Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30
1
2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Jaunais gads Sāremā salā (svētku vakariņas iekļautas cenā)cena: € 209.00 € 199.00

 

 

30.12.2021 - 01.01.2022

3 dien.

 

Smelsimies enerģiju, gūsim skaistumu, iemantosim noslēpumainu spēku, spēcināsim pozitīvās enerģijas, atbrīvosimies no aizejošā gada bēdām un sliktajām īpašībām. To visu piedzīvosim caur simbolismu, leģendām un nostāstiem Jaungada braucienā uz Sāremā salu.

 

1.DIENA

9:00 izbraukšana no Rīgas. Nesteidzīga kafijas pauze Iklā – Latvijas Igaunijas pierobežas kafejnīcā. Pārbrauciens līdz prāmim Virtsu ostā.

Muhu salas Katrīnas baznīcas apmeklējums. Tā ir viena no skaistākajām lauku baznīcām Igaunijā, kas celta agrās gotikas stilā. Muhu baznīcas interjera izskatu nosaka augsti griesti, kupolveida arkas, bet kora daļā krusta velves. Uz baznīcas kora telpas ziemeļu un austrumu sienām ir saglabājušies sienas gleznojumu fragmenti, kas ir datēti ar 1330.gadu.

Blestas akmeņi - piemineklis,kas veltīts skaistajai ziemeļvalstu dievietei Blestai. Leģendu apvītais apskates objekts.

Vēl viens svarīgs Sāremā akmens ir saistīts arī ar mītiem un leģendām - Piretas akmens. Neliela foto pauze. Uzzināsim leģendu, kas saistīta ar šo akmeni.

Kāli meteorīta krāteris, kas ir brīvi pieejams apskatei un tiek uzskatīts par astoto lielāko krāteri pasaulē un ir viena no populārākajām apskates vietām visā Sāres apriņķī. Tā mistiskā pievilcība piesaista apmeklētāju uzmanību gan vasarā, gan ziemā.

Dienas otrajā pusē ierašanās viesnīcā Kuresārē. Kuresāres Bīskapa cietoksņa apskate. Šobrīd cietoksnī atrodas Sāremā muzejs ar pastāvīgo ekspozīciju un dažādām pagaidu izstādēm. Kuresāres cietoksnis un vienīgā viduslaiku ēka, kas Baltijas valstīs ir saglabājusies bez nozīmīgiem rekonstrukcijas darbiem.

Viesnīcā pieejamas vairākas saunas ( iekļauts cenā)

Nakts viesnīcā Kuresārē.

 

2.DIENA

Brokastis.

Saaremaa "Kadakasiirup” saimniecības apmeklējums. Gandrīz 500 gadus vecajā Leedri ciematā, kas atrodas Rietumsāremā, sīrupu saimnieces no kadiķiem un cukura vāra burvīgus gardumus, kam pievieno riekstus un ogas, garšaugus un garšvielas. Kadiķis pēc tautas ticējumiem ir vitalitātes un veselības devējs: plaušām dod jūras atspirdzinājumu, kauliem - vasaras siltumu, bet balsij - spēku.

Ohesāres plakano akmeņu piekraste. Apmeklētāju acīm paveras pasakaini skaists un skandināvisks skats – plakanajā akmeņu piekrastē , kas ir tūristu viena no iemīļotākajām vietām, ir sacelti dažāda izmēra torņi. Kā vēsta leģenda – tā ir vieta, kur atstāt savas sliktās īpašības un grēkus, atdot jūrai to, ko līdzi vairs vest negribas.

Pēc tam mūsu ceļš ved tālāk uz salas noslēpumaināko vietu, pašos salas dienvidos, kur pāri jūras šaurumam ir saskatāma mūsu pašu mīļā Kolka – Serves zemesrags. Šīs vietas pērle – 1960. gadā uzstādītā koniskā monolītbetona bāka. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai nelielajā viesnīcas SPA zonā (neierobežots apmeklējums ir iekļauts ceļojuma cenā).

Vakara izklaides programma - Svētku vakariņas un dejas DJ mūzikas pavadībā.

 

3.DIENA

Brokastis.

Pangas stāvkrasts, kas ir vairāk kā 20 metru augsta, kadiķu ieskauta klints pašā jūras krastā. Stāvkrastā apskati lielāko dolomīta saules pulksteni, kā arī iemūžini neatkārtojamo skatu un dabas varenību.

Pārbrauciens līdz Kuivastu ostai. Mājupceļā apstāsimies Pērnavā pie lielveikalā nelielai iepirkšanās pauzei.

Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
 • Prāmis Virtsu - Muhu sala - Virtsu
 • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi;
 • Nakšņošana viesnīcā un brokastis;
 • Saunas apmeklējums viesnīcā;
 • Svētku vakariņas viesnīcā;

 

PAPILDU IZMAKSAS:

 • Veselības aprdošināšana - no 3 EUR;
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru - 65 EUR;
 • Papildvieta autobusā - 60 EUR;
 • Kuresāres bīskapa cietoksnis ieejas biļete - no 8 EUR ;
 • Kadiķu sīrupa degustācija - 4 EUR;
 • Katrīnas baznīcas apmeklējums - ziedojumi;

 

INFORMĀCIJAI:

 • Jūsu vieta autobusā tiks rezervēta pēc avansa iemaksas 20% apmērā. Atlikusī summa jāapmaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma.;
 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru;
 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei;
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC);
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

 

Vēlam Jums patīkamu atpūtu!

 

Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses ielā 9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

2021.g.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.