Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13
14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

«Ziemeļpolijas pērles »Cena : 230 € 195,-

 

 

 Hitlera bunkurs „Vilku midzenis” – Gdaņska – Sopota – Gdiņa – Elblongas kanāls – Fromborka – Malborkas pils 


Izbraukšanas datumi: 28.04., 02.08., 22.10.

(4 dienas/visas naktis viesnīcā) 


1.diena  Latvija-Lietuva-Polija No rīta (plkst. 05:30) izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Vācu ģenerālštābs (Wolfsschanze) – Hitlera bunkurs Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800 dienas. Saturīga ekskursija krievu valodā. Sv. Lipka klosteris – skaistākā baroka celtne Polijā, kurā atrodas brīnišķīgas ērģeles ar kustīgām Dievmātes un eņģeļa Gabriela figūriņām. Pēc leģendas, šajā vietā ap 1300. gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām. Nakts viesnīcā Elblongas rajonā (Polijā).


 2. diena  Elblongas kanāls-Fromborka Brokastis. Atpūta viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr. 1 «Elblongas kanāls un Fromborka» (par papildus samaksu – 45 € / kuģītis pa Elblongas kanālu iekļauts cenā). !Uzmanību - jāpiesakas birojā, jo braucienu ar kuģīti pasūtam laicīgi! Agrī no rītā dosimies uz viduslaiku pilsētu Fromborku, kas atrodas Pie Baltijas jūras Vislas līča krastā. Tā ir īsta Ziemeļu pērle, kas ir slavena ne tikai ar cēlo, vareno katedrāli, bet arī ar to, ka tur savulaik dzīvojis un strādājis astronoms Nikolajs Koperniks. Pēc Fromborkas apmeklējuma mūs gaida lielais brauciens ar kuģīti(Elblag – Buczyniec / 4,5 st.). Elblongas kanāls (XIX v.) - interesants tehnikas un zinātnes objekts, kurā ar ūdens spēka palīdzību notiek kustība pa sauszemi. Brauciens ar kuģīti pa vienu posmu no Elblongas kanāliem. Kuģi veic savus maršrutus ne tikai ūdenī, bet arīspeciālos ratos uz sauszemes, pārvarot augstuma starpību līdz 100 metriem. Atgriešanās viesnīcā Elblongas rajonā. 


3. diena  Gdaņska-Sopota- Gdiņa Brokastis. Atpūta viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr. 2 «Gdaņska, Sopota, Gdiņa» (par papildus samaksu – 30 €). Baltijas jūras pērle, poļu neatkarības simbols Gdaņska – vēsturiska pilsēta ar greznu apbūvi – vecpilsētas ieliņas, Artusa nams, Mariacka katedrāle, Neptūna strūklaka, Moltavas upes krastmala, viduslaiku mūri un vārti, laukumi. Polijas skaistākais piejūras kūrorts Sopota. Pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un pa garāko Eiropas molu (515,5m). Viena no lielākajām Baltijas jūras ostas pilsētām - Gdiņa, kas sākotnēji bija neliels zvejnieku ciematiņš. Šeit atrodamas daudzas zinātnes un kultūras iestādes, kā arī labākās jūras skolas un muzeji. Lai apskatītu Gdiņu no putna lidojuma, ir iespēja pacelties Akmens kalnā, no kura paverās skats uz līci, ostu un pilsētas centru. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā Elblongas rajonā. Nakts viesnīcā. 


4. diena   Malborkas pils – Polija-Lietuva-Latvija Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr. 3 «Malborkas pils» (par papildus samaksu – 15 €). Ekskursija uz Malborku. Ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā. Malborkas pils ir lielākā un vislabāk saglabātā ķieģeļu gotiskā (visa kompleksa platība 210 000 m2) celtne Eiropā, kas lieliskiraksturo krustnešu laika arhitektūru. Teitoņu ordeņa centrs. Pils ir iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Pils apmeklējuma laikā iepazīsimies ar nozīmīgu laikmetu Polijas vēsturē. Izbraukšana uz mājām. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.


 


Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

 • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst:

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 

- Grupas vadītāja pakalpojumi; 


Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

Medicīniska apdrošināšana – 3 € -(līdz 65 gadiem) / 6 € - (65+)


 izbraukuma ekskursija Nr. 1 «Elblongas kanāls un Fromborka»- 45 € !


Uzmanību - jāpiesakas birojā, jo braucienu ar kuģīti pasūtam laicīgi! 

izbraukuma ekskursija Nr. 2 «Gdaņska-Sopota- Gdiņa» – 30 € 

izbraukuma ekskursija Nr. 3 «Malborkas pils»- 15 € 


Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3;= Maksājot Rīgā = 80.00 euro/ 70.00 euro - bērniem līdz 13 gadiem (12.99) 


Vācu ģenerālštābs „Vilku midzenis” - 15 PLN Sv.

Lipka klosteris – ziedojumi- 10 PLN

 Malborkas pils – 32 PLN 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.