Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Neapoles karalisteCena : € 460 355,- €

 

 

 Roma, Neapole, Pročida, Pompeji, Sorento, Amalfi, Ravello, Kazerta, Sv. Agata, Paduja 

Datumi : 28.04., 22.06., 18.08.
9 dienas, 
visas naktis - viesnīcās 

1. diena “Rīga – Čehija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijā. 

2. diena “Čehija – Romas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Nakts - viesnīcā Romas apkaimē. 

3. diena “Romas apkaime – Roma – Neapoles apkaime” Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – ekskursija Romā: Venēcijas laukums, Venēcijas pils, Kapitolija kalns, Viktoriāns, Marčello teātris, Romas Forums, Kolizejs, Spānijas laukums, Condotti iela, Trīsvienības baznīca, Trevi strūklaka, Sv. Enģeļa pils, Sv. Pētera katedrāle. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Neapoles apkaimē. 

4. diena “Neapoles apkaime – Neapole – Pročida – Neapoles apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Neapoli un Pročidu. Sengrieķu dibinātā Neapole (Napoli) – lielākā Dienviditalijas pilsēta, Kampānijas reģiona galvaspilsēta. Karaļu pils, Castello Nuovo, San Frančesko di Paolo baznīca, Umberto galerija, Sankarlo teātris, Toledo iela, rātsnams. Brīvais laiks. Atpūta pie jūras šarmantā Pročidas (Procida) salā. Nakts – viesnīcā Neapoles apkaimē. 

5. diena “Neapoles apkaime – Sorento – Pompeji – Neapoles apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sorento un Pompejiem. Pompeji (Pompei). Seno romiešu pilsētas drupas. Pilsēta tika iznīcināta Vezuva izvirduma laikā 79. gada 24. augustā. Izvirduma laikā pilsētu pārklāja bieza pelnu kārta, tāpēc pilsēta saglabājusies praktiski neskarta. Vakarā - atpūta Sorento (Sorrento). Tasso laukums, Itālijas prospekts, pilsētas dārzi, skati uz Neapoles līci un Vezuvu. Nakts – viesnīcā Neapoles apkaimē. 

6. diena “Neapoles apkaime – Amalfi – Ravello – Neapoles apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Amalfi un Ravello. Amalfi piekraste tiek uzskatīta par vienu no krāšņākām Italijā. Amalfi (Amalfi) ir viens no Eiropas iekārojamākajiem un romantiskākajiem ceļojumu galamērķiem, kas valdzina ceļotājus jau kopš senatnes. Atpūta pie jūras. Burvīgā Ravello (Ravello) pilsētiņa atrodas kalna nogāzē ar lielisku skatu uz Salerno līci. Nakts – viesnīcā Neapoles apkaimē. 

7. diena “Neapoles apkaime – Kazerta – Sv. Agata – Ziemeļitālija” Brokastis. Kazerta (Caserta). Pēc vēlēšanās – Neapoles karaļu grandiozās pils apmeklēšana. Fotopauze Sv. Agatā (Sant’Agata de’Goti). Pārbrauciens uz Itālijas Ziemeļiem. Nakts – viesnīcā Itālijā Veneto reģionā. 

8. diena “Ziemeļitālija – Paduja – Dienvidpolija” Pauze Padujā (Padova). Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos vai Polijā. 

9. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 8. uz 9. dienu.


 € 170 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
 € 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās) 

Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi:
 ekskursija Romā - 25€,
 brauciens uz Neapoli-Pročidu - 65€ (ieskaitot kuģu biļeti),
 brauciens uz Pompejiem un Sorento – 45€ (bez ieejas biļetes), 
 brauciens uz Amalfi un Ravello – 55€ (ieskaitot transporta biļeti) 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā.
 Pompeju ieejas biļete - 15 €, Kazertas pils - 12€ Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise AAS BAN. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.