Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

GURMĀNU TŪRE UZ VIDZEMIcena : 23 €

 

 

Uz šo bridi joprojām ārlietu ministrija rekomendē neceļot bez būtiskas nepieciešamības. Ka arī ekskursijas objekti ne atsaka savu darbību pilna apjoma , tāpēc autobusa maršrutus pagaidām ne varam piedāvāt.

 

Datumi:  24.10.2020;
 (1 DIENA)
 Maršruts: RĪGA - BURTNIEKI – TRIKĀTA – PRIEKUĻI – LĪVI - RĪGA 


 Standarta cena: 23.00 EUR 

1.diena. 08:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Adzelviešu mājām ir sena vēsture. Rakstos Adzelvieši, kur gaisā virmo senatnes burvība, minēti jau 1542. gadā. Vairākas ēkas ir saglabājušās kopš seniem laikiem, tās piesaista tūristu uzmanību, daudzviet sētā ir izstādīti sendienu saimniecības priekšmeti un darbarīki. Viesiem tiek rādīta senatnīgā sēta, bet Adzelviešu klētiņā Jūs varbūt atgriezīsieties savā jaunībā, piedalīsities kaņepju aizdara degustācijā, miestiņa miežu iesala malšanā, kā arī ieskatīsimies Dainu tēva kaņepju atvilktnītē. Iepazīsim dažas senās amatu prasmes, kas sen jau kā aizmirstas. Ekskursija ar degustāciju. R. Chocolate – neliela šokolādes gardumu ražotne Trikātā, kas piedāvā apmeklēt šokolādes meistardarbnīcu. Pašu izveidotas šokolādes kārumus varēs paņemt līdzi, kā arī iegādāties produkciju veikaliņā. Maizes mājas lauku sēta. Maizes māja ir vieta, kur līdzdarboties īstas lauku maizes cepšanas rituālos, pašiem gatavot mīklu un cept pīrāgus, izpētīt graudus, graudu produktus, latviešu spēka zīmes un izzināt ar maizi saistītās tradīcijas. Maizes mājas krāsnī jau gandrīz 100 gadus cep maizi ar brīvības garšu – par to vislabāk zina stāstīt lustīgie mājas saimnieki. Sirsnīgs, saliedējošs, tradīcijām bagāts un garšīgs pasākums tieši jums - pīrāgu un maizes cepšanas ballīte Maizes mājā! Šeit kļūsiet par pīrāgu meistariem – pēc pārbaudītām senču receptēm mīcīsiet pīrāgu mīklu, veidosiet pīrādziņus, izceptus rindosiet grozā un izbaudīsiet maizes krāsnī cepta maizes un pīrāga garšu. Kopā iepazīsim graudus un graudu produktus, minēsim mīklas un dziedāsim dziesmas! “Veselības laboratorija” - Iespēja paraudzīties, kā un kur tiek nostādināti un nogatavināti mūsu produkti. Uzlējumi tiek gatavoti tikai no Latvijas biosistēmā iegūtiem augiem un augļiem, aptverot katra gadalaika, vitamīnu, krāsu un aromātu kombinācijas. Ekskursijas laikā paredzēts ražotnes apmeklējums, iepazīstināšana ar “Veselības laboratorijas” vēsturi un pirmsākumu idejām. Ekskursijas laikā būs iespēja degustēt un baudīt “Veselības laboratorijas” garšu daudzveidību! Lielisks veids, kā labi pavadīt laiku, iepazīstot uzņēmuma sirdi, izgaršojot dvēseli un iepazīstot Latvijas garšas buķetes veselīgās variācijas! Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 20:00 – 22:00. 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:
  Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);
  Grupas vadītāja pakalpojumi;
  Maksas stāvvietas: 

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST: 
 Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas; 
 Personīgie izdevumi; 
 Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 10.00 EUR;

 IEEJAS BIĻETES:  Z/S Adzelvieši (ekskursija un kaņepju produkcijas degustācija) – 4.00 EUR/cilv.;  R. Chocolate meistarklase - 7.00 EUR/cilv;  Pasākums: “Pīrāgu un maizes cepšanas ballīte Maizes mājā!” - 8.00 EUR/cilv.;  “Veselības laboratorija” ražošanas ekskursija ar degustāciju – 3.00 EUR/cilv.; Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās ceļojuma laikā. INFORMĀCIJA: Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem) dodoties ceļojumā bez vecākiem līdzi jābūt pilngadīgā pavadošā persona. PIETEIKŠANAS CEĻOJUMAM: Piesakoties ceļojumam, ceļotājs uzrāda pasi vai ID karti, kā arī uzrāda pavadošo personu, ja tie pastāv, personīgus datus (vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, kontakta tel. numuru) un iemaksā tūroperatoram minimālo avansa iemaksu (10.00 – 60.00 EUR), atkarībā no ceļojuma cenas. Veicot šo iemaksu, ceļotājam tiek rezervēta vieta autobusā. Pilnu pakalpojuma samaksu ceļotājs veic tūrisma līguma norādītājos termiņos, bet ne vēlāk ka 10 dienas pirms ceļojuma sākuma. 
ATTEIKŠANAS TIESĪBAS: Ceļotājs jebkurā brīdī pirms tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt tūrisma līgumu, samaksājot izbeigšanas maksu:  Atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 40 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēta minimāla avansa summa;  Atskatoties 30 – 20 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;  Atsakoties 19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;  Atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


 UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!  Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā tūrisma pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Informējam ka tūroperatoram ir tiesības 48 stundu laikā pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma izbeigt tūrisma līgumu, ja minētais dalībnieku skaits nav sasniegts.  Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.  Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.  Lai ceļotājiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūroperators ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību.  Tūroperators nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekš brīdinājuma.  Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkārībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Tūroperators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.  Ja ceļotājs iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti u c.), tūroperators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.  Tūroperators ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.  Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt audio/CD/video.  Tūroperators nav atbildīgs par ceļotāja nepamatotām fantāzijām un ilūzijām

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.