HORVĀTIJAS VALDZINĀJUMS

 

Cena : € 392,- 299,- € -akcijas cena piemaksājot par izbrauk.eksk.pak.)datums :19.07. – 28.07.2018. 
10 dienas / visas naktis naktsmītnēs 

(ATPŪTA TROGIRAS RIVJERĀ) SPLITA – TROGIRA – DUBROVNIKA – RAFTINGS PA CETINAS UPES KANJONU – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – KRAVICAS ŪDENSKRITUMS - KRKAS PARKS – PLITVICAS EZERI 

1.diena. 19.07. „Un ceļojums sākās...” 5:00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

2.diena. 20.07. „Ceļš uz sapņu zemi Horvātiju...” Brokastis*. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjeras apkaimē. Nakts apartamentos 3*Trogiras apkaimē. Ierašanās naktsmītnē. 7 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē, Trogiras Rivjerā, kūrortpilsētā Okrug Gornij. 

3.diena. 21.07. „Brīnišķīgo salu diena – zivju pikniks...” Brokastis*. Piedāvājam pēc garā ceļa dodieties atpūtas izbraucienā ar kuģīti – zivju pikniks, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā ļaujieties peldei kristāldzidrajā jūras ūdenī un saules stariem! Pēc peldes Jūsu izsalkumu remdēs grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā. 

4.diena. 22.07. „Skaistākā Hercegovinas pilsēta – Mostāra...” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Mostāra - šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē, pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi. Brīvs laiks pilsētā, lai iegādātos suvenīrus. Pēc Mostāras dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem, kur varēsiet atveldzēties pēs pilsētas kņadas. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā. 

5.diena. 23.07. „Vēstures elpa un ūdens šalkas? Splita, Trogira, Krka...” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Splitu un Krkas nacionāla parku, Trogiru. Lielākās senās Dalmācijas unAdrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija, vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Splitas aizstāvja Sv.Duje katedrālē. Krkas nacionālais parks ir populārākais apskates objekts Horvātijā. Krkas parks atrodas uz Krka upes, kura sākas netālu no Kninas. Parka teritorijā Jums būs iespēja, peldēties kalnu upē, atpūsties un nobaudīt upes foreli krodziņos. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā.

 6.diena. 24.07. „Pārsteidzošais dabas fenomens – Plitvicas ezeri...” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Plitvicas nacionālo parku. Izbraukšana uz vienu no Horvātijas Nacionālajiem parkiem – Plitvicas ezeriem, kurš iekļauts UNESCO sarakstā. Dabas radīts fenomens – 16 dažādos augstuma līmeņos esošie ezeri, kas savā starpā saistīti ar vairākiem lieliem un maziem ūdenskritumiem. Pavadiet dienu brīnumainā pasaulē – ezeri, šalcošie ūdenskritumi, baltie Horvātijas akmeņi. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā. 

7.diena. 25.07. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū...” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Dubrovniku. Dubrovnika ir iekļauta UNESCO sarakstā. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!” Pilsēta-cietoksnis – tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu.” Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa slavenajiem pilsētas mūriem, vai izbaudīt pilsētas panorāmu uzbraucot ar pacēlāju kalnā, lai paslēptos no svelmes, dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali vai doties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt parkā. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās apartamentos 3* Trogiras Rivjerā. 

8.diena. 26.07. „Raftings uz Cetinas upes...” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras. Ja Jums patīk aktīva atpūta, tad raftings ir domāts Jums! Raftings - brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, pieredzējušu instruktoru pavadībā. Brauciena laikā varēsiet vērot Cetinas upes kanjonu - skaistākos dabas skatus Dalmācijā. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā. 

9.diena. 27.07. „Ar jauniem iespaidiem uz mājām...” Brokastis*. Agri no rīta izbraukšana mājup. Horvātija. Slovēnija. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Ostarvas apkaimē. 

10.diena. 28.07. „Ceļš mājup...” Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 

7 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 
4-vietīgos,gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. 
Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij. 4-vietīgi apartamenti 3*,
bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). 

Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā. Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3 €. 

Samaksas kārtība: 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no kopējās ceļojuma summas; 
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms izbraukšanas. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi, • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, • brokastis 2. un 10. dienā(*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), • naktsmītne Horvātijā 7 naktis, 4-vietīgos apartamentos bez ēdināšanas • grupas vadītāja pakalpojumi Piemaksas un papildus izdevumi: • vietējais tūrisma nodoklis: 1 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā); • 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas 60 €, • 2- vietīgā Studio tipa apartamentā ar brokastīm no personas 109 €, • 3-tā, 4-viet. apartamentā 130 €, • vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 6 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 150 €, • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €, • piemaksa par broksatīm Horvātijā no personas 49 €, • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports, • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €). Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija uz Splitu, Trogiru un Krka n.p. 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Mostāru 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Plitvices ezeru n. p. 30 €; Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 135 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 120 €, bērniem līdz 14g. 99 €. Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €; Iejas biļete Krka n.p. 145 Kn; Ieejas biļete Plivicas n.p. 160 Kn; Kravicas ūdenskritums 2 €, Raftings + transfērs 40 €; vienas brokastis Horvātijā 7 €. 2017. gada izmaksas. 1€~7,5 HRK (Horvātijas kuna). *Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €