Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Visa Spānija - Saulainā Andalūzija.Cena : € 670 505,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

 

 

Izbraukšanas datums: 14.09.
13 dienas
visas naktis viesnīcās


 Leipciga – Bona – Madride – Toledo – Kordova – Granāda – Sevilja – Malaga – Marbelja – Kadisa – Valensija – Pont du Gard – Tirdzniecības centrs 


 1. diena - 14.09.2018.(piektdiena). Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas. 

2. diena - 15.09.2018.(sestdiena) Vācija – Leipciga. Brokastis. Leipciga – pati lielākā Skasijas pilsēta Vācijā. Tā ir zināma dēļsavas universitātes un gadatirdziņiem. Dēļ daudzajiem gadatirgiem, kas tiek organizēti Leipcigā ik gadu, šī pilsēta ir saņēmusi neoficiālu nosaukumu Messestadt (gadatirgu pilsēta). Ierodoties šeit, dodamies pastaigas ekskursijā pa vēsturiskās pilsētas centru: bijusī dzelzceļa stacija – šī ir viena no krāšņākajām vietām pilsētā, Sv. Toma baznīca, Vecā birža, kas celta baroka stilā un, kas kādreiz ir kalpojusi kā tirgotāju tikšanās vieta, jaunais Rātsnams, Sv. Nikolaja baznīca – pati lielākā un arī patisenākā Leipcigas baznīca. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzas pilsētas rajonā (Francija). 

3. diena - 16.09.2018.(svētdiena) Francija – Bona. Brokastis. Bona (Beaune) – kultūras, kino, baroka mūzikas un gaismas pilsēta, Burgundijas vīnu galvaspilsēta. Pilsēta „lielo” vīnu ceļā, kur katru gadu tiek saražoti 30 000 hektalitri kvalitatīva vīna. Bona – viena no reģiona viduslaiku pērlēm, kas vislabāk saglabājusisavu īpašo atmosfēru un ko ieskauj, gandrīz pilnībā saglabājies, viduslaiku akmens nocietinājuma mūris. Iepazīšanās ar pilsētu. Pasaules uzmanību pilsēta piesaista ar savu neapstrīdamo dārgumu – rātsnamu liesmojošās gotikas stilā. Romānikas stila katedrāle piesaista ar saviem īpašajiem 15.gs. vilnas un zīda gobelēniem. Nakts viesnīcā Katalonijas reģionā (Spānija). 

4. diena - 17.09.2018.(pirmdiena) Spānija – Madride. Brokastis. Pārbrauciens uz Spānijas galvaspilsētu - Madridi. Apskates ekskursija pa Madridi – Kolumba laukums, Rekoletas un Kasteljano bulvāri, Paseo del Prado ielu, Neptūna strūklaka, koridas nams Las Ventas u.c. apskates objekti. Nakts viesnīcā Madridē (Spānija). 

5. diena - 18.09.2018.(otrdiena) Spānija – Toledo – Kordova. Brokastis. Izbraukšana uz Spānijas seno galvaspilsētu Toledo. Vēsturiskais centrs atrodas gleznaina pakalna virsotnē Taho upes ielokā. Aiz pilsētas vecajiem mūriem slēpjas ne mazums liecību par tās bagāto vēsturi. Toledo pilsētas apskate: Alkazara pils, katedrāle, Sv.Tomasa baznīca, El Greko māja-muzejs. Izbraukšana uz Kordovu. Kordova ir pilsēta Spānijas dienvidos, Andalūzijā, Kordovas provinces administratīvais centrs. Vēsturiskā Kordovas pilsēta ir slavena ar saviem daudzkrāsainajiem iekšpagalmiem un mauru atstāto mantojumu. Pilsētā ir vesela virkne arābu, ebreju un citu tautu vēsturisko pieminekļu - tādu kā Ebreju kvartāls, sinagoga, Romiešu tilts, un, protams, mošeja. Izstaigājiet burvīgu arku un kolonnu labirintu, lai atklātu lielisku katoļu katedrāli, kas ir uzcelta tā centrā - šī patiešām ir unikāla reliģiska celtne. Nakts viesnīcā Kordova (Spānija).

 6. diena - 19.09.2018.(trešdiena) Spānija – Granāda – Alhambra pils. Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Granada - pilsēta uz trim pakalniem (par papildus samaksu: 50 €). Granāda ir viena no skaistākajām Spānijas pilsētām, monumentāla un vēsturisku notikumu apvīta tā plešas Sjerra Nevadas kalnu pakājē. Daudzus gadsimtus pilsēta ir bijusi arābu un kristiešu kultūru krustpunkts, un tas ir atstājis neizdzeēšamas pēdas tās veidolā. Granāda ir slavena ar daudziem svarīgiem vēstures pieminekļiem, ko tā mantojusi no mauru laikmeta, gotiskā perioda un renesanses. Ekskursija pa pilsētu. Alhambra - izcilākais arābu laiku piemineklis Spānijā - neparasta pils, cietoksnis un dārzi. Islāmticīgo mauru arhitektūras šedevrs un pēdējā mauru karalistes pils - atrodas kalnainā terasē Granādā, Dienvidspānijā. Sākotnēji Alhambra bija cietoksnis, ko uzbūvēja 889.gadā. 1333.gadā sultāns Jusufs I pārvērta to par karalisko pili. Pils patika arī kristīgajiem valdniekiem, kas vēlākos gadsimtos apmetās šeit uz dzīvi un steidza pils arhitektūrā ieviest savas izmaiņas. Taču pils joprojām atgādina par seno arābu greznību. Mēdz teikt - pabūt Andalūzijā un neredzēt Alhambru? Tas ir tas pats, kas apmeklēt Parīzi un nedoties pie Eifeļa torņa! (tie, kuri vēlas apmeklēt pili, biletes perk paši, vēlams jau menesi pirms braucienā, transfers uz Alhambru pili pl. 14:00, atpakaļ 18:00). Atgriešanās viesnīcā Kordova (Spānija). 

7. diena - 20.09.2018.(ceturtdiena) Kosta del Sol – Malaga – Marbelja. Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Brīnišķīgā Malaga un populārākais Vidusjūras kūrorts - Marbelja (par papildus samaksu: 50 €). Izbraukšana uz Malagu – Kosta del Sol galvaspilsētu. Ekskursija pa pilsētu, kas tika dibināta vairāk nekā 3000 gadu atpakaļ, Pablo Pikaso un Antonio Banderasa dzimtene. Īpašs Malagas lepnums ir unikālais arhitektūras stilu sajaukums, kas atklājas daudzajās celtnēs un kurām piemīt īpaša kultūras vērtība. Lieliskā katedrāle, Gribralfari cietoksnis, senā romiešu teātra drupas – šo vietu apmeklējums ļaus izjust patieso šīs spāņu pilsētas skaistumu. Iespēja nopeldēties Vidusjūrā. Vakarā parbrauciens uz populārāko kūrortu Kosta del Sol – Marbelja. Marbella - populārākais Vidusjūras kūrorts, kas atrodas provincē Malaga. Tā ir sena Ibērijas apmetne apmeklēja ne tikairomiešu ostas, bet arī arābu cietoksni. Ar attīstību tūrisma nozarē, maza zvejas pilsēta ir izveidojusies par vienu no luksusa kūrortiem pasaulē. Atgriešanās viesnīcā. 

8. diena - 21.09.2018.(piektdiena) Andalusia – Sevilja – Alkazāra karaliskā pils. Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Andalūzijas sirds - Sevilja (par papildus samaksu: 50 €). Brauciens uz Sevilju. Sevilja ir pilsēta Spānijas dienvidos Gvadalkiras upes krastos. Spānijas dienvidu kultūras, mākslas un finanšu centrs. Sevilja slavena ar flamenko deju un mūziku, saldumiem un Svētās nedēļas svētku procesijām. Seviļā, kā jau lielpilsētā ir viss. Katedrāle, milzīgi parki, laukumi, valdnieka pils (kas šeit, jau iepriekš minētās mauru kultūras ietekmē, tiek saukta par Karalisko Alkazaru). Ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks Seviljas Alkazars - pils ar mūžīgi ziedošajiem dārziem. Pēc mauru padzīšanas no Pireneju pussalas astoņus gadsimtus Alkazars bija Spānijas karaļu rezidence. Pilī var vērot gan arābu, gan viduslaiku, renesanses un baroka Eiropas arhitektūras iezīmes. Tā slavena ar saviem krāšņajiem dārziem. Atgriešanās viesnīcā. 

9. diena - 22.09.2018.(sestdiena) Atlantijas okeāns - Kadisa. Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Atlantijas pērle - Kadisa (par papildus samaksu: 50 €). Ostas pilsēta Kadisa izvietojusies uz vairāk kā 25 km garas, smilšainas zemes strēles Atlantijas okeāna krastā. Iepazīsimies ar pilsētas veco un jaunāko daļu, ostas rajonu. Pastaiga gar okeāna krastu. Otrajā dienas pusē Jums būs iespēja izbaudīt plašo pludmalu burvību. Atgriešanās viesnīcā. 

10. diena - 23.09.2018.(svētdiena) Spānija – Valensija. Brokastis. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridi, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Nakts viesnīcā Katalonijas reģionā (Spānija). 

11. diena - 24.09.2018.(pirmdiena) Francija – Pont du Gard. Brokastis. Apstāšanās pie unikāla apskates objekta - romiešu civilizācijas un inženierbūves brīnuma, Pont du Gard varenā akvedukta, kas apgādāja Nīmas pilsētu ar ūdeni līdz pat 18.gs. vidum. Provansas pilsēta Aviņona. Jau no ievērojama attāluma, kā dominante pār Ronas upes ieleju, saskatāmi Pāvesta pils apveidi Aviņonā. Nakts viesnīcā Miluzā apkārtnē (Francija). 

12. diena - 25.09.2018.(otrdiena) Vācija – Tirdzniecības centrs. Brokastis viesnīcā. Vācija. Tirdzniecības centra apmeklējums. Šeit Jūs atradīsiet gan drēbes un apavus, gan traukus un juvelierizstrādājumus, kosmētiku un parfimēriju, kā arī pārtikas izstrādājumus un daudz ko citu. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā. 

13. diena - 26.09.2018.(trešdiena) Polija – Lietuva – Latvija. Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 
- Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 8 € (līdz 65 gadiem) / 16 € (65+); 
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Granada - pilsēta uz trim pakalniem: 50 €;
 - izbraukuma ekskursija Nr.2:Brīnišķīgā Malaga un populārākais Vidusjūras kūrorts - Marbelja: 50 €; 
- izbraukuma ekskursija Nr.3: Andalūzijas sirds - Sevilja: 50 €; 
- izbraukuma ekskursija Nr.4: Atlantijas pērle - Kadisa: 50 €; 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK ! ! ! 

“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4;= Maksājot Rīgā = 180.00 €. 
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4;= Maksājot Rīgā = 150.00 €/ bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

- Alkazāra karaliskā pils (Sevilja): 20€ kopa ar gidu(minimums 20 personas - maksimums 30 personas);
 - Valensijas katedrāle: 2/7€; 
- Pont du Gard: 5 €; 
- Austiņas (Madride, Toledo, Kordova, Sevilja, Granāda, Kadisa, Valensija): 10 €
 - Katedrāle (Mošeja): 10 €
 - Katedrāle Seviļjā : 9.50 €

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.