Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

MAKARSKAS RIVJĒRACena : € 700,- 640,- €

 

 

datumi : 16.08.23.
11 dienas / / visas naktis viesnīcās / apartamentos 

JŪRA, SAULE UN PARKI HORVĀTIJĀ ATPŪTA PIE JŪRAS - TROGIRA – SPLITA – ZIVJU PIKNIKS – DUBROVNIKA – LOKRUM SALA – MOSTARA – VRELO BUNE – AUSTERU FERMA – VĪNU DEGUSTĀCIJA – PLITVICES EZERI - TERMĀLIE BASEINI


1.diena.  5:00 izbraukšana no Rīgas, laiks ceļā, Lietuva, Polija… nakts viesnīcā Čehijā.

 2.diena. Brokastis. Turpinām braukt, lai ātrāk satiktos ar Adrijas jūru… visa diena ceļā, pieturēsim kādā veikalā Austrijā, pārtikas iegādeišai dienai un vakaram. Ierašanās ap 23:00 un nakts apartamentos Makarskā. 

3.diena. Brīva diena jūrai, saulei, Makarskas izpētei un atpūtai pēc paša ieskatiem. Nakts apartamentos Makarskā. 

4.diena. Pasākums, kurš aizņems visu dienu - Zivju pikniks - ar kuģīti dodamies jūrā, peldamies, sauļojamies, ēdam jūras zivis, dzeram vīnus, limonādi. Nakts apartamentos Makarskā. 

5.diena. Brīvs rīts saulei, jūrai. Ap 12:00 dodamies uz Trogiru un Splitu - ekskursijas ar vietējo gide ļaus labāk iepazīt pilsētas, to atmosfēru, bagāto vēsturi. Akmeņiem bruģētā senatnīgā Trogira un impērījas laiku Splita kā kontrasts gaiši zilajiem Adrijas jūras ūdeņiem un nelielajai Makarskai. Nakts apartamentos Makarskā. 

6.diena. Brīvs rīts saulei un jūrai. Ap 12:00 braucam uz Dubrovniku. Ja ir kāda pilsēta - brīnums pie jūras, tā ir baltā Dubrovnika - pilsēta, cietoksnis. Ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā. Pēc ekskursijas dosimies uz Lokrum salu, kura ir noslēpumiem apvīta un ar kuru saistās neparastā leģenda par benediktiešu mūkiem. Dodoties pastaigā, iepazīsim salas vēsturi un tagadni, mūs priecēs botāniskais dārzs, kur brīvā dabā redzēsim pāvus. Kad atgriezīsimies Dubrovnikā mums būs iespēja paēst vakariņas kādā no daudzajiem krodziņiem. Atgriešanās apartamentos Makarskā ap 23:00. 

7.diena.  Brīvs rīts saulei un jūrai. Ap 12:00 diena Bosnijā un Hercegovinā. Brauciens līdz skaistākajai pilsētai valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, lai iegādātos suvenīrus. Tad seko neilgs pārbrauciens līdz Blagai ciematiņam. Vrelo Bune – Bunas avots Blagaj ciematiņā ir novērtēts kā spēcīgākais Eiropā – ūdens tajā tik tīrs kā jaunības eliksīrs. Vietas mistisko auru pastiprina skaistā ainava. Nakts apartamentos Makarskā. 

8.diena. Rīts Makarskas rivjerā. Ap 12:00 izbraukšana uz Horvātijas dvēseli - pilsēta Ston. Austeru ferma... Dienu sāksim ar austeru fermas apmeklējumu, kur izmēģināsim elitāru jūras delikatesi – svaigas austeres, kā arī vietējo vīnu “Plavac mali”. Laiks ceļā līdz Ston. Senās pilsētas Ston vecpilsētas abas daļas ieskauj viens nocietinājumu mūris, kura garums sastāda 5,5 kilometrus – pats lielākais fortifikācijas komplekss Eiropā. Šeit atrodas sāls ieguves vieta, kur ieguva sāli jau senās Romas laikā un turpina vēl šodien. Iespēja uzkāpt uz “Stonas mūri”, kuru dēvē par astoto pasaules brīnumu. Pēc ekskursijas atpūtīsimies vienā no labākajām pludmalēm, kuru vietēji dēvē par “Horvātijas Maldīvu”, dēļ to maigajām smiltīm, kas ir liels retums šajā reģionā. Nakts apartamentos Makarskā. 

9.diena.  Atvadas no Makarskas, uzsākam ceļu mājup, vēl apskatot lielisko Plitvices parku - daudzi simti ūdenskritumi, kalni un ezeri. Nakts viesnīcā pie Mariboras. 

10.diena. Brokastis*. Izbraukšana uz Austriju, termālo baseinu zemi Štīriju. Pelde H2O SPA resort termālajos ūdeņos. Pārbrauciens uz Čehiju, naksts viesnīcā pie Ostravas. 

11.diena. Brokastis. Ceļš mājup… Polija, Lietuva.. vēlu vakarā, naktī atgriešanās Rīgā 

Samaksas kārtība
 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
 • Atlikusīsumma jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 
• transporta un ceļa izdevumi,
• 3 naktis viesnīcas (Čehijā turp un atpakaļ, pie Mariboras atpakaļ) ar brokastīm 2vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
• 7 naktis apartamentos Makarskā bez brokastīm (4- un 6-vietīgi apartamenti ar virtuvi, dušu, tualeti un 2- 3vietīgām guļamistabām). 

• Izbraukuma ekskursijas bez ieejas biļetēm 
• grupas vadītāja pakalpojumi. Piemaksas un papildus izdevumi : 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 170, 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 
• pilsētas sabiedriskais transports, 
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9.90€ (65 - 69 gadu vecumā 19.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 31.35€) •
 AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 26.95€ (65-69 gadu vecumā 46.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 71.50 € ). 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 33.00 € 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.