Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22
23
24
25 26 27 28 29 30 1

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

HORVĀTIJAS PĒRLECena : € 459,- 399,- €

 

 

datums : 10.10.23.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās


ISTRAS PUSSALA ZAGREBA – ROVINJA – PULA – ZIVJU PIKNIKS – LIMAS KANĀLS – GROŽNJAN – MOTOVUN – HUMA – BRIONU PARKS – VĪNA DEGUSTĀCIJA - ĻUBĻANA 


 1.diena.10.10. „Pretim jaunajam...” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā. 

2.diena.11.10. “Horvātijas sirds – Zagreba.” Brokastis*. Laiks ceļā. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Zagreba. Brīvs laiks pilsētā. Piedāvājam apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Svētā Stepana Katedrāle- ar XIII gs freskām, Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaīkas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu, pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Brīvajā laikā iesakām nobaudīt horvātu nacionālo virtuvi-čevapčičus, kobasicu vaifriteli, apmeklēt Štrossmaiera galeriju,kur apskatāmi El Greko, Goijas u.c. slavenu mākslinieku darbi, kā arī izstaigāt vienu no labākajām mākslas galerijām Eiropā-Mimras muzeju. Pilsētā ir daudz skaistu parku. Viens no lielākajiem ir Maksimirs, kura platība 18 ha, bet paši parka pirmsākumi meklējami 18.gs. Tālāk dodamies uz Istras pussalu. Vakarā ierašanās viesnīcā 2* Porečas apkaimē. 

3.diena.12.10. „Senās vēstures pēdās…” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Rovinju un Pulu. Roviņa - starp daudzajām piekrastes baltajām pilsētiņām pašos ziemeļos Istrijas pussalas rietumu krastā, tā vien liekas, no sauszemes nost raudamās, jūrā iebridusi viena no skaistākajām un itāliskākajām Horvātijas pilsētām. Sv. Eifrēmijas baznīca un zvanu tornis, kurš ir 60 m augsts un ir visaugstākais Istras pussalā. Pula – lepojas ar saviem lieliskajiem Romas laikmeta pieminekļiem un pasaulē sesto lielāko amfiteātri. Vakarā atgriešanās viesnīcā 2* Porečas apkaimē. 4.diena.13.10. „Jūras kruīzs ar zivju pikniku.” Brokastis*. Piedāvājam doties braucienā ar kuģīti pa Adrijas jūru un Limas kanālu. Limas kanāls ir 13 km garš, kas ir līdzīgs fjordam. Kanālā sajaucās sāļais jūras ūdens ar dzeramo ūdeni un tieši tāpēc šeit tiek audzētas mīdijas un austeres. Iespēja apmeklēt Pirātu alu. Gleznains brauciens gar Istras piekrasti ar iespēju peldēties jūrā. Uz kuģīša Jums būs iespēja baudīt pusdienas no jūras produktiem un mājas vīnu. Vakarā atgriešanās viesnīcā 2* Porečas apkaimē. 

5.diena.14.10. „Pārsteidzošā Istrija.” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Grožnjan, Motovunu un Humu. Grožnjan – neliels ciems atrodas pakalnu virsotnē starp mežiem un vīna dārziem. Mākslinieku pilsēta. Tā ir viena no kolorītākajam un gleznainākām vietām Horvātijā, tāpēc dauzi mākslinieki devās uz šejieni, lairadītu savus šedevrus. Motovuna – šī viduslaiku pilsēta paceļas kalnu virsotnē virs ielejas. Vecpilsētu joprojām ieskauj oriģinālais 13.-14. gadsimtā celtais mūris. Huma- pasaulē vismazākā pilsēta, kurā dzīvo tikai 18 cilvēki. Pilsēta apbur ar savu senatnīgumu, kurā ir tikai divas šauras ieliņas. Tālāk dosimies uz vienu no Agro tūrisma lauku sētām, varēsiet nodegustēt mājas vīnu, rakiju, olīveļļu un sieru. Pēc degustācijas ir iespēja iegādāties produkciju. Vakarā atgriešanās viesnīcā 2* Porečas apkaimē.. 

6.diena.15.10. „Dabas fenomens – Brioni Nacionālais parks…” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Brionu Nacionālo parku. Brioni Nacionālais parks. Brionu arhipelāgs sastāv no 14 salām, 1983.g. tika pasludināts par nacionālo parku. Uz vienas no arhipelāga salām atradās maršala Tito vasaras rezidence. Pārbrauciens ar kuģīti uz Lielā Brionu salu, kur Jums būs iespēja iepazīties ar salas vēsturi, Bizantiešu pils, Baltā villa, Romiešu villa, vizināšanās ar speciālu tūristu vilcieniņu pa salu, safari parka apmeklējums. Vakarā atgriešanās viesnīcā 2* Poričes apkaimē. 


7.dienas.16.10. „Ļubļana – Eiropas “zaļā” galvaspilsēta.” Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Slovēnija. Brauciens līdz Slovēnijas galvaspilsētai – Ļubļanai. Brīvs laiks pilsētā. Piedāvājam apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Pilsētai cauri vijas Ļubļanicas upe un kalnā stāv varena pils. Ļubļana ir skaista, zaļa pilsēta, kuru simbolizē tilti, drakoni, mežs, parki, smaidīgi cilvēki un cauri pilsētai tekošā upe, kurai ir pat septiņi nosaukumi! Te valda senā un jaunā sajaukums: dažviet apbūve atgādina Romu; tepat ir arī garas kolonādes, pils un cietoksnis, kafejnīcas… Bet vispār tā ir viena no vismazākajām un klusākajām galvaspilsētām Eiropā. Laiks ceļā. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā. 

8.diena. 17.10. „Ar jauniem iespaidiem uz mājām…” Brokastis*. Polija. Lietuva. Vakarā/naktī atgriešanās Rīgā. 

Samaksas kārtība: 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%, 
• Atlikusīsumma - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi, 
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi. 

Piemaksas un papildus izdevumi : 
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 205 € 
• piemaksa par papildvietu autobusā 160€ 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 
• pilsētu sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65 - 69 gadu vecumā 14.40 €; 70 – 75 gadu vecumā 22.80 € ) 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 19.60 € (65 - 69 gadu vecumā 33.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 52.00 € ). 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 24.00 € Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija „Senās vēstures pēdās…” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Pārsteidzošā Istrija” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Dabas fenomens – Brioni Nacionālais parks” 25 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 115 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 85 €. Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. Papildus izdevumi pēc izvēles: Ekskursija Zagrebā – 20 €; 
Ekskursija Ļubļanā – 20 €; 
Ieejas biļete Brioni n.p. 25 €; Zivju pikniks 35 €;
 pilsētas nodoklis 2022. gada izmaksas


SVARĪGI !!! * Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā. 

* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi. 
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā. * Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 * Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem. 
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk. *Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros. 
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību. Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem: 
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 - Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara. 
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem. - Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arīrepatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vaismagas saslimšanas gadījumā.
 - Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
 - Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases, drošībai.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.