Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

KLASISKĀ SICĪLIJAS TŪRE 

 

"Klasiskā Sicīlijas tūre" (no Katānijas)
(Katānija - Taormīna - Monreale* - Palermo* - Аgridžento*- Аlkantara*- Sirakūzas – Etnas vulkāns - Katānija)

Lidojumi: katru nedēļu — ceturtdienās; cenas — on-line ceļojumu rezervēšanas sistēmā.
(rezervēt >>)

Par tūri:
Tematiska Sicīlijas iepazīšanas tūre: interesanta, izzinoša rakstura, nenogurdinoša. Daudz iespaidu, ekskursiju un braucienu. Iespējams tūri kombinēt ar atpūtu pie jūras

Tūres programma:

 

 1. diena   
Ceturtdiena

Katānija - Taormīna

Grupas pulcēšanās atlidošanas zālē, vietu ieņemšana autobusā. 
Transfers uz viesnīcu Taormīnas rajonā (no Sant`Alessio Siculo līdz Riposto).
Apmešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.


 2. diena
Piektdiena
Taormīna - Monreale* - Palermo* - Taormīna

Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Papildus ekskursija uz Monreali* un Palermo* (visa diena): Monreales pilsētiņas un tās grandiozās katedrāles apmeklējums – katedrāle slavena ar savām Bizantijas stila viduslaiku mozaīkām, kuras darinājuši sicīliešu un bizantiešu mākslinieki, – nevienā citā pasaules Dievnamā nav tik daudz tā perioda mozaīku! Ieejas biļetes par papildu samaksu – 3,00 €; Sicīlijas galvaspilsētas Palermo apmeklējums un tās nozīmīgāko tūrisma objektu apskate: Karaļa pils; katedrāle (tajā harmoniski savijas arābu, normaņu arhitektūra, gotikas un klasicisma stili); Piazza Pretoria laukums, La Martorana rajons, Poliatema Garibaldi un Massimo teātru ēkas; Quattro Canti nams. Pirms brīvā laika, kas tiks dots patstāvīgai pilsētas iepazīšanai, tiks apmeklēts Saro tirgus, kur jūs iepazīstinās ar tipiskām Sicīlijas uzkodām (ja radīsies vēlēšanās, būs iespējams ieturēties un nobaudīt sicīliešu picu sfincione, arancini bumbiņas un citus salai tradicionālus ēdienus; papildus samaksa uz vietas, 10,00 €).
Brīvais laiks.
15:30 – Izbraukšana no Palermo un atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.  3. diena
Sestdiena
Taormīna - Agridžento* - outlet veikals "Sicilian Fashion Village"* - Taormīna

Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Papildus ekskursija uz Agridžento* un outlet veikalu "Sicilia Fashion Village"*. Nozīmīgākais un interesantākais Agridžento apskates objekts ir UNESCO Cilvēces mantojuma sarakstā iekļautā Tempļu ieleja, kas slavena ar 6. un 5. gs. pmē. doriešu stilā celtajiem tempļiem – šie tempļi ir vieni no tiem hellēnisma periodā celtajiem objektiem, kas ārpus tagadējās Grieķijas teritorijas saglabājušies vislabāk. Plašajā arheoloģiskajā parkā ir saglabājusies virkne tempļu, taču vislabāk no tiem – 5. gs. pmē. celtais Konkordijas templis (Tempio della Concordia). Ieejas biļetes apmaksājamas papildus (10,00 €).

~15:30 – transfers uz outlet veikalu kompleksu "Sicilia Fashion Village", kura teritorijā atrodas vairāk nekā 120 boutique un discount tipa veikalu, kuri ar 30 līdz 70% lielu atlaidi piedāvā pazīstamu pasaules un Itālijas zīmolu preces. 
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.


 
4. diena
Svētdiena  
Taormīna

Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks. Atpūta pie jūras.
Vakariņas.


 5. diena
Pirmdiena
Taormīna – Castiglione di Sicilia* - Francavilla di Sicilia* - Alkantara* - Taormīna

Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Papildus ekskursija "Nezināmā Sicīlija"*: viduslaiku pilsētiņas Castiglione di Sicilia apmeklējums, kurā skatīsiet tās šaurās ieliņas ar senām pilīm, normaņu perioda cietokšņa drupas un cietokšņa sienas saglabājušos fragmentu, Cannizzu torni un Santa Domenica baznīcu, kura celta uz pamatiem, kuri ielikti vēl 7. gs. pmē.; pēc tam apmeklēsiet Francavilla di Sicilia pilsētiņu, kurā atrodas kapucīnu ordeņa klosteris (ieejas biļete apmaksājama papildus, 2,00 €). Tiks piedāvāta vietējo vīnu un produktu degustācija, kam sekos rezervāta apmeklējums Alkantaras upes ielejā (to raksturo neparasts reljefs un ainavas, klintis, ūdenskritumi; līdz vēsos ūdeņus nesošajai upei var nokāpt pa kāpnēm (50 m) vai nobraukt ar liftu (par papildu samaksu, 13 €).
Atgriešanās viesnīcā.
Dienas otrajā pusē – ekskursija "Таоrmīna un Sicīlijas ēdieni": pastaiga pa Таоrmīnu, kas ir viena no skaistākajām kūrortpilsētām Sicīlijas piekrastē un kuru vēl 4. gs. pmē. ir dibinājuši grieķi. Таоrmīna kā pasaules mēroga tūrisma objekts ir apzināts jau kopš 18. gs. beigām. Jūs skatīsiet apbrīnojamās viduslaiku ieliņas un 15. gs. celtās pilis, grieķu-romiešu teātri (otro lielāko Sicīlijā; ieejas biļetes iegādājamas papildus, 10,00 €); izbaudīsiet skatus, kas paveras uz jūru un Etnas vulkānu, kā arī iepazīsieties ar Sicīlijas tradicionālās virtuves ēdieniem. Būs iespēja uzzināt, kā pagatavo arancini, nogaršot bruschetta un vietējo vīnu, savukārt kādā no konditorejām – cannoli un espresso Sicīlijas gaumē (degustācija: bruschetta, vīns, arancini, cannoli, kafija – par papildu samaksu, 10,00 €).
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.


6. diena
Otrdiena
Таormīna - Katānija - Sirakūzas - Таormīna

Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Katāniju un Sirakūzām. Transfers uz Katāniju un pastaiga pa pilsētu: katedrāles, unikālā zivju tirgus, Universitātes laukuma apskate. Transfers uz Sirakūzām – Sirakūzu provinces galvaspilsētu, kura atrodas Jonijas jūras dienvidaustrumu piekrastē pie ainaviski glezna līča un kuru no vienas puses ietver Maddalena pussala, bet no otras – Ortidžas saliņa, no kuras arī aizsākusies pilsētas vēsture.
Sirakūzas tika uzceltas vietā, kur atradās antīkās Sicīlijas galvenā pilsēta. Pilsētas uzplaukums attiecās uz grieķu valdīšanas periodu. Varenākā grieķu kolonija bija Vidusjūras politiskais, militārais un kultūras centrs. Pilsētā dzimis Arhimēds, tajā dzīvojis un radījis savus darbus Platons. Apskates ekskursija-pastaiga pa Sirakūzām ar gidu, ietverot Arheoloģiskā parka apmeklējumu (ieejas biļetes par papildu samaksu, 10,00 €). Jūs skatīsiet nozīmīgākos pilsētas apskates objektus: katedrāli (Duomo; ieejas biļetes par papildu samaksu, 2,00 €), Apollona templi, vienu no lielākajiem Romas perioda amfiteātriem (trešais lielākais pēc Kolizeja un Veronas arēnas).
Atgriešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.
7. diena
Trešdiena   
Taormīna - Etnas vulkāns - Taormīna

Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Etnas vulkānu: autobuss nogādās jūs līdz labiekārtotam laukumam, kas atrodas aptuveni 1900 m augstumā vjl. un no kura paveras unikāli dabasskati, kuros redzama kalna neparastā flora, kā arī lavas lauki. Pastaiga un patstāvīga Monti Silvestri krāteru apskate. Iespēja pacelties 3000 m augstumā (funikulieris un speciāli sagatavots džips; kāda aktīva krātera apskate, par papildu samaksu – 60,00 €). Оbligāti jāņem līdzi silts apģērbs, slēgta tipa apavi.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.
 8. diena
Ceturtdiena
Таormīna - Katānija

Brokastis viesnīcā.
Transfers uz lidostu.
Izlidošana uz Rīgu.

 
 Tūres cenā iekļauts:                   

Lidojums Rīga-Katānija-Rīga, izmitināšana 3* viesnīcā Taormīnas 
pilsētas rajonā – 7 naktis (ēdināšana: brokastis un vakariņas); 
grupas transfers: lidosta-viesnīca-lidosta**; transferi tūres programmas ietvaros; ekskursijas ar krieviski runājošu gidu (Katānija un Sirakūzas; Etnas vulkāns; "Таоrmīna un Sicīlijas ēdieni"); grupas pavadonis tūres programmas maršrutā.

Cenā nav      iekļauts:

Pilsētas tūrisma nodoklis: skat. sīkāk >>  

Ieejas biļetes arheoloģijas parkos, muzejos un Dievnamos; funikulieru un pacēlāju biļetes ekskursiju laikā
Ēdināšana ekskursiju norises laikā. 

Dzērieni pusdienās un vakariņās. 
Papildu ekskursijas ar gidu un pastaigas*: 
funikulieris un džips uz Etnas vulkānu – 60,00 €;
ekskursija uz Monreali un Palermo – 55,00 €;
ekskursija uz Agridžento un outlet veikalu "Sicilia Fashion Village" – 52,00 €;
ekskursija "Nezināmā Sicīlija" – 35,00 €.

Piezīmes:
* Cenas papildus grupu ekskursijām ir aprēķinātas grupām, 
kurās ir vismaz 25 cilvēki. Ja grupā ir mazāk cilvēku, 
cenas mainās, un par to uz vietas informē gids; jeb arī ekskursija tiek atcelta.

Ekskursiju un ekskursiju-pastaigu norises secība (tūres diena, izbraukšanas laiks) var tikt mainīta.

Ieejas biļešu cenām (norādītas uz 01.12.2016.) ir informatīvs
raksturs – laika gaitā tās var mainīties.Ieejas biļešu cenas 
precizējamas pie tūres grupas pavadoņa uz vietas (Sicīlijā).

Šī programma nav oficiāla ekskursiju tūres programma un nevar 
būt par pamatu reklamācijām. Ir iespējamas izmaiņas tūres
programmas saturā un tās norises kārtībā un secībā.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.