Parīze, Luāras pilis un Disnejlenda Ziemassvētkos.

 

Cena : € 295 ,- 250,- €

Berlīne, Parīze, Bluā, Vilandrī, Ambuāza, Disnejlenda, Amsterdama 


Datums :22/12 - 29/12/2017 

8 dienas, 

visas naktis - viesnīcās 


1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


2. diena “Rietumpolija – Berlīne – Parīze” Brokastis. Polija, Vācija. No rīta - īsa iepazīšanās ar Berlīni (Berlin). Aleksandra laukums, Sv. Marijas baznīca, televīzijas tornis, Doms, Muzeju sala, Brandenburgas vārti, Reihstaga. Fotopauze. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Vēlu vakarā - brauciens pa izgaismoto Parīzi. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē). 


3. diena "Parīze” 

4. diena “Parīze” 

5. diena “Parīze – Bluā – Ambuāza – Vilandrī – Parīze” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleju”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Viesošanās Bluā (Blois) pilī, kas no XIII līdz XVII gs. kļuva par aizraujošu franču vēstures notikumu liecinieci un galveno valsts intrigu arēnu. Vilandrī (Villandry) privātās pils un tās dārzu apmeklējums. Ambuāzas (Amboise) pils (ārēja apskate) – karaļu Šarļa VIII, Luija XII, Fransuā I iemīļota rezidence, Sv. Ubēra kapella - Leonardo da Vinči apbedīšanas vieta. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).


 6. diena “Parīze – Šartra – Versaļa – Ziemeļfrancija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Šartru, Versaļu. Šartra (Chartres) – pauze katedrāles un vecpilsētas apmeklēšanai. Versaļa (Versailles). Majestātiskā Versaļas pils – absolūtās monarhijas simbols. Alternatīvi, patstāvīgi – brauciens uz Disnejlendu (Disneyland) – vienīgo Volta Disneja parku Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā Norpadekalē reģionā vai Antverpenes apkaimē Beļģijā. 


7. diena “Ziemeļfrancija – Amsterdama (Antverpene)* – Rietumpolija” No rīta ierašanās Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā (Amsterdam). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar pilsētu: Dam laukums, karaļu pils, Madame Tussaud’s muzejs, Monētu tornis, Ziedu tirgus, sarkano lukturu kvartāls. Pēc vēlēšanās - kruīzs ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem . Brīvais laiks. Ap pusdienlaiku - izbraukšana no Amsterdamas. Tranzīts: Nīderlande, Vācija, Polija. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. *Dažos ceļojumos Amsterdamas vietā – Antverpenes (Antwerpen/Anvers) apmeklējums.


 8. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 8. uz 9. dienu. 


Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi:

Parīzes apskates ekskursija - 45€

iepazīšanas ar Monmartru - 20€,

iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru - 30€,

brauciens uz Luāras ieleju – 65€ (ieskaitot ieejas biļetes divās pilīs), 

brauciens uz Versaļu un Šartru - 25€, ieejas biļete Versaļas pilī – 15-25€, Luvra – 13€, Eifeļa tornis – 7-11-17€, kuģītis pa Sēnu – 14€, ieejas biļete Disnejlendā - 75€ (67€ bērniem līdz 11 g.v.), 

iepazīšanās ar Amsterdamu vai Antverpeni - 10€,

kuģītis Amsterdamā – 10.50€, 

Parīzes transporta biļete - 1.90€, 


AAS Baltikums medicīniskā apdrošināšana – no 0.60€ dienā. 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums JL17TP070344 (AAS Baltikums) 

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.