SARDĪNIJA UN MEŽONĪGĀ SKAISTULE KORSIKA

 

975 EUR

 Vaduca, Milāna, Turīna, Strēza, Domodossola, Čittadella 


datums : 21/12 - 26/12/2019

6 dienas,

 visas naktis - viesnīcās 1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 


2. diena “Rietumpolija – Vaduca – Milānas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Vāciju, Šveici, Lihtenšteinu. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes – vienas no mazākajām valstīm pasaulē – galvaspilsētā. Ceļš uz dienvidiem pāri Alpu kalniem. Itālija. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē. 


3. diena “Milānas apkaime – Milāna – Turīna – Milānas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Milānu un Turīnu. Milāna (Milano) – Lombardijas reģiona centrs, viens no pasaules modes centriem. Milānas Doms, La Scala operteātris, Vittorio Emmanuele galerija. Brīvais laiks. Turīna (Torino) Pjemontas reģionā. Turīna pazīstama kā Sardīnijas karalistes galvaspilsēta ap kuru 19. gadsimtā izveidojās vienotā Itālijas valsts. Pilsēta ir bijusi Eiropas politiskais centrs, 1861. gadā kļuva par pirmo Itālijas galvaspilsētu. Turīna ir arī pazīstama kā Martini vermuta dzimtene. Pazīstams autobūves centrs ar tādām firmām kā FIAT un Lancia. Pastaiga vēsturiskajā centrā.Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē. 


4. diena “Milānas apkaime – Strēza – Domodossola – Milānas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Strēzu un Domodossolu. Ziemeļitalijas Ezeru Zeme. Strēza (Stresa) - aristokrātiskā kūrortpilsēta pie Madžores ezera. Atpūta. Netālu atrodas Borromeo salas (Isole Borromee) - Bella (Bella), Madre (Madre) - aristokrātu Borromeo dzimtas īpašums un Zvejnieku (dei Pescatori) sala. Bellas salu rotā sen celta Borromeo pils un krāšņi barokas stila dārzi. Brauciens ar kuģīti uz Bellas salu . Sena Domodossolas (Domodossola) pilsēta Alpu kalnu ielejā. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē. 


5. diena “Milānas apkaime – Čittadella – Dienvidpolija” Brokastis. Itālija. Čittadella (Cittadella) - Padujas līdzenuma pērle. Pauze pilsētas nocietinājumu apskatam. Ceļš pa Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos vai Polijā Silēzijas vojevodistē. 


6. diena “Polijas dienvidi – Rīga” Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Cenā ietilpst:

 brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā,

 izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.


 Papildus izdevumi:

 brauciens uz Milānu un Turīnu - 55 €,

 brauciens uz Strēzu un Domodossolu (ieskaitot kuģīša biļeti uz Bellas salu) - 45 €, 


Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 


Bellas salas pils - 16 €,

 AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā. 


Minimālais skaits grupā - 33 personas.


 Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. 


Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.