Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6
7
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

VĀCIJAS ATRAKCIJU PARKI BERLĪNECena : 359 € 259 €

 

 

Lūdzu, pagaidiet....šī lapaspuse tiks pāradresēta uz jaunulapaspusi...

Пожалуйста, подождите....эта страница будет переадресована на новую страницу....

 ZOO – AKVĀRIJS – HAIDEPARKS – SAFARI – SERENGETI PARKS  Datumi : 25.08.


5 dienas / Visas naktis viesnīcās 


 1.diena. „Un ceļojums sākās...” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Slubices apkaimē. 


2.diena.  „Jaunu piedzīvojumu gaidās...” Brokastis*. Izbraukšana uz Berlīni. Iepazīšanās ar pilsētu. Mūsdienu Berlīne - ir viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Berlīnes Zoodārzs ir ne tikai plašākais (35 h), bet arī vecākais (darbojas kopš 1844.g.) ZOO Vācijā. Te mitinās 17 tūkstoši dzīvnieku! Turklāt arī pats zoodārzs kā arhitektūras objekts ir ievērojama apskates vieta, sevišķi divu 27 tonnas smago ziloņu ieejas vārtos dēļ. Teritorijas plašums un sakoptība paver lieliskas iespējas patīkamai, mierpilnai pastaigai, kas ļauj atpūsties pēc ikdienas burzmas un steigas. Berlīnes zoodārzs ir kļuvis par neatņemamu Berlīnes un tās iedzīvotāju dzīves sastāvdaļu un par iemīļotu ģimenes atpūtas vietu, kurā labi jūtas gan dzīvnieki, gan bērni, gan viņu vecāki. Pārsteidzošs ir arī akvārijs, kas atrodas zooparkā. Toties var redzēt visu, sākot no zirnekļiem, čūskām un vardēm līdz pat iespaidīgām medūzām un haizivīm. Ja kāds vēlas pārliecināties par savu drosmi, var doties uz krokodilu mītni. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Hanoveres apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


3.diena.  „Piedzīvojumu un pārsteigumu pasaulē...” Brokastis*. Izklaide un piedzīvojumi lielākajā Ziemeļvācijas atrakciju „pilsētā” – Haideparks! Parku vienmēr piepilda prieks, jautrība un bērnu smiekli. Atrakciju parks jau vairāk nekā 40 gadus priecē bērnus un pieaugušos. Ja vēlaties sev un saviem bērniem uzdāvināt dienu, kas piepildīta ar pozitīvām un neaizmirstamām emocijām, tad Haideparks ir priekš Jums! “Pūķu ala”, “Dēmonu lidojums”, “Nostaļģijas karuselis”, Panorāmas lifts”, “Spoku medības”, “Pirātu kuģis”... Jūs gaida raftings, bobslejs, amerikāņu kalniņi un citas galvu reibinošas atrakcijas. Ir daudz atrakciju, kas sadzīvo ar mierīgiem stūrīšiem, kuros pēc galvu reibinošiem nobraucieniem un apļojumiem var laiski pavizināties kuģīšos vai vilcieniņos. Parkā ir padomāts arī par pašiem mazākajiem. Viņus priecēs gan vecumam piemērotas atrakcijas, gan krāsaini un koši leļļu un aktieru priekšnesumi! Lai Jums piedzīvojumiem piesātināta diena. Nakts 3* viesnīcā Hanoveres apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


4.diena.  „Safari pasaulē...” Brokastis*. Izbraukšana uz Safari – Serengeti parku. Eiropas lielākais safari parks "Der Serengeti Park", kur apskatāmi vairāk nekā 1500 dzīvnieki, tostarp ziloņi, retie baltie tīģeri un lauvas. Braucot pa parka teritoriju, ik pa laikam ceļu aizšķērso degunradži, kamieļi, antilopes... Safari nevar salīdzināt ar parasta zooloģiskā dārza apmeklējumu. Šeit Jums būs iespēja gan caur autobusa logu vērot žirafes, lauvas, tīģerus, paviānus un citus dzīvniekus brīvā dabā, gan pašiem barot un samīļot Eiropā sastopamos dzīvniekus – stirnas, kalnu kazas, ēzelīšus u.c. "Der Serengeti Park" ir trīs lielas daļas: "Serengeti Safari" (safari parks), "Dschungel Safari" (Džungļu safari jeb mērkaķu un lemuru mītnes, kur var ieiet iekšā) un "Abenteuer Safari" (piedzīvojumu un atrakciju parks). Safari daļu, pa kuru pārvietojas ar transportlīdzekļiem, veido daudzi lieli aploki, piemēram, "Dienvidāfrika", "Tundra", "Amazone", "Kenija" un "Savanna", kur atrodas nosaukumā ietvertajam reģionam atbilstoši dzīvnieki. Džungļu safari daļā ir vairākas mītnes ar mērkaķiem un lemuriem, kur var ieiet iekšā un apskatīt zvēriņus tuvumā. Ja apsēžas un uzvedas mierīgi, kāds no ziņkārīgajiem ķepaiņiem parasti uzlec uz pleca vai pat uz īsu mirkli iekārtojas klēpī, ļaujot sevi noglāstīt. Karuseļi un atrakcijas "Abenteuer Safari" - gan galvu reibinoši karuseļi pieaugušajiem, gan mierīgāki – mazajiem apmeklētājiem. Un tas viss kopā ir neaizmirstamu emociju karuselis! Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.


 5.dienas. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..” Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 


• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

 • grupas vadītāja pakalpojumi. 


Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 85 

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 80 

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 

 • pilsētas sabiedriskais transports AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65 - 69 gadu vecumā 9.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 13.50 € ). Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 Berlīnes ZOO 15,50 € (bērniem līdz 15 g.v. – 8 €);

 Berlīnes ZOO + Akvārijs 21 € (bērniem līdz 15 g.v. – 10,50 €); 

 Haideparks 47,50 € (bērniem līdz 11 g.v. – 39 €);

 Serengeti 34,50 € (bērniem līdz 12 g.v. – 27,50 €); 

 Safari autobuss 5,50 €. 


2018.gada izmaksas 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.