Slovēnija - Austrija - Itālija…kur Alpi satiekas ar jūru.

 

365 275 € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Datums : 14.07., 15.09.

(7 dienas / visas naktis viesnīcās)

 

Slovēnija - Austrija - Itālija… kur Alpi satiekas ar jūru Elegantā Vīnē – Trieste – Miramares pils – Pirana – Venēcija – atpūta pie jūras Lido di Jesolo – Postojnas alas un Predjamas pils – Ļubļana – Klagenfurte


 1. diena. Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas. 


2. diena. Pastaiga un pusdienas Austrijas elegantā galvaspilsētā Vīnē. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Itāliju ar apstāšanos Vīnē pusdienām (plānotais uzturēšanas laiks līdz 2 st.). Vīne - Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, kā arī greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsētu. Kopā ar grupas vadītāju Jūs nonāksiet līdz pilsētas simbolam Sv.Stefana katedrālei lai baudīt brīvo laiku pilsētā. Nakts viesnīcā Udines rajonā. 


3. diena. Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils – Trieste – Pirana (atpūta pie jūras). Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils - Pirana - Trieste (par papildus samaksu: 40 €). Pasakainā Miramares pils (Castello di Miramare) Triestes apkaimē – Ferdinanda Maksimiliāna fon Habsburga XIX gs. rezidence, kas nedaudz atgādinot „Baltu bezdelīgas ligzdu”. Pie pils atrodās lieliski iekārtots parks ar eksotiskajiem augiem. Parka un pils apmeklējums (ieejas biļetes parkā un pilī jāapmaksā papildus). Dienas turpinājumā Triestes pilsētas apmeklējums (Itālija). Trieste ir jauka, rosīga pilsētā Adrijas jūras krastā kurai piemīt valdzinoš krāšņumš un ir vērojams kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Vienotības laukums, rātsnams, pils, romiešu teātris, Sv.Antonija baznīca, kanāls. Dienas noslēgumā brauciens gar Adrijas jūras Slovēnijai piederošo 46 km garo piekrasti uz Piranas pilsētu, kas ir viens no populārākajiem Slovēnijas piejūras kūrortiem ar venēciešu laika gotisko arhitektūru, šaurajām ieliņām, patīkamu Vidusjūras klimatu. Pastaiga pilsētā. Pēc pilsētas apmeklējuma iespējams atpūsties pie jūras, tāpēc noderēs līdz paņemtie peldēšanas piederumi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 


4. diena. Slovēnija: Postojnas alas: Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad – mīlestību pilsēta: Ļubļana. Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Postojnas alas – Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad – Ļubļana (par papildus samaksu: 35 €). Dosimies aizraujošā braucienā līdz Postojnai. Postojnas alu apmeklējums (ieejas biļetes alās un pilī jāapmaksā papildus) - vienas no lielākajām alām Eiropā. Ar vilcieniņu nolaidīsimies līdz pazemes greznajām zālēm, kuras ir izveidojušās dažādos līmeņos un kaut kur dziļā pazemē mājo alu dzīvnieciņš Proteus Anguinus – īpatnēja zivs cilvēka ādas krāsā.... Dienas turpinājumā Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad, izbūvēta klintīs virs alām un pazemes koridoriem, apvīta romantiskām, ar senu vēsturisaistītām leģendām par drosmīgo bruņinieku un laupītāju Erazmu. Un dienas noslēgumā - Mazās Eiropas valsts romantiska galvaspilsēta Ļubļana, pazīstama kā „mazā Prāga”. Vakara ekskursijas laikā : iepazīsimies ar izcilā arhitekta Jozefa Plečnika tiltiem un apbūvi Ļubļaņicas upes krastmalā, jauko kvartālu ap pilskalnu, rātsnamu, katedrāli, filharmoniju un universitāti. Tā ir pasaka gan bērniem, gan pieaugušiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 


5. diena. Venēcija – neskaitāmo kanālu un gondolu pilsēta. Atpūta pie jūras Lido di Jesolo. Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr. 3: Venēcija - atpūta pie jūras Lido di Jesolo (par papildus samaksu: 40 €). Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv. Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas būs iespējams apmeklēt Dodžu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Dienas otrajā pusē ierašanās kūrort pilsētā Lido diJesolo, kur iespējams iepirkties un atpūsties pie jūras, tāpēc noderēs līdz paņemtie peldēšanas piederumi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 


6. diena. Klāgenfurte - īstā dienvidu Austrijas pērle, burvīgā roze pie Verterzee ezera. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Austriju (Karintiju). Izstaigāsim Karintijas federālās zemes galvaspilsētu un apskatīsim tās ievērojamākās vietas: jūgendstilā būvēto Pilsētas teātri, Veco laukumu un Jauno laukumu ar pilsētas simbolu tā centrā un pirmo pieminekli Austrijas imperatorei Marijai Terēzai, Doma laukumu ar katedrāli, pilsētas Domes ēku un pirmo tikai gājējiem domāto ielu Austrijā. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas. 


7. diena. Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. 


 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.


 Ceļojuma cenā ietilpst:

 - Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). 

Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 

- Grupas vadītāja pakalpojumi; 


Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”

- Medicīniskā apdrošināšana: 5 € ( līdz 65 gadiem) / 10 € (65+); 

- izbraukuma ekskursija Nr.1: Miramares pils - Pirana – Trieste: 40 €; 

- izbraukuma ekskursija Nr.2: Postojnas alas – Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad

– Ļubļana: 35 €;

- izbraukuma ekskursija Nr.3: Venēcija - atpūta pie jūras Lido diJesolo: 40 €; 


Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! 


“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3;= Maksājot Rīgā = 100.00 € / 86.00 € - bērniem līdz 13 gadiem ( 12.99 ) 


- Postojnas alas un Predjamski grad: 22.90 € pilna / 18.30 € studentiem 16-25g. / 13.70 € bērniem līdz 15g.; 

- Miramares pils: 8 € / 5 € bērniem; 

- Austiņas Venēcijā, Trieste, Ļubļana, Pirana: 9 €; 

- Kuģītis līdz Venēcijai: 15 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem; - Campanile zvanu tornis: 8 €;

 - Dožu pils: 16 €; 

- Gondola sešiem cilvēkiem: 80/100/120 €