Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Sicilija745 Eur 575 Eur

 

 

Feldena, Roma, Neapole, Palermo, Monreāle, Mondello, Trapani, Eriče, Kastellamare, Selinunte, Marsala, Čefalū, Taormīna, Etnas vulkāns, Sirakūzas, Modika, Noto, Agropole


datums : 22/06 - 04/07/2019

13 dienas, 

visas naktis - viesnīcās 


1. diena “Rīga – Čehijas austrumi” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos. 


2. diena “Čehijas austrumi – Feldena pie Vērterezera – Ziemeļitālija” Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju. Īsa pauze Feldenā pie Vērterezera (Velden am Wörthersee). Ceļš pa Itāliju. Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos. 


3. diena “Ziemeļitālija – Roma – Centrālitālija” Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – ekskursija Romā: Venēcijas laukums, Venēcijas pils, Kapitolija kalns, Viktoriāns, Marčello teātris, Romas Forums, Kolizejs, Spānijas laukums, Condotti iela, Trīsvienības baznīca, Trevi strūklaka, Sv. Enģeļa pils, Sv. Pētera katedrāle. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Lacio reģionā. 


4. diena “Centrālitālija – Neapole – Siclijas rietumi” Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Pauze Neapolē (Napoli). Karaļu pils, Castello Nuovo, San Frančesko di Paolo baznīca, Umberto galerija, Toledo iela, rātsnams. Brīvais laiks. Vakarā pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju (Sicilia) – vislielāko Vidusjūras salu, vietu, kur satiekas grieķu, romiešu, bizantiešu, arābu, normāņu kultūras un civilizācijas. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos. 


5. diena “Siclijas rietumi – Palermo – Monreāle – Mondello – Siclijas rietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Palermo un Monreāle. Monreāles (Monreale) katedrāle. Palermo (Palermo) – Sicīlijas administratīvo centru un galveno ostu. Iepazīšanās ar pilsētu: Normaņu pils, Katedrāle, krustojums “Četri stūri”, rātsnams, Martorāna, Lielais teātris. Atpūta pie jūras Mondello (Mondello) kūrortpilsētā. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.


 6. diena “Siclijas rietumi – Trapani – Eriče – Kastellamare del Golfo – Siclijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Trapani, Eriči, Kastellamari. Rietumsicīlijas nozīmīga osta Trapani (Trapani). Neaizmirstamā Eričes (Erice) kalnu pilsēta, uzbuvēta 751 m v.j.l. augstumā. Atpūta pie jūras Kastellamares del Golfo (Castellamare del Golfo) kūrortpilsētā. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos. 


7. diena “Siclijas rietumi – Selinunte – Marsala – Čefalū – Siclijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Selinunti, Marsalu. Sengrieķu templi Selinuntē (Selinunte). Arheoloģiskās zonas patstavīgs apmeklējums. Rietumsicīlijas pilsēta Marsala (Marsala), pazīstamā ar Marsalas vīna ražošanu. Pārbraukšana uz Sicīlijas austrumiem. Pa ceļam pauze Čefalū (Cefalu) - kūrortpilsētā pie Sicīlijas Tirēnu jūras piekrastes. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos. 


8. diena “Siclijas austrumi – Etna – Taormīna – Siclijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Taormīnu un Etnu. Neaizmirstami iespaidi paliks pēc brauciena uz Etnas vulkānu, līdz Silvestri maziem krāteriem (1986 m v.j.l.). Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas pēc brauciena uz Etnas vulkānu, līdz Silvestri maziem krāteriem (1986 m v.j.l.). Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas vulkāns. Taormīnа (Taormina). Taormīna ir viena no skaistākajām pilsētām Sicīlijā, visaugstākā līmeņa kūrorts, kas atrodas uz kalnu terases pie jūras. Pastaiga pa pilsētu, pēc vēlēšanās - grieķu teātra apmeklējums. Skatu, kas paveras no teātra, mēdz dēvēt par ”pilnības panorāmu”. Atpūta. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.


 9. diena “Siclijas austrumi – Katānija – Sirakūzas – Siclijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Katāniju un Sirakūzām. Iepazīšanās ar Katānijas (Catania) vēsturisko centru. Sirakūzas (Siracusa) – grieķu filozofa Arhimēda dzimtā pilsēta. Tā ir dibināta 734. g. p.m.ē. Pastaiga pa pilsētu, Ortīgijas pussalu: Apollona templis, Arhimēda laukums, Doma laukums, municipalitāte, Svētās Marijas Kolonnu katedrāle, Aretūzas avots, Alteo krastmala. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos. 


10. diena “Siclijas austrumi – Modika – Noto – Siclijas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Modiku un Noto. Sicīlijas barokas pērles: Modika (Modica) un Noto (Noto). Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos. 


11. diena “Centrālitālija – Agropole – Centrālitālija” Brokastis (līdzi). Pārcelšanās ar prāmi uz cietzemi. Ceļš uz ziemeļiem. Atpūta pie Tirēnu jūras Agropolē (Agropoli) Kampānijas reģionā. Nakts – viesnīcā Centrālitālijā. 


12. diena “Centrālitālija – Čehijas austrumi” Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos. 


13. diena “Čehijas austrumi – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 13. uz 14. dienu. 


Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, prāmju biļetes uz Sicīliju un atpakaļ, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.


 Papildus izdevumi:

 ekskursija Romā – 25€,

 brauciens uz Palermo, Monreāli, Mondello - 50€ (ieskaitot ieejas biļeti uz Monreāles katedrāli),  brauciens uz Trapani, Eriči, Kastellamari – 40€,

 brauciens uz Selinunti un Marsalu – 40€ (bez ieejas biļetēm),

 brauciens uz Taormīnu un Etnu – 45€,

 brauciens uz Katāniju - Sirakūzām - 45€, 

 brauciens uz Modiku un Noto – 35€ 


Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 


Selinunte - 6€

 grieķu teātris Taormīnā – 8€, AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalibnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise AAS BAN. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.