Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Itālija. Adrijas jūras piekraste no Emīlijas-Romanijas līdz Apūlijai.655 Eur 575 Eur

 

 


 Feldena, Gradara, Urbino, Gubbio, Boloņa, Modena, Frasassi alas, Askoli Pičeno, Bari, Vieste, Sv. Enģeļa Kalns, Alberobello, Lokorotondo, Leče, Ostuni, Polinjāno, Monopoli, Matera 


datums: 14/07/2019

14 dienas

visas naktis - viesnīcās Izbraukšanas 
 1. diena “Rīga – Čehijas austrumi” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos. 


2. diena “Čehijas austrumi – Feldena pie Vērterezera – Rimini Rivjēra” Brokastis. Tranzīts. Pauze Feldenā pie Vērterezera (Velden am Wörthersee). Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 


3. diena “Rimini Rivjēra – Gradara – Rimini Rivjēra” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Gradaru. Gradaras (Gradara) nocietinātā pilsētiņa Markes reģionā. XII-XV gs. Gradaras pils ir viena no vislabāk saglabātām pilīm Italijā. Pils patstāvīgs apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 


4. diena “Rimini Rivjēra – Boloņa – Modēna – Rimini Rivjēra” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Boloņu un Modēnu. Boloņa (Bologna) - EmīlijasRomanjas galvaspilsēta. Slavena ar 1158. gadā dibināto universitāti, kura tiek uzskatīta par vecāko Rietumu pasaulē. Universitātē mācījušies daudzi viduslaiku ievērojamākie prāti (Dante, Petrarka, Koperniks u. c.). Šī ir Emīlijas-Romanjas kulinārijas centrs. Pauze Modenas (Modena) centrā. Modenā ir dzimuši Enco Ferrāri un Lučāno Pavaroti. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 


5. diena “Rimini Rivjēra – Frasassi alas – Rimini Rivjēra” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Frasassi alām. Frasassi (Frasassi) alu, iespējams, visskaistāku un grandiozāku Eiropā, apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 


6. diena “Rimini Rivjēra – Urbino – Gubbio – Rimini Rivjēra” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Urbino un Gubbio. Markes reģions. Urbīno (Urbino) pilsēta – Urbīno hercogu rezidence senlaikos. Gubbio (Gubbio) – viena no senākajām pilsētam Umbrijas reģionā. Pastaiga pa viduslaiku pilsētas centru. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā.


 7. diena “Rimini Rivjēra – Askoli Pičēno – Bari – Bari apkaime” Brokastis. Ceļš uz dienvidiem. Pauze Askoli Pičēno (Ascoli Piceno) - “simts torņu pilsētā”, vienā no skaistākajām un bagātākajām Marke reģiona pilsētām. Vakarā - Bari (Bari) - pilsēta pie jūras. Bari bazilikā atrodas ievērojamā kristiešu svētā - Sv. Nikolaja mirstīgās atliekas. Nakts - viesnīcā Bari apkaimē.


 8. diena “Bari apkaime – Vieste – Sv. Enģeļa Kalns – Bari apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Viesti un Sv. Enģeļa Kalnu. Apūlijas reģions. Adrijas jūrā iestiepjas klinšainā Gargāno pussala, kuras piekrasti izrobojuši līči un klintis. Atpūtniekiem iemīļotā Viestes (Vieste) pilsēta. Atpūta pie jūras. Sv. Enģeļa Kalns (Monte Sant’Angelo). Nakts - viesnīcā Bari apkaimē.


 9. diena “Bari apkaime – Alberobello – Lokorotondo – Bari apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Alberobello un Lokorotondo. Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta Alberobello (Alberobello) vecpilsēta. Tā ir slavēna ar trulli stila neparastām apaļām celtnēm ar konisku jumtu. Kalnu pilsētiņa Lokorotondo (Locorotondo) ar balsinātajām majām ir viena no skaistākām vietām regionā. Nakts - viesnīcā Bari apkaimē. 


10. diena “Bari apkaime – Leče – Polinjāno – Bari apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Leče un Polinjāno. Atpūta pie jūras Polinjāno pie Jūras (Polignano a Mare). Sengrieķu dibinātā Leče (Lecce) – pilsēta Salento pussalā. Daudzas ēku fasādes būvētas Lečes baroka stilā, kura uzplaukums saistāms ar XVII gs. un pateicoties kuram pilsēta tiek dēvēta par Dienvidu Florenci. Vecpilsētas uz klints neparasti skati. Nakts - viesnīcā Bari apkaimē. 


11. diena “Bari apkaime – Ostuni – Monopoli – Bari apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Ostuni un Monopoli. Ostuni (Ostuni) – baltā nocietināta viduslaiku pilsēta, kas ir uzbūvēta kalna virsotnē. Atpūta pie jūras Monopoli (Monopoli). Nakts - viesnīcā Bari apkaimē. 


12. diena “Bari apkaime – Matera – Venēcijas apkaime” Brokastis (līdzi). Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Materu. Bazilikātas reģions. Matera (Matera) – pilsēta, kas atrodas dziļas aizas malā, sastāv no divām daļām - no augšējā kvartāla un apakšējā klusā Sassi kvartāla. Pirmie Matēras iedzīvotāji mitinājās telpās, kas bija izcirstas klintīs. Tas padara Materu par vienu no Dienviditālijas interesantākajām un fascinējošākajām pilsetām. Ceļš uz ziemeļiem. Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos. 


13. diena “Venēcijas apkime – Dienvidpolija” Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas dienvidos. 


14.diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 14. uz 15. dienu. 


 ja nav ceļabiedra € 140 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās) 


Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** vai *** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi


brauciens uz Gradaru - 25€ (ieskaitot ieejas biļeti),

brauciens uz Boloņu un Modenu - 55€,

brauciens uz Frasassi alām - 45€ (ieskaitot ieejas biļeti), 

brauciens uz Gubbio un Urbino - 45€, 

brauciens uz Alberobello un Lokorotondo – 35€, 

brauciens uz Viesti un Sv. Enģeļa Kalnu – 45€, 

brauciens uz Leče un Polinjāno – 35€, 

brauciens uz Polinjāno – 20€,

brauciens uz Ostuni un Monopoli - 35€,

brauciens uz Materu - 20€ 


AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.