Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8
9
10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Pavasara ziedošais dārzs - Holande un košie parki VācijāCena : 360 € 315 €

 

 

Hamelna, Keukenhof, Amsterdama, Alkmāra, Zaanse Schans, Markenas sala, Ziedu parāde, Delfta, Herrenhauzenes dārzi, Potsdama 


datums : 21/04 - 27/04/2020

7 dienas,

 visas naktis - viesnīcās


 1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


2. diena “Rietumpolija – Hamelna – Nīderlandes dienvidrietumi” Brokastis. Ceļš pa Poliju, Vāciju. Romantiskā mazpilsētiņa – Hamelna (Hameln). Pastaigā uzzināsim pilsētiņas leģendu, baudīsim kafiju vai pusdienu pauzi pie alus kausa. Ceļa turpinājums līdz Nīderlandei. Nakts – viesnīcā Nīderlandes rietumos. 


3. diena “Nīderlandes dienvidrietumi – Keukenhof parks – Amsterdama – Nīderlandes dienvidrietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Keukenhofu un Amsterdamu. Karaļu ziedu parka Keukenhof apmeklējums, kur vienlaicīgi aprīļa vidū zied vairāk kā 7 milj. tulpju, narcišu, hiacintu, veidojot krāšņas pārstedzošas kompozīcijas. Keukenhof ir lielākais sīpolpuķu dārzs pasaulē. Nīderlandes galvaspilsēta Amsterdama (Amsterdam). Pastaiga pa pilsētu: Raudu tornis, Sv. Nikolaja baznīca, dzelzceļa stacija, Dam laukums, karaļu pils, peldošais ziedu tirgus, sarkano lukturu kvartāls. Pēc vēlēšanās - kruīzs ar kuģīti pa skaistajiem daudzajiem Amsterdamas kanāliem. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Nīderlandes rietumos. 


4. diena “Nīderlandes dienvidrietumi – Alkmāra – Zaanse Schans – Markenas sala – Nīderlandes dienvidrietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Alkmāru, Zaanse Schans, Markenas salu. Alkmāra (Alkmaar). Slavenākajs Nīderlandes siera tirgus, kur senās tradīcijas tirgotāji sver un piedāvā produkciju. Zaanse Schans brīvdabas muzejs, kur apmeklēsim koka tupeļu un siera ražotnes, vērosim dimantu apstrādi un daudzo vējdzirnavu panorāmu. Markenas (Marken) sala. Pastaiga senā romantiskā zvejnieku ciematiņā, kur liekas laiks ir apstājies. Var nobaudīt jūras gardumus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Nīderlandes rietumos.


 5. diena “Nīderlandes dienvidrietumi – Ziedu parāde – Delfta – Nīderlandes dienvidrietum” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz ziedu parādi un Delftu. Pavasara kulminācija - Ziedu parāde “Bloemencorso 2020” – košo ziedu tematisks gājiens, ko rota desmitiem ziedu platformas ar muzikālo pavadījumu. Šogad gājiena tēma - "Brīvība". Delfta (Delft) – maza omulīga pilsētiņa ar “krītošo” baznīcas torni, grezno rātsnamu, zili apgleznoto porcelānu un gardajām pankūkām. Tā ir viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš XVII gadsimta Delfta ir izslavēta porcelāna izstrādājumu dēļ. Pilsētā dzīvoja nīderlandiešu gleznotājs Jans Vermērs. Nakts – viesnīcā Nīderlandes rietumos. 


6. diena “Nīderlandes dienvidrietum – Herrenhauzenes dārzi – Potsdama – Rietumpolija” Hanoveres karaļu baroka stila Herrenhauzenes dārzi (Herrenhäuser Gärten). Potsdama (Potsdam). San-Susī (Sanssouci) pils un tās strūklakas ar pavasara ziedu parku. Nakts – viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.


 7. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu. Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi:


brauciens uz Amsterdamu, Keukenhofu - 45€,

Keukenhofas parks ieejas maksa – 16€, 

brauciens uz Alkmāru, Zaanse Schans, Markenas salu – 50€,

brauciens uz ziedu parādi un Delftu - 30€, 

kuģis Amsterdamā - 10.50€,

Herrenhauzenes dārzi - 8€, 


medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33. 

Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.