Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
Pasūtīt aviobiļetes  |  Kolektīvie pieteikumi  |  Apdrošināšana  |  Dāvanu kartes  |  Noderīga informācija  |  Aģentiem  |  Speciālie piedāvājumi 

Kā rezervēt?

Jūs varat ierakstīt pilsētu nosaukumus angliski (piemēram, London, LONDON, london), vai izmantot IATA 3 burtu pilsētas kodu (t.i., LON), vai izmantot pilsētu meklētāju (blakus pilsētu laukam).

Pasažieru dati:

Lūdzu, aizpildiet formu, izmantojot latīņu burtus, KĀ PASĒ - piem., 'Liepiņš Jānis', jāraksta LIEPINS JANIS. Ailes ar zīmi ( * ) ir obligātas aizpildīšanai.

 

Mūsu sistēmā Jūs varat:

  • Meklējiet biļetes pēc vēlamajiem ceļojuma datumiem.

Izvēlieties izlidošanas un ielidošanas pilsētu, datumu, ceļojuma klasi un vietu skaitu. Atcerieties, ka, ja Jūs ceļojat kopā ar mazu bērnu (0-2 g.v.), Jums nav jārezervē papildus vieta!

Pēc tam, kad būsiet nospieduši “Meklēt”, sistēma jums piedāvās ceļojuma iespējas, kas sašķirotas pēc cenas (pilna cena pieaugušajam, ieskaitot nodokļus). Sistēma meklē zemākos tarifus, kas attiecas uz Jūsu izvēlētajām pilsētām (No / Uz), un kur ir dabūjams jūsu norādītais vietu skaits. Jums ir jāizvēlas, nospiežot pogu “Rezervēt” blakus vēlamajai cenai. Pēc tam jums būs jāieraksta pasažieru vārdi, telefona numuri (iesakām pilno formātu, t.i., +371 *******), e-pastu, kontaktpersonu (ja vēlaties) un papildu piezīmes vai vajadzības (ja vēlaties). Tad ieklikšķiniet “Apstiprināt rezervēšanu” un, ja tā būs veiksmīga, tad Jums tiks piešķirts īpašs rezervācijas identifikators (lokators). Mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums vienas darbdienas laikā pēc Jūsu pasūtījuma apstiprināšanas.

Šeit aprakstītā rezervēšanas metode ir ātra un viegla, jo dators veic visas nepieciešamās darbības, Jums tikai jāizvēlas piedāvātā “Gatavs rezervēt” opcija.

Izmantojam rezervēšanas sistēmas: SIRENA - aviobiļetes pa Krieviju un NVS valstīm, AMADEUS, Galileo - aviobiļetes pa visu pasauli. Mūsu sistēma meklē labākās cenas, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks PakalpojumiAutobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.