Transilvānija - Ungārija

 

Cena : € 295 215,- €

 Egera, Miškoļctapoļca, Tokaja, Sigišoāra, Bukareste, Brana, Brašova, Sibiu 

datums :  21/07 - 27/07/2018
7 dienas,
visas naktis – viesnīcās

1. diena “Rīga – Ziemeļungārija” Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā. 

2. diena “Ziemeļungārija – Tokaja – Miškoļctapoļca – Egera – Ziemeļungārija” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz termāliem baseiniem un Egeru. No rīta – Tokajas (Tokaj) vecpilsēta. Unikālo termālo baseinu klints alās apmeklējums Miškoļctapoļcā (Miskolctapolca). Iepazīšanās ar viduslaiku pilsētu Egeru (Eger), vīna reģiona centru. Viduslaiku un baroka stila ēkas, minarets, vīna degustācija vienā no Skaistās sievietes ielejas krogiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Ungārijā Tokajas apkaimē.

 3. diena “Ziemeļungārija – Sigišoāra – Centralā Rumānija” Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Transilvānijas reģions. Pastaiga Sigišoārā (Sighişoara/ Schäßburg) – vienā no visskaistākajām un vislabāk saglabātajām Rumānijas viduslaiku pilsētām, grāfa Vlada Drakulas dzimtā pilsētā: Pulksteņu Tornis, Vlada Drakulas māja, Pauguru baznīca. Ceļš pa Rumāniju. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Transilvānijas un Valāhijas robežreģionā.

 4. diena “Centralā Rumānija – Bukareste – Centrālā Rumānija” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Bukaresti. Rumānijas galvaspilsēta Bukareste (Bucureşti). Iepazīšanās ar pilsētu: Apvienošanas bulvāris – Bukarestes galvenais prospekts, Republikas nams, Uzvaras prospekts, bij. karaļu pils, Dimbovicas upes krastmalas, pareizticīgo katedrāle, vecpilsēta. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Transilvānijas un Valāhijas robežreģionā. 

5. diena “Centralā Rumānija – Brana – Brašova – Centrālā Rumānija” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Branu un Brašovu. Brana (Bran). Iespēja apmeklēt Branas pili, kuru dēvē par “Drakulas pili”. Brašova (Braşov/Kronstadt). Šo pilsētu dēvē par rumāņu Zalcburgu. Vēsturiskā centra gotiskā arhitektūra. Melnā baznīca. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Transilvānijas un Valāhijas robežreģionā. 

6. diena “Centrālā Rumānija – Sibiu – Dienvidpolija” Ceļš pa Rumāniju. Īsa pauze Sibiu (Sibiu/Hermannstadt) pilsētas centrā. Ceļš pa Rumāniju, Ungāriju, Slovākiju. Nakts viesnīcā Polijas dienvidos. 

7. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 7. uz 8. dienu - ierašanās Rīgā.

 
Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
brokastis viesnīcās pēc programmas
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi: 
brauciens uz Egeru, Tokaju, Miškoļctapoļcu, ar vīna degustāciju – 45€
brauciens uz Bukaresti - 45€
brauciens uz Branu un Brašovu - 45€ (ieskaitot ieejas biļeti Branas pilī) 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

termālā peldvieta – no 8€, 
AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90€ dienā.

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. 
Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta).
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.