Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Grieķija senā un mūsdienīgā ar Korfu saluCena : € 595,- 450,- €

 

 

 

GRIEĶIJA SENĀ UN MŪSDIENĪGĀ AR KORFU SALU

Miškolctapolca, Kalampaka, Meteora, Loutraki, Atēnas, Epidaura, Nafplija, Mikēnas, Idras sala,

Perahoras pussala, Areopoli, Gerolimenas, Vatija, Paleokastrica, Kerkira, Sofija, Arada

13 dienas, visas naktis – viesnīcās

 

Izbraukšanas datums:  20/07/2019, 17/08/2019, 14/09/2019

Cena:                       € 595       vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā

                                € 190       papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

€ 130       papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

 

1. diena

“Rīga – Ziemeļungārija”

Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.

2. diena

“Ziemeļungārija – Miškolctapolca – Bulgārijas ziemeļi”

Brokastis. Pēc vēlēšanās - alu termālā kompleksa apmeklēšana Miškolctapolcā (Miskolctapolca). Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju, Bulgāriju. Nakts - viesnīcā Bukarestes apkaimē.

3. diena

“Bulgārijas ziemeļi – Kalampakas”

Brokastis. Ceļs pa Rumāniju. Donavas šķērsošana. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Nakts – viesnīcā Grieķijā Trikalas apkaimē.

4. diena

“Trikalas apkaime – Meteora – Kalampaka – Lutraki”

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Meteoru, Kalampaku, Ikonu fabriku. Meteoras (Μετέωρα) apskate, kur uz klintīm bizantiešu laikā tika uzcelti daži klosteri. Mūsdienās Meteorā darbojas 6 klosteri. Viesosimies vienā no tiem. Pauze Kalampakas (Καλαμπάκα) pilsētiņas centrā. Ikonu ražotnes apmeklējums. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā - iekārtošanās viesnīcā Lutraku (Λουτράκι) kūrortpilsētā, kura atrodas pie Jonijas jūras Korintas līča. Tā izstiepusies gar pašu jūru 3 km garumā, ar lielisku krastmalu, pilnu ar tavernām, restorāniem, bāriem. Šī kūrortpilsēta plaši pazīstamā ar saviem minerālūdens avotiem. Nakts – viesnīcā kūrortpilsētā.

5. diena

“Lutraki – Atēnas – Lutraki”

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Grieķijas galvaspilsētu Atēnām (Αθήνα). Apskates ekskursija pa pilsētu: Stadiu prospekts, Nacionālais parks, Sindagma, Parlamenta ēka un sardze, Kolonaki kvartāls, marmara Olimpiskais stadions, Zappions, Olimpijas Zeva templis. Akropoles patstāvīgs apmeklējums ar iespēju apskatīt Propilejus, Nīkes templi, Partenonu, Erehtionu. Skatu laukums ar Atēnu brīnumskatiem. Brīvais laiks Plakas, Anafiotikas un Monastiraku kvartālu apskatei, muzeju apmeklēšanai un iepirkšanās pastaigām. Vakarā, pēc vēlēšanās - grieķu folkloras programma ar vakariņām. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

6. diena

“Lutraki – Idra – Lutraki”

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Idras salu. Ir iespēja doties izbraukumā ar kuģi pa Egejas jūru un apmeklēt Idru (Ύδρα) - vienu no krāšņākajām salām Egejas jūras Saronikas līcī. Tā ir viena no klusākajām un tīrākajām salām. Ēzeļi un mūļi ir Idras salas vienīgais transports, jo te pastāv aizliegums braukt ar automašīnu. 17.-19. gs. no jūras tirdzniecības gūtā peļņa nodrošināja Idrā augstu dzīves līmeni, ko arī šodien var redzēt salas lieliskajā arhitektūrā, jo Idra saglabājusi savo pievilcīgo izskatu un šarmu. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

7. diena

“Lutraki - Perahoras pussala - Lutraki”

Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakarpusē pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Perahoras pussalu. Perahoras pussala. Peldēšanas pauze pie skaistas Vuliagmeni lagūnas (λίμνη Βουλιαγμένης). Hēras tempļa drupas patstavīgs apskats. XIX gs. Melagavi baka - viena no skaistākām Grieķijā. Korintas līca skati. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

8. diena

“Lutraki – Mani pussala – Lutraki”

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Mani pussalu. Mani (Μάνη) pussala atrodas Peloponesas dienvidos, Lakonijā, kur dzīvo spartiešu pēcteči. Areopoli (Αρεόπολη) – XIX gs. Neatkarības karu sākumvieta. Gerolimenas (Γερολιμένας) un tās līcis. Pludmales. Atpūta pie jūras. Mani pussalas nami-torņi kalnos, lieliskās ainavas. Pauze Vatijā (Βαθειά) - pamestajā pilsētā. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

9. diena

“Lutraki – Epidaura – Nafplija – Mikēnas – Grieķijas ziemeļrietumi”

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Argolīdu. Senā Epidauras (Έπίδαυρος) teātra patstavīgs apmeklējums, kam piemīt unikāla akustika. Pirmās brīvās Grieķu valsts galvaspilsētas Nafplijas (Ναύπλιο) apskate. Mikēnas (Μυκήναι) - senas civilizācijas centrs, kur tika atrasta “Agamemnona” zelta maska. Agamemnona pils „ciklopiskie mūri”. Mikēnu arheoloģiskās zonas patstavīgs apmeklējums. Korintas kanāla, kas savieno Egejas jūru un Jonijas jūru, šķērsošana. Fotopauze. Atgriešanās Lutrakos. Pārbraukšana uz Ziemeļgrieķiju. 2883 m garš Rio-Antirio vanšu tilts (Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου). Nakts - viesnīcā Grieķijas Ziemeļrietumos.

10. diena

“Grieķijas ziemeļrietumi – Paleokastrica – Kerkira – Grieķijas ziemeļi”

Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korfu salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Korfu (Κέρκυρα/Corfù) salu. Paleokastricas (Παλαιοκαστρίτσα) kūrorts. Atpūta pie jūras. Iepazīšanas ar salas galvaspilsētu – Kerkiras (Κέρκυρα) pilsētu: Spianada, Vecā Citadele, Jaunā Citadele, Sv. Spiridona baznīca. Eksistē uzskats, ka Kerkiras pilsēta ir visskaistākā pilsēta Grieķijā. Brīvais laiks. Atgriešanās kontinentā. Ceļš pa Grieķiju, Albāniju. Nakts - viesnīcā Grieķijas ziemeļos.

11. diena

“Grieķijas ziemeļi – Sofija – Rumānijas rietumi”

Brokastis. Ceļš pa Grieķiju, Bulgāriju. Pauze Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā (София). Nakts – viesnīcā Rumānijā.

12. diena

“Rumānijas rietumi – Arada – Polijas dienvidi”

Ceļš pa Rumāniju. Pauze Aradā (Arad). Tranzīts. Nakts - viesnīcā Polijas dienvidos.

13. diena

“Polijas dienvidi – Rīga”

Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 13. uz 14. dienu - ierašanās Rīgā.

 

Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

 

Papildus izdevumi: brauciens uz Meteoru un Kalampaku - 25€, Meteoras klosteris – 3€, brauciens uz Atēnām – 40€, Grieķu vakars (ieskaitot vakariņas ar vīnu) – 35€, brauciens uz Argolīdu – 35€, Atēnu Akropole – 20€, Epidauras teātris – 12€, Mikēnas – 12€, brauciens uz Idras salu (ieskaitot kuģu biļetes) – 55€, brauciens uz Perahoras pussalu - 15€, brauciens uz Mani pussalu – 45€, brauciens uz Korfu salu (ieskaitot kuģu biļetes) – 55€, termālkomplekss Ungārijā - 3100 HUF, AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā.

 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. Paraksts ________________________

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.