Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 30 31

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Parīze, Luāras ielejas pilis un Disnejlenda. Jaunā 2020. gada sagaidīšana.Cena : € 295 ,- 275,-

 

 

Lūdzu, pagaidiet....šī lapaspuse tiks pāradresēta uz jaunulapaspusi...

Пожалуйста, подождите....эта страница будет переадресована на новую страницу....

 Braunšveiga, Parīze, Ševerni, Šenonso, Fontenblo, Disnejlenda, Antverpene 

datums : 28/12 - 04/01/2020
8 dienas, visas naktis - viesnīcās 


 1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

2. diena “Rietumpolija – Braunšveiga – Parīze” Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

 3. diena "Parīze” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīzē (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Lielā Opera, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, Orsē muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain-des-Prés baznīca, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar kuģīti pa Sēnu: Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Vakarā, par papildus maksu - iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē). 

4. diena “Parīze” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru – Cité salu un apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Brīvais laiks Parīzē. Patstavīgi - Jaunā 2020. gada sadaidīšana Elizejas laukos vai pie Eifeļa torņa. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

 5. diena “Parīze – Šenonso – Ševernī – Parīze” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleja”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Viesošanās Šenonso (Chenonceau) pilī - “dāmu pilī”. Ševernī (Cheverny) – majestātiskā privātā pils. Vakarā - atgriešanās Parīzē. Nakts – viesnīcā Lielajā Parīze.

 6. diena “Parīzes apkaime – Fontenblo – Disnejlenda – Ziemeļfrancija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fontenblo vai Disnejlendu. Fontenblo (Fontainebleau) pils ir pazīstama kā iemīļota franču karaļu medību vieta. Tā ir viena no vissenākajām karaļu rezidencēm (ap 800 gadu veca). Pils Lielo apartamentu patstāvīga apmeklēšana, kā arī pastaiga pa pils dārziem – Angļu dārzu, Lielo parteru, Diānas dārzu, gar Karpu dīķi un Lielo kanālu. Alternatīvi: Disnejlenda ( Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā. 7. diena “Ziemeļfrancija – Antverpene – Rietumpolija” Beļģija. Antverpene (Antwerpen/Anvers) – lielākā Beļģijas Flandrijas pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu: Het Steen cietoksnis, Grote Markt laukums, Antverpenes Dievmātes katedrāle, Meir ielapromenāde, Rubensa nams. Ap pusdienlaiku - izbraukšana. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

8. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu. 

 Cenā ietilpst:
 brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 
brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi: 
Parīzes apskates ekskursija - 35€, 
iepazīšanas ar Monmartru - 20€, 
iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru - 30€, 
brauciens uz Luāras ieleju – 65€ (ieskaitot ieejas biļetes divās pilīs), 
brauciens uz Fontenblo - 30€ vai brauciens uz Disnejlendu - 20€, 
pastaiga pa Antverpeni - 10€

 Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

 ieejas biļete Disnejlendā 1 parkā - 75€ (69€ bērniem līdz 11 g.v.),
 kuģītis pa Sēnu – 15 €,
 Parīzes transporta biļete - 1.90 €, 

AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95 € dienā. 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 

Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.