Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 31 1
2
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Sicilija un Malta755 Eur 665 Eur

 

 

Feldene, Roma, Neapole, Palermo, Monreāle, Taormīna, Etnas vulkāns, Sirakūzas, Marcamemi, Modika, Valleta, Mdina, Sliema, Marsašloka, Alberobello, Sanmarino 
Izbraukšanas datums: 27/09/2020 

14 dienas

visas naktis - viesnīcās1. diena “Rīga – Čehijas austrumi” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos. 


2. diena “Čehijas austrumi – Feldena pie Vērterezera – Ziemeļitālija” Brokastis. Tranzīts. Pauze Feldenā pie Vērterezera (Velden am Wörthersee). Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos. 


3. diena “Ziemeļitālija – Roma – Centrālitālija” Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – ekskursija Romā: Popolo laukums, Pinčo pakalns, Spānijas laukums, Condotti iela, Tibras krastmalas un tilti, Sv. Enģeļa pils, Navona laukums, Panteons, Venēcijas laukums, Viktoriāns, Kapitolija pakalns, Romas Forums, Tiberinas sala, Trasteveres kvartāls. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Lacio vai Kampānijas reģionā. 


4. diena “Centrālitālija – Neapole – Sicīlijas rietumi Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Pauze Neapolē (Napoli). Karaļu pils, Castello Nuovo, San Frančesko di Paolo baznīca, Umberto galerija, Toledo iela, Spāņu kvartāls. Brīvais laiks. Vakarā pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju (Sicilia) – vislielāko Vidusjūras salu, vietu, kur satiekas grieķu, romiešu, bizantiešu, arābu, normāņu kultūras un civilizācijas. Pārbrauciens uz Sicīlijas austrumiem. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos. 


5. diena “Sicīlijas rietumi – Monreāle – Palermo – Sicīlijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Palermo un Monreāli. Monreāles (Monreale) katedrāle. Palermo (Palermo) – Sicīlijas administratīvais centrs un galvenā osta. Iepazīšanās ar pilsētu: katedrāle, krustojums “Četri stūri”, Pretorijas laukums, Lielais teātris. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Sicīlijas austrumiem. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos. 


6. diena “Sicīlijas austrumi – Etna – Sirakūzas – Sicīlijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Etnu un Sirakūzām. Neaizmirstami iespaidi paliks pēc brauciena uz Etnas vulkānu, līdz Silvestri maziem krāteriem (1986 m v.j.l.). Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas vulkāns. Brauciens uz Sirakūzām (Siracusa) – grieķu filozofa Arhimēda dzimto pilsētu. Tā ir dibināta 734. g. p.m.ē. Pastaiga pa pilsētu, Ortīgijas pussalu: Apollona templis, Arhimēda laukums, Doma laukums, municipalitāte, Svētās Marijas Kolonnu katedrāle, Aretūzas avots, Alteo krastmala. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.


 7. diena “Sicīlijas austrumi – Taormīna – Sicīlijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Taormīnu. Taormīnа (Taormina). Taormīna ir viena no skaistākajām pilsētām Sicīlijā, visaugstākā līmeņa kūrorts, kas atrodas uz kalnu terases pie jūras. Pastaiga pa pilsētu, pēc vēlēšanās - grieķu teātra apmeklējums. Skatu, kas paveras no teātra, mēdz dēvēt par ”pilnības panorāmu”. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos. 


8. diena “Sicīlijas austrumi – Marcamemi – Modika – Budžibba” Brokastis. Atpūta pie jūras krasainā Marcamemi (Marzamemi) pilsētiņā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Brokastis. Atpūta pie jūras krasainā Marcamemi (Marzamemi) pilsētiņā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Modiku. Sicīlijas barokas pērle Modika (Modica). Modikas vēsturiskais centrs ir pasaules mantojuma sarakstā. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz Maltu. Iekārtošanās viesnīcā Budžibbā vai Gzirā. Nakts - viesnīcā Maltā. 


9. diena “Budžibba – Mdina – Valleta – Budžibba” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Mdinu un Valletu. Fortificētā viduslaiku pilsēta Mdina (Mdina) - “klusā pilsēta”, “aristokrātiskā pilsēta”, Maltas senā galvaspilsēta. Maltas galvaspilsēta Valleta (Valletta). Pilsētas vārti, Barrakka dārzi, Sv. Jāņa katedrāle, Sv. Jāņa Ordeņa Lielmeistaru pils.Nakts – viesnīcā Maltā. 


10. diena “Budžibba – Sliema – Marsašloka – Budžibba” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sliemu un Marsašloku. Sliema (Sliema): piejūras promenāde un tirdzniecības centri. Мarsašlokas (Marsaxlokk) zvejnieku pilsētiņa. Atgriešanās viesnīcā. Vakarā - atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Maltā. 


11. diena “Budžibba – Alberobello – Bari apkaime” Brokastis (līdzi). Agri no rīta – pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju. Ceļš gar Sicīlijas austrumu krastu. Pārcelšanās ar prāmi uz cietzemi. Apūlija. Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta Alberobello (Alberobello) vecpilsēta. Tā ir slavēna ar trulli stila neparastām apaļām celtnēm ar konisku jumtu. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Bari apkaimē. 


12. diena “Bari apkaime – Sanmarino – Ziemeļitālija” Brokastis. Ceļš uz ziemeļiem. Ierašanās Ādrijas jūras piekrastē. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sanmarīno. Sanmarīno (San Marino) – Sanmarīno Republikas galvaspilsēta. Sanmarīno ir trešā mazākā valsts Eiropā un arī senākā republika Eiropā. Nakts – viesnīcā Itālijas ziemeļos. 


13. diena “Ziemeļitālija – Dienvidpolija” Pauze tirdzniecības centrā. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas dienvidos vai Čehijas austrumos. 


14. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 14. uz 15. dienu. 


Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi:

 prāmju biļetes Sicīlija – Malta – Sicīlija, Itālija – Sicīlija - Itālija , 

 ekskursija Romā – 25€, 

 brauciens uz Palermo un Monreāli - 50€ (ieskaitot ieejas biļeti uz Monreāles katedrāli),       brauciens uz Etnu - Sirakūzu - 35€,

 brauciens uz Taormīnu – 45€,

 brauciens uz Modiku - 20€,

 brauciens uz Mdinu un Valletu – 50€,

 brauciens uz Sliemu un Marsašloku – 30€,

 brauciens uz Sanmarino – 20€,

 grieķu teātris Taorminā - 10€,


 brokastis 13. dienā - 5€,


 medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā. 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 

Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.