvij senatnīgas ielas un ieliņas ar namiem, ko rotā krāsainas izkārtnes. Tāpat šajā reģionā aug brīnišķīgas vīnogas, un vērts izbaudīt 170 kilometrus garo vīna ceļu, kas ved cauri arī Kolmārai. Pastaiga vecpilsētā. Nakts viesnīcā Polijā. 

6.diena. Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā. 

 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 - Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
 - Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1:Reinas ūdenskritums – Lucerna – kruīzs pa Lucernas ezeru – Bāzele: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Montre – Šamomī – Monblāna masīvs – Aiguille du Midi: 45 €; 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 80.00 €/ 67.00 € - bērniem lidz 13 gadiem (12.99)

 - Brauciens ar kuģīti: 20 CHF;
 - Reinas ūdenskritums: 3 €;
 -Interlakenas virsotne Harder Kulm*(tikai vasaras periodā): 30 CHF; 
 -Pacēlājs uz Monblānu, Aiguille du Midi: 57 €; 
 - Muzeji Šveicē: no 10 CHF;
 - Pusdienas Šveicē: no 25 CHF; 
 - Pusdienas Vācijā / Frāncijā: no 20 €