Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

VIDZEMES PILIS, NĒĢI UN DZĒRVENEScena : 21 € 17 €

 

 

Datumi: 13.10.
1 diena 08:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanas Carnikavā. Carnikavas novads vēsturiski veidojies kā zvejnieku ciems pie garākās Latvijas upes – Gaujas ietekas jūrā, nēģu zveja bija viena no galvenajiem kādreizējās Carnikavas muižas naudas avotiem. Nēģi - carnikavieši prot tos ne tikai zvejot, bet arī gardi gatavot. Ciemošanas pie nēģu cepēja “Krupis”: nēģu apskate, pagatavošana un degustēšana, tiek piedāvāti trīs pagatavošanas veidi: nēģi želejā, grillēti nēģi un nēģu suši. Pētnieciskā jaunsaimniecība “Gundegas”, vienīgā saimniecība Latvijā, kas deklarējusi un realizē izpētes un tehnoloģiju attīstīšanas darbus laukos. Lielogu dzērveņu audzētavas apskate. Bīriņu pils - iespaidīgākā pusloka stila celtne Latvijas piļu arhitektūrā, parks, kapenes, ūdensdzirnavas, pastaigu takas. Lēdurgas dendroloģiskais parks - 1000 dažādu sugu dekoratīvo augu un krūmu kolekcija. Ceļš uz mājām, vakarā ierašanās Rīgā. 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā;

grupas vadītāja-gida pakalpojumi. 


PAPILDUS IZDEVUMI: 

- Bīriņu pils: Ieeja teritorijā ar Pils apskati: 4.00 EUR/pers. (maijs-oktobris)

 Ieeja teritorijā bez Pils apskates 2.00 EUR/pers. (maijs-oktobris) Bērniem no 7 - 10 gadiem, pensionāriem un invalīdiem ieeja teritorijā 1.50 EUR 

-Lēdurgas dendroloģiskais parks ar vietējo gidu: Pieaugušajiem: 1.50 EUR; 

pensionāriem; bērniem: 1.00 EUR 

- Lielogu dzērveņu audzētava: 1.50 EUR 


Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.


 PIEMAKSAS: Papildvieta autobusā – 10.00 EUR 


Nēģu degustācija: 8.00 EUR (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisa)
UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!

-       Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.

-       Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.

-       Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!

-       Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

-       Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.

-       Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.

-       Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.

-       Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.

-       Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.

-       Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārstā ūdens.

-       Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.

 

Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru

un grupas vadītāja telefona numuru!!!


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.