Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16
17
18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Venēcijas Republikas pagātne un tagadne315 Eur 255 Eur

 

 

 Trevizo, Venēcija, Opātija, Pirāna, Verona, Sirmione, Vīne


 datumi :  26.05., 03.08.

 7 dienas

 visas naktis - viesnīcās


 1. diena “Rīga – Dienvidolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Silēzijas vojevodistē vai Čehijā Olomoucas apkaimē. 


2. diena “Dienvidpolija – Trevizo –Venēcijas apkaimē ” Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – pauze Trevizo (Treviso). Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē.


 3. diena “Venēcijas apkaimē – Venēcija – Venēcijas apkaimē” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Venēciju. Venēcija (Venezia). Pilsēta ir izvietojusies uz 118 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti. Pilsētas centra apskate: Dodžu pils, Sv. Marka katedrāle, Zvanu tornis, Pulksteņtornis, Nopūtu tilts, Rialto tilts, Lielais kanāls. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās – izbrauciens ar gondolu. Brīvais laiks Venēcijā. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē.


 4. diena “Venēcijas apkaime – Opātija – Pirāna – Venēcijas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Slovēniju un Horvātiju. Horvātija. Opātijas (Opatija/Abbazia) kūrortpilsēta, Venēcijas republikas un Austro-Ungārijas impērijas laikos – iemīļota aristokrātijas atpūtas vieta. Atpūta pie jūras. Slovēnija. Venēciešu arhitektūra gleznainajā Pirānas (Piran/Pirano) pilsētā. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē. 


5. diena “Venēcijas apkaime – Verona – Sirmione – Venēcijas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Veronu un Sirmioni. Verona (Verona). Šo pilsētu dēvē par “Itālijas vārtiem”. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīšanās ar pilsētu: nocietinājumi, Jaunie vārti, romiešu amfiteātris, rātsnams, Vecā pils, Borsari vārti, Džuljetas māja, Erbes laukums, Lamberti tornis, Skaligēru arkas, katedrāle, Akmens tilts pāri Adidžes upei. Sirmiones (Sirmione) viduslaiku vēsturiskais centrs. Lielākā ezera Italijā - Gardas ezera (Lago di Garda) krasti. Pauze tirdzniecības centra apmeklējumam. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē. 


6. diena “Venēcijas apkaime – Vīne – Dienvidpolija” Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Pēc vēlēšanās, par papildus maksu –iepazīšanās ar pilsētu: Ringstraße, Hofburgas pils, Sv. Stefana katedrāle, Valsts Opera, parlaments, rātsnams, Marijas Terēzes laukums. Brīvais laiks. Ceļš pa Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Polijā, Silēzijas vojevodistē vai Čehijā Olomoucas apkaimē. 


7. diena “Dienvidpolija – Rīga” Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī.


Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi:


brauciens uz Venēciju – € 55, 

brauciens uz Slovēniju, Horvātiju - € 45, 

brauciens uz Veronu un Sirmioni - € 45,

iepazīšanās ar Vīni - 15€, 


Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 


muzeji Venēcijā € 6-15


 AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā. 

Minimālais skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.