Parīze. Jaunā 2019. gada sagaidīšana.

 

Cena : € 275,- 265,- €


Luksemburga, Reimsa, Parīze, Disnejlenda, Antverpene


Datums : 28/12 - 03/01/2019


7 dienas

visas naktis - viesnīcās 


1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

 

2. diena “Rietumpolija – Luksemburga – Mecas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Poliju, Vāciju. Viena no mazākajām valstīm pasaulē - Luksemburgas Lielhercogiste un tās krāšņā galvaspilsēta – Luksemburga (Lëtzebuerg/Luxembourg). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Mecas apkaimē.

 

3. diena “Mecas apkaime – Reimsa – Parīze – Parīzes apkaime” Ceļš pa Franciju. Pauze Reimsā (Reims)  - Šampaņas senā galvaspilsētā. Pilsēta Francijas vēsturē spēlē īpašu lomu, jo viduslaikos tā bija Francijas karaļu kronēšanas vieta. Reimsas katedrāle. Ceļš pa Franciju. Iekārtošanās viesnīcā Parīzes apkaimē. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīze (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Opéra Garnier, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, d’Orsay muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka, Moulin Rouge kabarē. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

 

4. diena “Parīzes apkaime – Parīze – Parīzes apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru – Cité salu un apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar kuģīti pa Sēnu: Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Brīvais laiks Parīzē. Patstavīgi - Jaunā 2019. gada sadaidīšana Elizejas laukos vai pie Eifeļa torņa. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

 

5. diena “Parīzes apkaime – Parīze – Disnejlenda – Parīzes apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Monmartru vai brauciens uz Disnejlendu. Iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Alternatīvi: Disnejlenda (Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē)

 

6. diena “Ziemeļfrancija – Antverpene – Polijas Rietumi” Ceļš pa Franciju, Beļģiju. Antverpene (Antwerpen/Anvers) – lielākā Beļģijas Flandrijas pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu. Het Steen cietoksnis, Grote Markt laukums, Antverpenes Dievmātes katedrāle, Meir iela-promenāde, Rubensa nams. Ceļš pa Beļģiju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

 

7. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu.

 


 

Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

 

Papildus izdevumi: 

Parīzes apskates ekskursija – 45 €, 

iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru - 30€,

iepazīšanas ar Monmartru - 25€,

brauciens uz Disnejlendu - 15€,

pastaiga pa Antverpeni - 10€.

 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.


 

 ieejas biļete Disnejlendā 1 parkā -  75€ (69€ bērniem līdz 11 g.v.),

 kuģītis pa Sēnu – 15 €, 

 Parīzes transporta biļete - 1.90 €, 


AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no  0.95 € dienā.

 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.