Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13
14
15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

HELVETICA – ŠVEICES IEPAZĪŠANACena : € 459 € 399,-

 

 

 LUCERNA – CĪRIHE – LAUTERBRUNNENAS IELEJA – ŠILTHORNA KALNS – DŽEIMSA BONDA PASAULE – TRIMMELBAHAS ŪDENSKRITUMS – MONTRĒ – ŠILJONAS PILS – GRIJĒRAS SIERS – MAINAU SALA – ŠTEIN AM REIN – BODENES EZERS – REINAS ŪDENSKRITUMS 

datumi : 13.08 . 2023.
 8 dienas 
Visas naktis viesnīcās 


1.diena. „Pretī jauniem iespaidiem…” Izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Latviju, Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts 2* viesnīcā Legnicā. 

2.diena. “Arvien tuvāk kalniem…” Brokastis. Tranzīts pa Vāciju (920 km) uz Milūzu. Pa ceļam pietura pusdienu pauzei Vācijā ap Nirnbergu. Nakts viesnīca pie Milūzas. 

3.diena. “Tik dažādās pilsētas….” Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju par papildus samaksu. Dodamies uz skaistāko no Šveices pilsētām – Lucernu. Koka tilts, no kura paveras panorāma gan uz ezeru, gan pilsētas abiem krastiem, visskumjākais piemineklis – mirstošais lauva. Pastaiga un brīvs laiks pilsētā. Pārbrauciens uz Konfederācijas trauksmaino sirdi, banku, biznesa un citādo centru - Cīrihi. Nav Šveicē pilsētas, kur blakus nebūtu ezera vai upes! Bahnhofstrasse un viduslaiku centrs – kontrastu pilsēta, kur blakus ir modernais un senatnīgais, iespaidīgās jaunbūves un vēsturiskās ēkas. Nakts viesnīcā Milūzā. 

4.diena. “Skaistāki par kalniem var būt tikai kalni…” Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju par papildus samaksu. Šveices Alpu aicinājums – dosimies uz Lauterbrunnenas ieleju. Iespēja ar pacēlāju uzbraukt Šilthorna kalnā – 2970 m v.j.l. Piz Gloria un Džeimsa Bonda pasaule, 360* panorāmas kafejnīca – sniegotie Alpi, kuri nekad nebeidz pārsteigt. Pusdienlaikā iepazīsim nemierīgos ūdeņus - Trimmelbahas ūdenskritums – lielākais Eiropā kalnā esošais ūdenskritums, kur ūdens laužas no klintīm, krīt lejup radot troksni un putas. Atgriešanās un nakts viesnīcā Milūzā. 

5.diena. “Viduslaiki, siers un Ženēvas ezers…” Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju par papildus samaksu. Braucam uz pili un franču valodā runājošo Šveici! Šiljonas pils uz ezera – viduslaiku nocietināta pils, kura savulaik bijusi galvenais aizsargbastions San Bernāras kalnu pārejai, Savojas grāfu vēlākā rezidences pils un arī cietums. Iepazīšanās ar Montrē – Vo kantona pilsēta Ženēvas ezera krastos ar kilometriem garu promenādi – par visu padomāts – ij atpūtai, ij acis priecēt. Pēcpusdienā dodamies uz Grijēras pilsētu un skatāmies, ka dzimst slavenais Šveices siers. Atgriešanās un nakts viesnīcā Milūzā. 

6.diena. “Švābu jūra, ziedu pasaule un ūdenskritums…” Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju par papildus samaksu Izbraukšana uz trīs valstu ezeru – Konstancas ezeru, švābu jūru vaiBodensee. Siltais ezers, kas uztur maigisubtropisku klimatu, ļaujot augt, ziedēt un plaukt ik katram augam – ne tikai Alpiem raksturīgiem… Mainau sala – firstu Bernadotu mājas. Nelielā sala uz Bodenes ezera pārvērsta par botānisko dārzu, kur ir sajūta, ka esi tālu dienvidos. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Konstancas pilsētu, kur mēs kāpsim uz kuģīša, lai dotos līdz Štein am Rhein - neliela pilsēta, kuras ēkas, fotogrāfijas un gleznas tiek izmantotas Šveices tūrisma popularizēšanā, tālāk baudām iespaidīgāko no ūdenskritumiem – Reinas upes ūdenskritumu… Atgriešanās viesnīcā Milūzā 

7.diena. “Un laiks jau doties mājup…” Brokastis. Izbraukšana uz viesnīcu Legnicā. Pa ceļam pietura Vācijā, pusdienu pauzei. Viesnīca Legnicā. 

8.diena.”Atkal ceļš zem riteņiem…” Brokastis. Ceļš caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā, naktī, ierašanās Rīgā. 

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 
• transporta un ceļa izdevumi, 
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi. 

Piemaksas un papildus izdevumi: 
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 175 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 160 €, 
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65 - 69 gadu vecumā 14.40 €; 70 – 75 gadu vecumā 22.80 € AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 19.60 € (65 - 69 gadu vecumā 33.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 52.00 € ). AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 24.00 € 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 
• pilsētas sabiedriskais transports.

 Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Tik dažādas pilsētas” 35 €; 
Izbraukuma ekskursija “Skaistāki par kalniem var būt tikai kalni” 35 €; 
Ekskursija “Viduslaiki, siers un Ženevas ezers” 35 €, 

izbraukuma ekskursija “Švābu jūra, ziedu pasaule un ūdenskritums” – 35 €

 Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 140 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 120 €, bērniem līdz 14g. 100 €.

 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. Ieejas biļetes nav iekļautas ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. 
*Ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
 Šilthorna kalns 108 CHF, 
 Trimmelbahas ūdenskritums 12 CHF,
 Šiljonas pils 13,50 CHF, 
 Grijēras siera rūpnīca 6 CHF,
 Mainau sala 23 €, 
 Kuģis no Konstancas uz Štein am Rein 16 €, 
 Reinas ūdenskritums ar kuģīti 20 CHF, 
 pilsētu nodokļi.

 2022. gada izmaksas

Vēlam Jums patīkamu atpūtu !


                                                       Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

2023.g.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.