Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Zem Spānijas debesīmCena : € 595 430,- €

 

 

 (atpūta Kosta Bravā un Katalonijas noslēpumi) Bastei klints – Colioure – Barselona – Costa Brava piekraste – Tossa de Mar – Rupita – Montserrata – Valensija – Žirona – degustācija – Bruņinieku turnīrs un Flamenko show – Pont du Gard – Tirzdniecības centrs 

Izbraukšanas datumi: 16.10.
(11 dienas / visas naktis viesnīcās) 6 dienas pie jūras, un iespēja doties ekskursijās par papildus samaksu! 

1.diena. Latvija – Lietuva – Polija. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas. 

2.diena. Polija – Vācija – Bastei klintis – Francija – Miluza. Brokastis. Ierašanās Vācijā Saksijas Šveice. Bastei klintis, smilšakmens klintis, kas paceļas 190 m virs Elbas upes, ainaviski tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Tiltiņistarp klintīm, pilsdrupas un grandioza ainava! Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzā (Mulhouse). 

3.diena Miluza – Provansa – Collioure – Spānija – Lloret de Mar. Brokastis. Francijas dienvidi: Langdokas-Rusijonas un Provansas provinces.Brauciena laikā vērosim Ronas upes ieleju, fantastiskas kalnu ainavas, neparastas formas klintis, senus cietokšņus kalnu virsotnēs, vīnogulājiem nosētus laukus to pakājē, ciematus un nelielas pilsētiņas. To visu laika gaitā ir būvējusi vēsture, lai pastāstītu mums par Vidusjūras civizilāciju ceļojumiem. Collioure – sena karaliskās ostas pilsēta, kas dibināta otrajā gadsimtā pirms mūsu ēras. Ainaviska pilsēta jūras krastā, kuru dēvē par Vidusjūras pērli. Šī vieta kļuva vairāk atpazīstama XX gs. sākumā, kad šeit uz dzīvi apmetās Anrī Matiss. Tieši viņš Collioure atnesa pasaules mēroga slavu. Mēs apmeklēsim seno ostu, baznīcu ar tās zeltīto altāri, pastaigāsimies gar karalisko pili, pilsētas cietokšņa sienu, kā arī pa ielu, uz kuras dzīvoja Matiss, aplūkosim viņu darbu reprodukcijas. Collioure ir arī viens no vīndarītavas centriem reģionā, kā arīfranču anšovu galvaspilsētām! Spānija. Kosta Brava - piekraste Katalonijā. Vakars pilsētiņā pie Vidusjūras Lloret de Mar, tikai 60km no Barselonas. Iepazīšanās ar kūrortu: gleznaina jūras piekraste ar smilšainām pludmalēm 3 km garumā, promenāde, pastaigu celiņi klintīs, kā arī vesels izpriecu komplekts – diskotēkas (arī nakts) bāri, restorāni, veikali, tirgus, akvaparks, ekskursiju piedāvājumi un atpūta silta jūras krastā. Nakts viesnīcā Lloret de Mar piekrastē. 

4.diena. Lloret de Mar – Barselona – Dziedošās strūklakas – Lloret de mar. Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 1: uz Barselonu (par papildus samaksu – 50 €). Katalonijas pērle – Barselona. Ekskursija pilsētā: gotiskais kvartāls, ostas rajons ar K.Kolumba monumentu, Triumfala arka, Pikaso bulvaris, un ģeniālā spāņu arhitekta Antonio Gaudī mantojums – pilsētas simbols Sagrada Familia katedrāle, greznie īres namiCasa Mila un Casa Battlo. Brīvais laiks Barselonā. Vakarā Barselonas pērle - Dziedošās strūklakas. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā. 

5. diena. Lloret de Mar – Brauciens ar kuģiti – Tossa de Mar – Bruņinieku turnirs Brokastis. Atpūta pie jūras vai iespēja izbraukt gar Kosta Brava piekrsti uz Tossa de Mar. Vakarā piedavajam Bruņinieku turnīru un Flamenko ar vakariņam. (par papildus samaksu). Bruņinieku turnīrs ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņiniekisavas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Priekšnesumā otra daļa ir Flamenko – īpaša pasaule, kurai ir ne tikaisavas tradīcijas un paražas, bet arīsava valoda. Šajā dejā ir īpaša brīvība un muzikalitāte. Tiešiflamenko ir deja, kurā var brīvi izteikties, un tādas iespējas nav ne dziedātājiem, ne ģitāristiem. Flamenko dejai ir spēcīgs ritma pavadījums, kā arī soļu un kurpju papēžu (sapateado) klaudzieni, tāpat arī tiek lietotas kastaņetes, kas bijušas pazīstamas jau senajā Spānijā. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Atgriešanas viesnīcā

 6.diena. Lloreta de Mar – Montserrata – Rupita – Lloret de Mar. Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: Montserrata kalni un Rupita (par papildus samaksu – 50 €). Rupitas pilsēta ir viena no vissenākajām Katalonijas pilsētām. Senlaicīgās ieliņas, laukumi, baznīcas vēl līdz šim sajūsmina tūristus. Otrajā dienas pusē Montserrata kalnu (zāģa kalni) masīvs, aizraujošs brauciens līdz benediktīniešu klostera kompleksam, kristīgās pasaules svētvietai, kuru apmeklē svētceļnieki no visas pasaules, lai godinātu Katalonijas lielāko dārgumu „melno Madonnu”. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā. 

7.diena. Lloret de Mar – Valensija – Lloret de Mar. Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 3: uz Valensiju (par papildus samaksu – 50 €). Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridu, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā. 

8.diena. Lloret de Mar – Žirona – tipisko Spānijas produktu degustācija – Bruņinieku turnīrs – Lloret de Mar. Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 4: uz Žironu un tipisko Spānijas produktu degustācija (par papildus samaksu – 40 €). Žirona – tipiska Katalonijas pilsētiņa, ar viduslaiku mūriem, kāpnēm, arkām, krāsainām mājām upes krastā, arābu pirtīm, ebreju kvartālu un grandiozo dievnamu torņiem. Tajā ir no visa pa druskai, ko pilsēta izdzīvojusi vēsturiskajās peripetijās. Dienas otrajā pusē aicinām uz „kauju” vīna pagrabā, kur vienīgais kaujas ierocis būs glāze, bet kaujas lauks 30 mucas ar dažādu šķirņu lieliskiem vīniem, bez tam vēlsiers, vītinātais šķiņķis, olīvas... Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā. 

9.diena. Lloret de Mar – Pont du Gard - Mulhouse. Brokastis. Atgriešanās Francijā. Apstāšanās pie unikāla apskates objekta - romiešu civilizācijas un inženierbūves brīnuma, Pont du Gard varenā akvedukta, kas apgādāja Nīmas pilsētu ar ūdeni līdz pat 18.gs. vidum. Nakts viesnīcā Mulhouse apkārtnē. 10.diena. Rietumvācija – Tirzdniecības centrs Vācijā – Polija. Brokastis. Lielā Vācijas tirdzniecības centra apmeklēšana. Pēc Jūsu izvēles:Bauhaus, C&A Mode, Karstadt Sports, P&C, Real, C&A- un daudzi citi veikali. Šopinga pārtraukumā var izbaudīt pusdienas dažādos restorānos un kafejnīcās. Nakts viesnīcā Polijā pie Vroclavas. 11.diena. Polija – Lietuva – Latvija. Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.


  • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
  • Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
 - Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 7 € ( līdz 65 gadiem) / 14 € ( 65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1 «Barselona un dziedošās strūklakas» – 50 €;
 - izbraukuma ekskursija Nr.2 «Montserrata un Rupita» – 50 €;
 - izbraukuma ekskursija Nr.3 «Valensija» – 50 €; - izbraukuma ekskursija Nr.4 «Žirona un tipisko produktu degustācija» – 40 €; 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!!! “Ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4 = Maksājot Rīgā = 170.00 €. 

“Ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4 = Maksājot Rīgā = 142.00 € /Bērniem līdz 13.gadiem 

“Papildus izdevumi” ieejas biļetes : 
- Akvārijs Barselonā – 20 €; - Pont du Gard – 5 €; 
- Bruņinieku turnīrs un Flamenko show – 58 €;
- Valensijas katedrāle – 2/7 €;
- Austiņas (Barselonā, Žironā, Valensijā) – 9 €

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.