Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18
19
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

"KARAĻU SAPŅI 

 

Barselona - Valensija - Madride - Тoledo - Saragosa - Figeirosa - Žirona - Barselona)

Tūres programma:


   1. diena 
Sestdiena

Ierašanās Barselonā. Sagaidīšana lidostā (sagaidītāji - ar TERRAMOUR TOUR logotipu uz planšetes). Transfers uz viesnīcu*. Brauciens uz "Dziedošo strūklaku" šovu (reisiem, kas ielidojuši līdz 18:00). Šis šovs ir bezmaksas, tāpēc, ja tas objektīvu iemeslu dēļ nenotiek - kompensācija nav paredzēta). Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).

*Gids, par kuru rakstīts tūres programmā, grupai pievienojas svētdien; sestdienās visus pakalpojumus sniedz citi kompānijas pārstāvji.


2. diena 
Svētdiena

Brokastis.
Barselonas aplūka ekskursija, apskatot Antonio Gaudi slavenos šedevrus (La Sagrada Familia katedrāle; nami: Casa BatlloCasa Mila), kā arī nozīmīgākos pilsētas tūrisma objektus - Passeig de Gracia avēniju, Montžuikas kalnu ar skatu laukumu; "The Diamond Palace", kas ir viens no lielākajiem Eiropas juvelierizstrādājumu veikaliem, apmeklējums. Transfers uz Valensiju. Valensijas aplūka ekskursija. Brīvais laiks pilsētas centrā. Zinātnes un mākslas pilsētiņas apskate. Apmešanās viesnīcā.
Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).

  3. diena
Pirmdiena

Brokastis.
Transfers uz Madridi. Pa ceļam ekskursija uz Toledo - slavenās Toledo tērauda ražotnes veikala apmeklējums, Toledo katedrāle un Iglesia de Santo Tome baznīca (ieejas biļetes iekļautas).
Ierašanās Madridē. Apmešanās viesnīcā.
Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).
Iespēja iegādāties ekskursiju "Madrides aplūka ekskursija ar autobusu"
(pēc pieprasījuma, cena 20 €).
4. diena 
Otrdiena


Brokastis.
Ekskursija-pastaiga pa Madridi (Puerta del Sol laukums, Plaza Mayor laukums, vecpilsēta, Almudena katedrāle, Karaļa pils, Plaza de Espana laukums).
Pēc pieprasījuma – ekskursija uz Eskoriala (El Escorial) klosteri-pili (45 €).
Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).
Kādā no Madrides apmeklējuma dienām ir iespēja patstāvīgi apmeklēt Prado muzeju (ieejas biļetes NAV iekļautas).

5. diena 
Trešdiena

Brokastis.
Pēc pieprasījuma – ekskursija uz Segoviju – senās Kastīlijas galvaspilsētu, kurā atrodas UNESCO Cilvēces mantojuma sarakstā iekļautie objekti: slavenā karaļa pils Alkasara (Alcázar Real), kā arī Romas perioda akvedukts (45 €).
Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).
Pēc pieprasījuma – flamenko šova apmeklējums (45 €).
6. diena 
Ceturtdiena 


Brokastis.
Transfers uz Saragosu. Brīvais laiks. Patstāvīga Nuestra Senora de Pilar bazilikas un tās laukuma apskate. Transfers uz Kostabravas piekrasti. Pa ceļam uz viesnīcu iespējams iegādāties (pēc pieprasījuma) un piedalīties ekskursijā uz Montserratu (25 €; ekskursija notiek tikai saskaņā ar gida lēmumu un tikai gadījumā, ja visa grupa vai tās lielākā daļa pieprasa, lai ekskursija notiktu). 
Apmešanās viesnīcā. Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).
  7. diena 
Piektdiena


Brokastis.
Ekskursija uz Figeresu –  S. Dali muzeju „Teatre-Museu Dali” (ieejas biļetes iekļautas). Pēc muzeja apskates – brīvais laiks pusdienām. Transfers uz Žironu: vecpilsēta, Žironas katedrāle (par papildu samaksu), Ebreju kvartāls, Sant Feliu baznīca (par papildu samaksu). 
Vakariņas (tūristiem, kuri izvēlējušies HB).
 8. diena
Sestdiena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana – līdz 10:00.
Grupas transfers uz lidostu.
Tūres noslēgums.


  Tūres cenā ietilpst:   
Lidojums: Rīga-Barselona-Rīga; brauciens komfortablā autobusā pa ceļojuma maršrutu, 
ekskursiju gida pakalpojumi, ieejas biļetes (apzīmētas programmā ar *), izmitināšana 3* viesnīcās (BB vai HB bāze), 7 brokastis (bufete vai kontinentālās brokastis BB ēdināšanas tipu pasūtījušajiem) vai 7 brokastis (bufete vai kontinentālās brokastis) un 7 vakariņas (bufete vai izvēle no menu; HB ēdināšanas tipu pasūtījušajiem); krieviski runājošu gidu pakalpojumi, vietējo gidu pakalpojumi, ieejas biļetes, transferi. Iespēja mainīt vakariņas pret pusdienām.

Iespēja iegādāties (pēc pieprasījuma) un piedalīties ekskursijā uz Montserratu (25 € / cilv.; ekskursija notiek tikai saskaņā ar gida lēmumu un tikai gadījumā, ja visa grupa vai tās lielākā daļa pieprasa, lai ekskursija notiktu). 

No 01.11.2012. Katalonijā stājies spēkā tūrisma nodoklis. 
Visiem tūristiem, kuri vecāki par 16 gadiem, papildus jāmaksā Katalonijas provinces pašvaldībai tūrisma nodoklis par pirmajām 7 viesnīcā nodzīvotajām dienām. 
Nodoklis jānomaksā viesnīcā uz vietas: 3*/2* viesnīcās – 0,75 € no cilv. par diennakti; 4* viesnīcās – 1,25 € no cilv. par diennakti.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.