Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

KRAKOVA – LEĢENDU PILSĒTA UN SLOVĀKIJAno Eur 192

 

 

 KRAKOVA – LEĢENDU PILSĒTA UN SLOVĀKIJA 


VARŠAVA – VEĻIČKA – KRAKOVA – AUGSTIE TATRI – VRBOV TERMĀLIE BASEINI – BRAUCIENS AR PLOSTIEM PA DUNAJECAS UPI – ČENSTOHOVA 


4 dienas / Visas naktis viesnīcās 

2016.g.

Datumi : 21.07.,25.08.


 Ceļojuma cena: € 192


 1. diena.  „Pretī jauniem iespaidiem…” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €): Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļapils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.


 2. diena. , „Krakova sirdij un dvēselei…” Brokastis*. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas plašais Rynek Główny, kurš atrodas vecpilsētas sirdī. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus ēka, celta renesanses stilā, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā, kas ir dibināta 1364.gada. Šeit studējis Nikolajs Koperniks. Brīvs laiks pilsētā, lai patstāvīgi iepazītos ar daudzajiem pilsētas muzejiem. Ieturēt maltīti kādā no daudzajiem vecpilsētas restorāniem, kuros var nobaudīt ne tikai poļu virtuvi, bet arī citu tautu virtuvi. Kad kultūra gana baudīta, var mesties pilsētas centra krodziņu un veikalu virpulī. Zinātājistāsta, ka Krakovā izdodas pašas labākās iepirkšanās tūres. Tur atrodami gan mazisaloniņi ar neredzētām lietām, gan arī visu zināmo zīmolu veikali un iepirkšanās centri. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, vietējā gida krievu valodā pavadībā. Gadsimtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidojuši daudzas greznas zāles. Raktuves ir izvietotas deviņos līmeņos, viens no spilgtākajiem apakšzemes pārsteigumiem ir Sv. Antonija kapela un fantastiskais meistardarbs Sv.Kinga kapela. Pēc raktuvju apskates iesakām iegādāties, kādu no suvenīriem, sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovā. 


3.diena.  „Dabas fenomeni...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Slovākiju. Augstajiem Tatriem. Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654m. Labos laika apstākļos iespējams ar funikuleri pacelties līdz Lomnicky štit (2634 m). Kalna virsotnē atrodas panorāmas skata laukums, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību. Pēc Tatru apmeklējuma Jūs varēsiet patīkamirelaksēties Vrbov termālajos baseinos, kas ir slaveni ar īpašo dziedniecisko ūdens sastāvu. Baseinā varat izmantot gan ārējos, gan slēgtos baseinus, īpaši patīkami ir gūt spēkus pie vasaras baseina, uz Augsto Tatru fona. Aizraujošs brauciens ar plostu /labos laika apstākļos/ pa robežupi Dunajec, brauciena laikā varēsiet vērot upes kanjonu, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu. Plostus vada nacionālos tērpos ģērbušies vīri. Pēc brauciena pikniks upes krastā baudot nacionālos ēdienus, dzērienus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.


 4.diena. „Ceļš mājup...” Brokastis*. Agri no rīta izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Pusdienu pauze. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība: 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas. 

• Atlikusīsumma jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.


 Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma) 

• grupas vadītāja pakalpojumi


 Piemaksas un papildus izdevumi : 

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 36 €, 

• piemaksa par papildvietu autobusā 55 €,

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports, 

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadu vecuma 7.20 €). 


Papildizmaksas: Ekskursija Krakovā 10 €, 

ekskursija Varšavā 10 €, 

Izbraukuma ekskursija uz Slovākiju 25 €, 

Veļičkas sāls raktuves 20 €/ 17 € (bērniem no 4-16.g., studenti ar ISIC) , foto vai video atsevišķa atļauja, kasēs 10 PLN,

 Brauciens ar plostiem 12 €, Termālie baseini 7,50 € / 5 € ( 2,50 h), (bērni līdz 12.g. un seniori no 65.g.), Pacelājs kalnos no 19 €.


 *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām. 2015. gada rudens izmaksas 


Atcerieties, ka... 

• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC). 

• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.

• Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.

• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 

• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 

• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija) Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.