ŠVEICES UN AUSTRIJAS DABAS BRĪNUMI

 

Cena : € 250 € 190 ,- akcijas cena

BĀDENE – ŠAFHAUZENE - ŠTEINA PIE REINAS - REINAS ŪDENSKRITUMS – RAPERSVĪLE – LUCERNA – GERLOSA KALNU PĀREJA – KRIMLES ŪDENSKRITUMS

Datums : 22.10.
5 dienas 
Visas naktis viesnīcās 

1. diena. 28.04., 22.10. „Un ceļojums sākas...” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

2. diena. 29.04., 23.10. „Kūrortpilsēta Bādene...” Brokastis*. Ap pusdienlaiku ierašanās Bādenē. Bādene pie Vīnes ir radusies kā kūrortpilsēta un, vienlaikus, ir nesusi arī ķeizariskās pilsētas titulu. Bādene atgūstot luksus kūrorta slavu joprojām spēj piesaistīt gan turīgus atpūtniekus un prominences, gan tūristus no visas Eiropas. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirnas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

3. diena. 30.04., 24.10. „Ezeru un kalnu zeme...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ezeru un kalnu zeme” (par papildus samaksu 40 €). Šafhauzene - pilsēta atrodas Reinas ziemeļu krastā, tā ir tāda paša nosaukuma kantona centrs. Dosimies jaukajā pastaigā pa pilsētas bruģētajām ieliņām, kuru malās rindojas gotikas, renesanses, baroka un rokoko stila nami. Šteina pie Reinas. Šteina ir viena no Šveices skaistākajām pilsētiņām ar daudzām viduslaiku pildrežģu ēkām un 16.gs. namiem, kuri rotāti ar burvīgām freskām. Reinas ūdenskritums, varenākais Eiropā, izbaudīsim milzīgās ūdens masas varenību un neapturamību. Turpinām braucienu līdz Sanktgallenas kantona pilsētiņai Rapersvīlei, tā atrodas uz zemesraga, kas iestiepjas Cīrihes ezerā. Rapersvīli dēvē par Rožu pilsētu. Brauciens uz tūristu visvairāk apmeklētāko pilsētu Šveicē, Lucernu – lieliska pilsēta, kura atrodas Frīvaldštates ezera krastā. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirnas apkaimē. 

4. diena 01.05., 25.10. „Dabas veidotie šedevri...” Brokastis*. Ekskursiju diena „Dabas veidotie šedevri” (par papildus samaksu 35 €). Brauciens pa Gerlosa kalnu pāreju 1500 m augstumā līdz skatlaukuma, no kura atveras brīņišķīgs skats uz Krimles ūdenskritumu. Krimles ūdenskrituma apmeklējums. Augstā Tauerna nacionālā parka teritorijā atrodas augstākais ūdenskritums Alpos /~380 m/ un viens no augstākajiem Eiropā. Patīkama pastaiga vērojot ūdenskrituma trīskāples. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

5. diena. 02.05., 26.10. „Bet mājās ir vislabāk...” Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā. 

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi, 
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
• grupas vadītāja pakalpojumi 

Piemaksas un papildus izdevumi: 
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 90 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 70 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 
• pilsētas sabiedriskais transports 
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9 €).

 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 
Izbraukuma ekskursija „Ezeru un kalnu zeme” 40 €, 
Ekskursija „Dabas veidotie šedevri” 35 € 

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 75 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 55 €.

 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. * Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
 Krimles ūdenskritums ~ 4 €;
 Reinas ūdenskritums ~ 14 CHF. 

2017. gada izmaksas 1 CHF ~ 0.81 EUR