Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Azūra Krasts - Korsika - Sardīnija - ToskānaCena : € 595 495,- €

 

 

Verona, Mentona, Kannas, Rokebruna, Monako, Montekarlo, Nica, Vilfranša, Korte, Bonifačo, Porto, Ažaksjo, Algēro, Sassari, Kastelsardo, Portotoresa, Piza


datums : 15.09.

11 dienas

visas naktis - viesnīcās 


 1. diena “Rīga - Dienvidpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā.


2. diena “Dienvidpolija – Veronas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – īsa pauze Veronas (Verona) pilsētā. Nakts - viesnīcā Itālijā.


 3. diena “Veronas apkaime – Mentona – Kannas” Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Franciju. Pēcpusdienā - ierašanās Francijas Rivjērā – Azūra krastā (Сôte d’Azur). Mentona (Menton) – Azūra Krasta pērle, Francijas “citrusu galvaspilsēta”, vissiltākā Azūra Krasta kūrortpilsēta. Vakarā - iepazīšanās ar Kannām (Cannes): greznā 2 km garā promenāde – Kruazetas (Croisette) bulvāris, Festivālu pils, “Zvaigžņu aleja”, Vecā osta, segtais Forviles tirgus, vecpilsēta Le Suquet, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Kannām un piekrasti. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.


 4. diena “Kannas – Monako – Montekarlo – Rokebruna – Kannas” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rokebrunu un Monako. Rokebruna (Roquebrune) – viduslaiku pilsētiņa kalnos. Šauras ieliņas, viduslaiku pils, skatu laukumi, no ruriem paveras skati us Monako. Monako (Monaco) – viena no vismazākajām valstīm pasaulē. Iepazīšanās ar Monako (Monaco-Ville) un Montekarlo (Monte Carlo): Prinču pils, Okeanogrāfijas muzejs, Vecpilsētas šaurās ieliņas, katedrāle ar princeses Greisas apbedījuma vietu, osta ar jahtām, Montekarlo kazino, dārzi, pludmales. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā. 


5. diena “Kannas – Nica – Vilfranša” Brokastis. Nica (Nice) – pasaules elites iecienīta atpūtas vieta, galvenā Francijas Rivjēras pilsēta, kas pievelk atpūtniekus gan vasarā, gan ziemā. Iepazīšanās ar pilsētu: viesnīca Negresco, Masenā laukums, Opera, vecpilsēta, Angļu promenāde. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Vilfranšu. Spoža un elegantā Vilfranša-pie-Jūras (Villefranch-surMer) ielīča krastā. Nakts – uz prāmja. 


6. diena “Bastijas apkaime – Porto – Ajačo – Bastijas apkaime” Ierašanās Korsikas (Corse/Corsica) salā. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Porto, Ajačo. Pārbrauciens uz Korsikas Rietumu piekrasti. Scala di Santa Regina – iespaidīgs ceļš kalnos. Aitonas mežs (Forêt d'Aïtone) – 50 metrus augstas priedes, brīvdabā dzīvojošas cūkas. Ceļš gar Spelunkas aizas (Gorges de Spelunca) sarkanajām klintīm. Vakarā - Porto (Porto) pilsētiņas pludmales un brīnumskati, cietokšņa drupas. Atpūta. Ažaksjo/Ajaču (Ajaccio/Aiacciu) - Napoleona Bonaparta dzimtā pilsēta, Korsikas reģiona administratīvais centrs. Nakts – viesnīcā Korsikā Bastijas apkaimē. 


7. diena “Bastijas apkaime – Korte – Bonifačo – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Korte (Corte/Corti) – bijusī Korsikas galvaspilsēta, Napoleona Bonaparta brāļa Žozefa Bonaparta dzimtā pilsēta. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākajām pilsētām Korsikā. Bonifačo šaurums. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē.


 8. diena “Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Sassari – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Sassari. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Koraļļu Rivjērā. Sassari (Sassari) – otrā lielākā pilsēta Sardīnijā. Pauze vesturiskajā centrā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā Sassaru apkaim


 9. diena “Ziemeļu Sardīnija – Kastelsardo – Portotoresa” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kastelsardo un Portotoresu. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Atpūta pie jūras. Pauza Portotoresā (Porto Torres) – romiešu laikos dibinātā pilsētā. XI gs. Sangavino bazilika. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja. 


10. diena “Piza – Dienvidpolija” Ceļš pa Itāliju. Pauze Pizā (Pisa). Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijas dienvidos. 


11. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī - atgriešanās Rīgā.  Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.


 Papildus izdevumi: 

brauciens uz Monako-Rokebrunu - 65 €

brauciens uz Vilfranšu – 15€,

brauciens uz Porto-Ažaksjo – 50€,

brauciens uz Sassari-Algēro – 40 €,

brauciens uz Kastelsardo-Portotoresu – 40€,


 Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 


Okeanogrāfijas muzejs - 15 €, 

Monako firsta pils – 8.50 €, 

papildmaksa par izvietošanu divvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 80€ par personu. papildmaksa par izvietošanu četrvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 60€ par personu. Minimālais tūristu skaits grupā - 33.

 Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS Balta Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.