Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19
20
21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Parīze, Senmišelas abatijaCena : 275 Eur 245 Eur

 

 

 Fontenblo un Disnejlenda. Braunšveiga, Parīze, Senmišela, Fuzēra, Fontenblo, Disnejlenda, Antverpene Datums : 22/10 - 28/10/2017 

7 dienas, 

visas naktis - viesnīcās 
1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


2. diena “Rietumpolija – Braunšveiga – Parīze” Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē). 


3. diena “Parīze” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīze (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Opéra Garnier, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, d’Orsay muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar kuģīti pa Sēnu: Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Vakarā, par papildus maksu - iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Vakarā - atgriešanās. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē). 


4. diena “Parīze – Senmišela – Fuzēra – Parīze” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sаnmišelu un Fužēru. Normandija. Senmišela Kalns (Le-Mont-Saint-Michel). “Rietumu brīnuma” - Senmišela abatijas (Abbaye du Mont-Saint-Michel) uz granīta klints Atlantijas okeāna Senmišelas Kalna līcī – patstāvīga apskate. Bretaņa. Pauze Fužēras (Fougères) pilsētā. Fužēras nocietinājumi, parki, augšpilsēta. Vakarā - atgriešanās. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē). 


5. diena “Parīzes apkaime – Fontenblo – Disnejlenda – Ziemeļfrancija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fontenblo / Disnejlendu. Fontenblo (Fontainebleau) pils ir pazīstama kā iemīļota franču karaļu medību vieta. Tā ir viena no vissenākajām karaļu rezidencēm (ap 800 gadu veca). Pils Lielo apartamentu patstāvīga apmeklēšana, kā arī pastaiga pa pils dārziem – Angļu dārzu, Lielo parteru, Diānas dārzu, gar Karpu dīķi un Lielo kanālu. Alternatīvi: Disnejlenda (Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā. 


6. diena “Ziemeļfrancija – Antverpene – Polijas Rietumi” Ceļš pa Franciju, Beļģiju. Antverpene (Antwerpen/Anvers) – lielākā Beļģijas Flandrijas pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu. Het Steen cietoksnis, Grote Markt laukums, Antverpenes Dievmātes katedrāle, Meir iela-promenāde, Rubensa nams. Ceļš pa Beļģiju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


7. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu. Cenā ietilpst:

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,

 brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi:

Parīzes apskates ekskursija – 35 €, 

iepazīšanas ar Monmartru– 20 €,

 brauciens uz Senmišelu un Fužēru – 55 € (ieskaitit ieejas biļeti uz Senmišelas abatiju), brauciens uz Fontenblo – 40 € (ieskaitit ieejas biļeti uz Fontenblo pili), brauciens uz Disnejlendu - 15€, pastaiga pa Antverpeni - 10€ ieejas biļete Disnejlendā 1 parkā - 75€ (69€ bērniem līdz 11 g.v.), kuģītis pa Sēnu – 14 €, Parīzes transporta biļete - 1.90 €, AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90 € dienā. 


Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS Balta Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.