Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

PALANGA – DZINTARA SPA – KRETINGA - TELŠIcena : 80 €

 

 

(2 DIENAS) 
Maršruts: RĪGA – PALANGA – KRETINGA – TELŠI - RĪGA 


Datums :
17.10.2020; 

Standarta cena: 80.00 EUR 

1.diena. 07:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ceļš līdz Palangai – Lietuvas vasaras galvaspilsētai. Grāfa Tiškeviča pils (Dzintara muzeja) apmeklējums, pastaiga pa Palangas Botānisko parku, Birutes kalnu. Pastaiga pa slaveno gājēju ielu – Basanavičus, kas ir dažādu valstu tūristu iecienīta izklaides vieta. Relaksācija vienā no jaunākajām Lietuvas SPA kompleksiem “Atostogu parkas” ar unikāliem ģeotermāliem baseiniem, dažādiem pirtīm un rituāliem, SPA procedūrām un vienīgu pasaulē Dzintara pirti, kurā viss tiek izgatavots no saules akmens. Pirts veidošanā tika izmantotas 3 tonnas dabīgā dzintara no Baltijas jūras. Pēc relaksējošās atpūtas piedāvājam apmeklēt “HBH Juozo alus” izklaides kompleksu un nogaršot lietuviešu nacionālos ēdienus un nobaudīt “Juozo alus” alus darītavas alu un kvasu. Nakts viesnīcā Palangā (PALANGOS DAILE HOTEL 2*). 

2.diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ierašanās Kretingā. Kretingas muzeja apmeklējums, kas atrodas grāfu Tiškeviču pilī ar bagāto kolekciju un skaisto ziemas dārzu. Pārbrauciens līdz Telšiem – Žemaitijas neoficiālai galvaspilsētai. Šī savdabīgā un romantiskā pilsētā tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Lietuvā! Ekskursija pa pilsētu: vēsturiskais centrs, Mastis ezera promenāde, kas ir viena no modernākajām promenādēm Baltijā, mazās jaukās skulptūras, kas stāsta par pilsētas senatni un mūsdienām. Džiugas siera nams (Firmas veikals – kafejnīca) - Lietuviešu lepnums siers “Džiugas” ir tradicionāls cietais siera, kas pielīdzināmas pasaulslavenajiem cietajiem Itālijas sieriem. Iespēja pasēdēt kafejnīcā un nobaudīt kūkas un citus ēdienus, kas pagatavoti no Džiugas siera. Veikalā ir iespēja arī iegādāties produkciju. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 21:00 – 24:00. 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:  Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);  Lietuvas ceļa nodoklis;  Autobusa maksas stāvvietas;  Grupas vadītāja pakalpojumi;  1 naktis PALANGOS DAILE HOTEL 2* (atbilstoši maršruta aprakstam): divvietīgās istabas ar dušu, WC;  Brokastis – zviedru galds.

 CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:  Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas;  Ceļojuma apdrošināšana pārvietojoties pa ES valstīm, nav obligāts iebraukšanas dokuments un tiek kārtota papildus ar aģentūras starpniecību, vai patstāvīgi;  Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda;  Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 40.00 EUR;  Piemaksa par izmitināšanu vienvietīga numurā – 20.00 EUR.

 IEEJAS BIĻETES UN MAKSAS PAKALPOJUMI:  Dzintara muzejs: 4.00 EUR/3.00 EUR (skolēni, studenti, pensionāri); bērniem līdz 7 g.v. bezmaksas;  “Atostogu parkas” SPA komplekss: no 18.00 EUR/ no 10.00 EUR (bērni 5-15 g.v.)/ bērniem līdz 4 g.v. bezmaksas;  Kretingas muzejs – 4.00 EUR/3.00 (pensionāri)/1.20 EUR (skolēni, studenti); Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās ceļojuma laikā. INFORMĀCIJA: Ūdens/SPA centra apmeklēšanai paņemiet līdzi, dvieli, peldkostīmu un čības; 

PIETEIKŠANAS CEĻOJUMAM: Piesakoties ceļojumam, ceļotājs uzrāda pasi vai ID karti, kā arī uzrāda pavadošo personu, ja tie pastāv, personīgus datus (vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, kontakta tel. numuru) un iemaksā tūroperatoram minimālo avansa iemaksu (10.00 – 60.00 EUR), atkarībā no ceļojuma cenas. Veicot šo iemaksu, ceļotājam tiek rezervēta vieta autobusā. Pilnu pakalpojuma samaksu ceļotājs veic tūrisma līguma norādītājos termiņos, bet ne vēlāk ka 10 dienas pirms ceļojuma sākuma. ATTEIKŠANAS TIESĪBAS: Ceļotājs jebkurā brīdī pirms tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt tūrisma līgumu, samaksājot izbeigšanas maksu:  Atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 40 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēta minimāla avansa summa;  Atskatoties 30 – 20 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;  Atsakoties 19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;  Atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas. 

CEĻOJUMAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:  Katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments - pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo. Ceļošanas dokuments jābūt derīgs vēl 3 mēneši pēc ceļojuma beigu datumam;  Nepilngadīgam ceļotājam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls;  Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem) dodoties ceļojumā bez vecākiem līdzi jābūt pase, dzimšanas apliecības oriģināls un pilngadīgā pavadošā persona. Ceļojumiem ārpus Eiropas Savienības teritorijas vēl ir nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku pilnvara uz pilngadīgu pavadošu personu;  Par ceļošanas dokumentu esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks.

 UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!  Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā tūrisma pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Informējam ka tūroperatoram ir tiesības septiņas dienas pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma izbeigt tūrisma līgumu, ja minētais dalībnieku skaits nav sasniegts.  Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.  Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.  Lai ceļotājiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūroperators ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību.  Tūroperators nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekš brīdinājuma.  Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkārībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Tūroperators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.  Ja ceļotājs iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti u c.), tūroperators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.  Tūroperators ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.  Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt audio/CD/video.  Tūroperators nav atbildīgs par ceļotāja nepamatotām fantāzijām un ilūzijām. 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.