Ziemassvētki Elzasā .Francija-Vācija.

 

Cena : € 245,- 215,- €

Kolmāra, Obernē, Strasbūra, Bādenbādene 

 

 Datums : 22/12 - 26/12/2018

 5 dienas

 Visas naktis viesnīcās

 

1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā netālu no Vācijas robežas. 

 

2. diena “Rietumpolija – Kolmāra – Austrumfrancija” Brokastis. Ceļš pa Poliju, Vāciju, Franciju. Vakarā – iekārtošanās viesnīcā Elzasā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās par papildmaksu – brauciens pa Elzasu. Pastaiga gleznainajā Kolmāras (Colmar) pilsētas centrā: katedrāle, Augļu Tirgus laukums, Vecās Muitas laukums, kvartāls “Mazā Venēcija”. Kolmāras Ziemassvētku tirdziņi. Nakts - viesnīcā Elzasā.

 

3. diena “Austrumfrancija – Obernē – Strasbūra – Austrumfrancija” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās par papildmaksu – brauciens uz Strasbūru un Obernē. Elzasas romantiskā Obernē (Obernai) pilsētiņa. Viduslaiku celtnes, 1400 m garš pilsētas nocietināts mūris ar 20 torniem un 4 vārtiem. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Strasbūras Ziemassvētku tirdziņi. Strasbūru dēvē par Francijas Ziemassvētku galvaspilsētu. Strasbūras nakts iluminācija.Nakts - viesnīcā Elzasā.

 

4. diena “Austrumfrancija – Bādenbādene – Rietumpolija” Izbraukšana. Ceļš pa Vāciju. Vācu termālā kurortpilsēta Bādenbādene (Baden-Baden). Vecpilsēta, kazino, trinkhalle, Ziemassvētku tirdziņš . Ceļš pa Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

 

5. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.

 

Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

 


Papildus izdevumi: 

brauciens uz Strasbūru-Obernē - 45 €, brauciens uz Kolmāru – 30 €, 


Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

 

 

AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā.

 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums (AAS BAN) Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.